zasto se to desava...

caoj

Zainteresovan član
Poruka
138
Ne znam da li se ovo i drugim devojkama desavalo..Vecina mojih drugarica stvarno ne izgleda dobro. A prilaze im momci stalno, ZASTO? Ne kazem za sebe da sam bomba ali lepa sam devojka, skladna, puna usta, krupne oci..I zasto ce lik uvek pre muvati moju drugaricu koja npr nema sise uopste, usta su joj toliko tanka da se i ne vide, oci sitne, obrazi veliki, siroka ramena, biceps veci od muskog.. Mislim nemam ja nista protiv tih drugarica ih puno ih volim, ali situacija mi stvarno nije jasna, pocecu komplexe da dobijam..Da li se to desava jos nekom?
 
to je zato sto momci uvidjaju da tvoje drugarice imaju normalan i privlacan stav i ponasanje a ne nadrndano tipa ja sam riba i treba da se izivljavam nad muskarcima koji mi pridju i pocnu da me muvaju..taj stav je itekako odbojan svakom normalnom coveku koji nije sklon mazohizmu..
 
Ne znam da li se ovo i drugim devojkama desavalo..Vecina mojih drugarica stvarno ne izgleda dobro. A prilaze im momci stalno, ZASTO? Ne kazem za sebe da sam bomba ali lepa sam devojka, skladna, puna usta, krupne oci..I zasto ce lik uvek pre muvati moju drugaricu koja npr nema sise uopste, usta su joj toliko tanka da se i ne vide, oci sitne, obrazi veliki, siroka ramena, biceps veci od muskog.. Mislim nemam ja nista protiv tih drugarica ih puno ih volim, ali situacija mi stvarno nije jasna, pocecu komplexe da dobijam..Da li se to desava jos nekom?

Ja imam isti problem ....i meni nikako da pridje neki mushkarac kad izadjem sa drugaricama...stalno prilaze njima ..a ja sam bash lep i lepo gradjen ...i :sad2:
 
Ne znam da li se ovo i drugim devojkama desavalo..Vecina mojih drugarica stvarno ne izgleda dobro. A prilaze im momci stalno, ZASTO? Ne kazem za sebe da sam bomba ali lepa sam devojka, skladna, puna usta, krupne oci..I zasto ce lik uvek pre muvati moju drugaricu koja npr nema sise uopste, usta su joj toliko tanka da se i ne vide, oci sitne, obrazi veliki, siroka ramena, biceps veci od muskog.. Mislim nemam ja nista protiv tih drugarica ih puno ih volim, ali situacija mi stvarno nije jasna, pocecu komplexe da dobijam..Da li se to desava jos nekom?
:mrgreen: joj
 
Ne znam da li se ovo i drugim devojkama desavalo..Vecina mojih drugarica stvarno ne izgleda dobro. A prilaze im momci stalno, ZASTO? Ne kazem za sebe da sam bomba ali lepa sam devojka, skladna, puna usta, krupne oci..I zasto ce lik uvek pre muvati moju drugaricu koja npr nema sise uopste, usta su joj toliko tanka da se i ne vide, oci sitne, obrazi veliki, siroka ramena, biceps veci od muskog.. Mislim nemam ja nista protiv tih drugarica ih puno ih volim, ali situacija mi stvarno nije jasna, pocecu komplexe da dobijam..Da li se to desava jos nekom?

E ovo je posledica svih onih zaglupljujućih reklama i spotova koje poručuju "budite lepe i imaćete sve što poželite". A nije tako. Nije lepota savršen par sisa, napućena usta i natrćeno dupe... Treba tu još mnogo toga da se doda. Inteligencija, šarm, smisao za humor, dobrodušnost, originalnost...bilion nijansi koje čine da nam neko bude privlačan.
Možda je kod tebe problem što uz izgled Afrodite ide i narav Narcisa...ili možda grešim...
 
E ovo je posledica svih onih zaglupljujućih reklama i spotova koje poručuju "budite lepe i imaćete sve što poželite". A nije tako. Nije lepota savršen par sisa, napućena usta i natrćeno dupe... Treba tu još mnogo toga da se doda. Inteligencija, šarm, smisao za humor, dobrodušnost, originalnost...bilion nijansi koje čine da nam neko bude privlačan.
Možda je kod tebe problem što uz izgled Afrodite ide i narav Narcisa...ili možda grešim...
Пиле, са суштином поста се слажем, али не бих баш рекла да сви мушкарци траже набројано.:lol:

Они су, пре свега, визуелна бића.
А девојка каже да јој уопште не прилазе.
Значи, до процене да ли је интелигентна, шармантна, духовита...се ни не стигне.

Ја бих рекла да је у питању ''мактуб''. :rumenko:

Немам друго објашњење за баш ту ситуацију.


