Ljubav

Kakve razlike? Mislim da ljubav ne može da postoji kada su prisutne jake razlike. može da postoji zanesenost, ali ljubav ne. Sad zavisi na kakve razlike misliš. Ja sam mislila na neke suštinske.
 
Mozhda se mozhesh zaljubiti u nekog sushtinski razlichitog ali zaljubljenost brzo prodje,kada te razlichita mishljenja i stavovi vrate u stvarnost.
 
Poslednja izmena:
U Srbiji teško i etničke razlike može da pobedi, hehehe, znam na svojoj koži, postalo je nekako tradicija, kad se upoznaš s devojkom prvo te pita koje si nacionalnosti
 
U iskompleksiranoj etnicki nastrojenoj Srbiji, dok se u Evropi visevekovni nacionalizam i šovinizam polako iskorenjavaju, u Srbiji se tek radjaju i "cvetaju".
 
U Srbiji teško i etničke razlike može da pobedi, hehehe, znam na svojoj koži, postalo je nekako tradicija, kad se upoznaš s devojkom prvo te pita koje si nacionalnosti
nisam mislila na etnicke razlike, naprotiv, do skoro sam bila u vezi sa covekom druge nacionalnosti, i nije nam ta razlika bila problem, cak ni razlika u godinama...
Mislila sam na sustinske, karakterne razlike...
 
zavisi koliko imate godina, znam da nekad to nije bio problem, ali sa svakom novom generacijom to postaje sve izrazenije. Nekad je bilo nezamislivo, ponizavajuce i sramotno da se u bilo kom formularu za posao, skolu, fakultet ili sta vec popunjava nacionalnost, danas je to prvo sto se gleda. Politika je svoje korene unela svuda, pa i u ljubav. Vidi sta se desava na ulicama NS, BG, nekakve satanisticke pro-fasisticke i klero-nacionalisticke sekte odrzavaju mitinge, a vladu se to ne tice, cak stavise gledaju sve to sa simpatijama.
 
Poslednja izmena:
Osecam cinizam kod mnogih.............All we need is love...............Ljubav postoji,u nju veruju svi koji nisu zatvorili svoje srce.Dokle god je zelja iskrena,dokle god postoji vera u ljubav,nijedna razlika medju partnerima nije nepremostiva.Dokle god umemo ljubav koju nam neko poklanja,da cenimo,uvazavamo i uzvratimo sve razlike u godinama u materijalnom statusu su trivijalne.Zato budite otvoreni i iskreni,i mozda ce bas ljubav zakucati i na vasa vrata................Zato otvorite dveri vaseg srca,i pustite da ljubav udje u njega.I want to belive..............
 

Back
Top