Koštunici draži Šešelj

Scekaj saopstenje DSS pa onda tvrdi. Oni su objekat ove recenice gde neko nesto izjavljuje. Moze biti i trach. Sve vrste radikala su po tome poznate.

Nema trača, bila sednica administrativnog odbora, dss složno sa tvrdom strujom.
Do propasti:super:

Inače, ako nisi primetila, od kada se desio razvod braka, dss ništa ne saopštava. Ćute kao što su oduvek ćutali tj niti smrde niti mirišu.

Pročitah negde da su već odbili Nikolića za koaliciju u Prijepolju za lokalne izbore početkom novembra.
 
Covek je sam upropastio svoju stranku iz ne znam kog razloga?! Mnogo je veliko nezadovoljstvo u stranci i mnogo ljudi je napustilo istu, jer on covek ima neke svoje misli zasto ovo radi, a koje niko ne zna. Ali, po meni su veci krivci ovi sto su nezadovoljni, jer cute! Meni su neki prijatelji rekli, da ih niko nista nije pitao kad su odlucivali da udju u savez sa srs, a ja samo pitao, a jel se neko pobunio? Naravno, odgovora nema i cute jer je to tako! Kad cutis i klimas glavom, snosis posledice pogresnih odluka i procena! ***.
 
Ja sam mislila da on sve radi volonterski iz ljubavi i patriotizma. Ne treba njemu buđelar, a Šekijevu sliku i onako drži na radnom stolu da mu bude podstrek i inspiracija dok piše životopis - kako sam se od demokrate- preobrazio u prolupalog, patriJotskog luzera.
 
Covek je sam upropastio svoju stranku iz ne znam kog razloga?! Mnogo je veliko nezadovoljstvo u stranci i mnogo ljudi je napustilo istu, jer on covek ima neke svoje misli zasto ovo radi, a koje niko ne zna. Ali, po meni su veci krivci ovi sto su nezadovoljni, jer cute! Meni su neki prijatelji rekli, da ih niko nista nije pitao kad su odlucivali da udju u savez sa srs, a ja samo pitao, a jel se neko pobunio? Naravno, odgovora nema i cute jer je to tako! Kad cutis i klimas glavom, snosis posledice pogresnih odluka i procena! ***.

Sujeta je njegov problem. I funkcioneri DSS su mlohavi ili su se nakrali pa cute. Bar je tako u Novom Sadu.
 
Saradnja u otimanju mandata
BEOGRAD - Srpska napredna stranka saopštila je danas da radikali i DSS sarađuju u „oduzimanju mandata odbornicima SNS“ u gradovima širom Srbije.


ROKAJ:mrgreen:

Vidim preboleo si ono trpanje u mozak vas jevropejaca od strane Holandije i Belgije, opet ti je Koshtunica kriv, a ne ovi koji nisu uspeli da izdejstvuju ni odblokiranje trgovinskog sporazuma. Holandijo, rokaj -snimaj :hahaha:
 
Ja sam mislio da su Radikali osvojili glasove a da prema ustavu stranke su vlasnici mandata
Toma ako hotje da testira novu stranku van Radikala(a koliko kapiram on se odvojio od njih ko i maja gojkovic) to m oze na sledecim izborima
ali vaznije je ko koga simpatishe
 
Jos jedan dokaz Vojinog politickog genija. Covek je konacno u poziciji da nije na vlasti i da, shodno tome, ne moze biti okrivljen za sve sto se desava u drzavi, pa i da profitira, ali ne, tip se zakljuca u ofis, povremeno pusti onog svog djecarca sto nalikuje sovi nesto da izjavi za televizor, a sada i saradjuje sa olupinom SRS-a umesto sa Grobarom, koji realno na sledecim izborima uzima mnogo vise glasaca od ovih "pravovernih".

Dodje mi ga zao ponekad...
 
pa nemam pojma Ceda je nesto pricao u skupstini da su oni kao samo dosledni i pridrzavaju se ustava , mada je verovatno procenjeno da bi sada trebalo malo pogurati ove Seseljeve jer su poceli da kaskaju za Tomom, naravno uz odrzavanje stalne tenzije izmedju njih
 
@tema

Prvi potpredsednik Vlade Srbije, zamenik predsednika Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Srbije Tadicev omiljeni basket saigrac ne kaze tako:

- Čini mi se da se iz vašeg pitanja vidi da ste, kao i većina naših građana, spremni da zaboravite sve one koje su mnogo toga dobrog uradili. A Koštunica je uradio mnogo toga za Srbiju. Ma kako čudno zvučalo, verujem da je i njemu bilo jasno da je za Srbiju bolja vlada koju bi formirao Tadić, nego da idemo s radikalima. Znam da mi je rekao i da će najveći problem u vladi sa SRS-om biti Vojislav Šešelj. Da je bio u pravu, dokazao je Tomislav Nikolić. Voleo bih da je i DSS ušao u ovu vladu.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=48400&sectionId=29
 

Back
Top