Цоај, приђи ти неком, не чекај да теби прилазе!;)
Можда делујеш хладно и уздржано па се плаше да ти приђу.:bye:
 
Пиле, са суштином поста се слажем, али не бих баш рекла да сви мушкарци траже набројано.:lol:

Они су, пре свега, визуелна бића.
А девојка каже да јој уопште не прилазе.
Значи, до процене да ли је интелигентна, шармантна, духовита...се ни не стигне.

Ја бих рекла да је у питању ''мактуб''. :rumenko:

Немам друго објашњење за баш ту ситуацију.


Цоај, приђи ти неком, не чекај да теби прилазе!;)
Можда делујеш хладно и уздржано па се плаше да ти приђу.:bye:

ja se izvinjavam, al sta je maktub?
 
Пиле, са суштином поста се слажем, али не бих баш рекла да сви мушкарци траже набројано.:lol:

Они су, пре свега, визуелна бића.
А девојка каже да јој уопште не прилазе.
Значи, до процене да ли је интелигентна, шармантна, духовита...се ни не стигне.

Ја бих рекла да је у питању ''мактуб''. :rumenko:

Немам друго објашњење за баш ту ситуацију.


Цоај, приђи ти неком, не чекај да теби прилазе!;)
Можда делујеш хладно и уздржано па се плаше да ти приђу.:bye:

Čisto sumnjam da dotičnoj mladoj dami baš niko ne prilazi, već joj ne prilaze oni koje bi ona htela. I ne bih baš toliko potcenila muški rod. Pored fizičkog izgleda bitno im je i kako se devojka ponaša. Retko ko će prići nekom mrgudu ma koliko da je lepa.
 
Ne mislim da sam riba, nemam napucena usta i dupe vec izgledam normalno i skladno ( to sam i rekla medjutim neki su pogresno protumacili, + ne sminkam se puno, oblacim se normalno), a te ortakinje kojima najvise prilaze nisu skladne i prosecne, u tome je poenta..Koliko god da ti je neko dobra drugarica nisi slep pa da kazes za nju da je zgodna a izgleda ko Rambo, pa to ne znaci da si nadmen..I nema veze sa karakterom i licnim osobinama, jer se to desava u klubu u kom je polumrak gde niko ne moze da provali kakva si osoba..Uh, mozda ja samo nemam srece...Ma karma je to..
 
Ne mislim da sam riba, nemam napucena usta i dupe vec izgledam normalno i skladno ( to sam i rekla medjutim neki su pogresno protumacili, + ne sminkam se puno, oblacim se normalno), a te ortakinje kojima najvise prilaze nisu skladne i prosecne, u tome je poenta..Koliko god da ti je neko dobra drugarica nisi slep pa da kazes za nju da je zgodna a izgleda ko Rambo, pa to ne znaci da si nadmen..I nema veze sa karakterom i licnim osobinama, jer se to desava u klubu u kom je polumrak gde niko ne moze da provali kakva si osoba..Uh, mozda ja samo nemam srece...Ma karma je to..
evo ja cu da te muvam..kad vec nece niko:mrgreen::lol:
 
Ne mislim da sam riba, nemam napucena usta i dupe vec izgledam normalno i skladno ( to sam i rekla medjutim neki su pogresno protumacili, + ne sminkam se puno, oblacim se normalno), a te ortakinje kojima najvise prilaze nisu skladne i prosecne, u tome je poenta..Koliko god da ti je neko dobra drugarica nisi slep pa da kazes za nju da je zgodna a izgleda ko Rambo, pa to ne znaci da si nadmen..I nema veze sa karakterom i licnim osobinama, jer se to desava u klubu u kom je polumrak gde niko ne moze da provali kakva si osoba..Uh, mozda ja samo nemam srece...Ma karma je to..

Momci danas vole glupe devojke rekla bih, koje ce da se dive svakoj njihovoj izgovorenoj reci. U sustini se plase lepih devojaka, a kad jos vide da je pametna (pa uz to i obrazovana) beze glavom bez obzira! (isto kao i kad osete da su se zaljubili). Paaa....sta da ti kazem, ne nerviraj se:P
 
Mnoge devojke se otvoreno "nude"...pa sad kad tip nema sta bolje da nadje, daj sta das....uostalom mnogi muskarci ne znaju da muvaju, ili nemaju dovoljno samopuzdanja....itd...
A mozda i ti saljes signale koji odaju da ne bi neku avanturu i sl. a oni bas to traze....ne razumem zasto se uopste zamaras tim stvarima...uzivaj u zivotu i radi na sebi, budi onakva kakva jesi i sto vise izlazi...vec ce se naci neko....pa nije ti valjda decko zivotna misija..:roll:..sto se vise opterecujes takvim stvarima, gore je...

Svi smo mi posebni na svoj nacin i svako je lep za sebe....svako ima pravo na ljubav ne bitno dal je lep il ruzan....dotje i tvojih 5 minuta....a do tada uzivaj...:bye:
 

Back
Top