drugarica vs. drustvo
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: drugarica vs. drustvo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano drugarica vs. drustvo

hello
    imam problem!
    vec neko vreme(jedno godinu dana, mozoda malo duze) se druzim sa jednom devojkom iz mog odeljenja... u pocetku je to bilo samo na fazon ona nema s kim ja nemam s kim i sad sta ce mo...medjutim, sve smo bolje i bolje i sad smo ono kao prave ortakinje.
    e sad...ona je nekad bila relativno popularna u drustvu(ne kao riba-nije ni zgodna ni lepa nesto preterano), i ono svi su je gotivili, medjutim u zadnje vreme su poceli da je mrze, da je ogovaraju i izbegavaju...ona to ne provaljuje totalno, mislim da nesto naslucuje, a meni je trulo da joj kazem "e znas tebe svi mrze". ona je u principu sasvim ok dete.
    e sad meni pocinju da seru zasto se ti druzis s njom ti nisi jadna al zbog nje jesi itd...naravno, ni ne pomisljam da prekinem da se druzim sa njom, ali kako da ih nateram da shvate da je ona u stvari u redu, i da je prihvate?
    help, postaje nepodnosljivo!

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

1 Ako ste stvarno OK, onda treba i mozes da joj kazes "E, slusaj, ovi te ne vole", ali ne daj da sad ona ode i da se svadja sa njima "Ne volite me? Pa ni ne morate, ne volim ni ja vas..." Ispascete obe lude! + drustvo ti nikada nece vise nista reci jer ce misliti da sve izlajes.
    2 Drustvu probaj da objasnis da je ona OK. I ispitaj zasto je odjednom ne vole. Mozda su ljubomorni, pa im je banula ideja da prestanu da se druze sa njom. Mozda stvarno ima nesto u njenom ponasanju sto ih iritira, pa joj reci da smanji sa tim, a njima da iskuliraju dok se ne popravi + kakvo ti je to drustvo kad ti kazu da si jadna ? !

Slične teme

1. drugarica....
    Autor ELENA_bg u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 10.06.2008., 11:59
  2. Drugarica
    Autor MARTINA86 u forumu Žene
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 21.03.2008., 13:11
  3. Drugarica ???
    Autor Lola 111 u forumu Muškarci
    Odgovora: 5