oko za oko,shiptar za shiptara.........

da ili ne

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

olympiakos

Domaćin
Banovan
Poruka
4.740
Kako bi bilo da se svi mi u srbiji manemo praznih pljuvacina i lepo preuzmemo nesto kontruktivno povodom priznavanja nelegalne i na krvlju srbijanaca i crnogoraca pravljene drzave kosovo.
Da se svi srbi koji imaju imanja u Crnoj Gori nekom vrstom peticije udruze i svoje kuce i stanove kolektivno i iskljucivo prodaju stanovnicima albanske nacionalne pripadnosti.
ja za sada imam tamo 2 kuce i ja sam za......

DAKLE -prodajem kucu pripadnicima albanske nacionalnosti.......u HN,druga je usred cetinja a ima i veliko imanje na Prutashu(durmitor) prelepi predeli.......

ponavljam kupac mora da bude iskljucivo albanac,a ukoliko ima vecu porodicu(pozeljno i familiju) cena ce se iz solidarnosti prema mnogo maLJi deca spustiti.......

i da predlazem da ovde u srbiji osnujemo fond pomoci za svako rodjeno dete albanske nacionalnosti u crnoj gori da bi pomogli bracu crnogorce u uvecanju stanovnistva bratske nam..........:mrgreen:

da li ste za siru ovakvu akciju(odnosi se samo za prodaju imanja)
 
Pa ugavnom i jeste tako, ako nisi primetio. Šiptari plaćaju bolje, čak i od ovih Rusa. Oni i kupuju, uglavnom preko posrednika. Ista stvar je i sa privrednim subjektima. Nikšićka pivara, npr, je vlasništvo šiptara, ali navodno je kupila danska firma...

Ne brini se ti ništa za CG, nažalost, postaće etnički čisto za 100 god. Za 10-15 godina, proklinjaće Mila svi odreda po CG...
 
какво је сад ово модераторска тиранија?

што се љутиш одмах ,ми се мало шалимо ,а и ти као једна мала тужибаба на овом пдф-у морао би макар мало да знаш за шалу.

п.с. нисам знао да си модераторски клон?
Ovo je moja tiranija, da ne bih banovao i tebe između ostalog.

Ako se ti tako šališ, kakav si kad vređaš ?

Kad se o'ladite, otvoriću ponovo.
 
smajlimodpower-1.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top