Zašto Srbiji svi okreću leđa

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Da li znate da je Nikola Tesla posle očeve smrti tražio stipendiju od Matice srpske, koju nije dobio?

E eto vam primer kako Srbija "svojim delima zadužuje" talente da se vrate u otadžbinu, brane je i rade za nju

I posle se pitate zašto su Albanci, Crnogorci, Bošnjaci, Hrvati rekli marš Srbiji.
Pa ko želi da radi za tu državu koja gura u propast.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da li znate da je Nikola Tesla posle očeve smrti tražio stipendiju od Matice srpske, koju nije dobio?

E eto vam primer kako Srbija "svojim delima zadužuje" talente da se vrate u otadžbinu, brane je i rade za nju :hahaha::hahaha::hahaha:
I posle se pitate zašto su Albanci, Crnogorci, Bošnjaci, Hrvati rekli marš Srbiji.
Pa ko želi da radi za tu državu koja gura u propast.

a kad su albanci voleli srbe.........nisu albanci rekli mars srbiji nego su ubijali srpsku decu a to je malo vise od satro neke uvedjenosti.........koje licemerje i glupost.

a crnogorcima koliko vidim daju stipendije.............tako daaaa...

boshnjaci ne postoje,a ako su to oni na koje mislim onda su oni i hrvatima i albancima okrenuli ledja sto se uvek spominje srbija kao neki gubitnik....bezveze.

ni hrvati nisu rekli mars srbiji nego su ubili 750 000 srpskih zena i dece a to je vise nego jedno mars iz ljutnje........

a ako zele srbiji da kazu mars put pod noge pa gde ti milo.......to je isto kao da mi dodjes u goste pa se kao naljutis i kazes mi mars iz moje kuce.......:hahaha:
nek se ljuti ko god hoce ali svakom svoje.:rtfm:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Koji svi? Ja koliko videh pre neki dan na generalnoj skupstini UN-a, vecina zemalja je uz Srbiju.

govoris o zemljama koje jedva znaju da i postojite. isto tomislim i o vecini zemalja koje su nas priznale.
covek govori o vasem okruzenju.bilo je cesto tema sa slicnom tematikom, ali su brzo odlazile u zaborav.
znaci sta vi mislite zasto su srbiji svi okrenuli ledja???
zasto jedna crna gora vise "voli" nas nego vas
zasto je hrvatska jedva docekala da nas prizana...ili slovenija??
gde je moguci problem???
i da li bas svi grese povodom toga???
mozda ovo nije bila ideja postavljaca, ali ja licno bih zeleo cuti par odgovora na ta pitanja
 
govoris o zemljama koje jedva znaju da i postojite. isto tomislim i o vecini zemalja koje su nas priznale.
covek govori o vasem okruzenju.bilo je cesto tema sa slicnom tematikom, ali su brzo odlazile u zaborav.
znaci sta vi mislite zasto su srbiji svi okrenuli ledja???

Na Balkanu svi jedni drugima okrecu ledja i svi jedni druge mrze. Slovenci Hrvate, Hrvati muslimane, siptari Srbe i Makednoce, Siptare svi.
 
govoris o zemljama koje jedva znaju da i postojite. isto tomislim i o vecini zemalja koje su nas priznale.
covek govori o vasem okruzenju.bilo je cesto tema sa slicnom tematikom, ali su brzo odlazile u zaborav.
znaci sta vi mislite zasto su srbiji svi okrenuli ledja???
zasto jedna crna gora vise "voli" nas nego vas
zasto je hrvatska jedva docekala da nas prizana...ili slovenija??
gde je moguci problem???
i da li bas svi grese povodom toga???
mozda ovo nije bila ideja postavljaca, ali ja licno bih zeleo cuti par odgovora na ta pitanja

Grci nas vole npr.. a bivshi jugosloveni su nebitni u odnosu na Srbiju..Srbija ima svoje prijatelje u svetu i to poduzi spisak..
 
govoris o zemljama koje jedva znaju da i postojite. isto tomislim i o vecini zemalja koje su nas priznale.
covek govori o vasem okruzenju.bilo je cesto tema sa slicnom tematikom, ali su brzo odlazile u zaborav.
znaci sta vi mislite zasto su srbiji svi okrenuli ledja???
zasto jedna crna gora vise "voli" nas nego vas
zasto je hrvatska jedva docekala da nas prizana...ili slovenija??
gde je moguci problem???
i da li bas svi grese povodom toga???
mozda ovo nije bila ideja postavljaca, ali ja licno bih zeleo cuti par odgovora na ta pitanja

:hahaha::hahaha:
C.Gora voli vas.
80% C.Gore bi vam se napilo krvi,da i bi Srbija bila malo nevinasce.

Jel znas siptar,kako ce Crnogorci da speru ljagu za ovo Milovo dilovanje s bratom mafijasom Tacijem.

Tako sto ce vam prva udariti,cim se kauboji iz Bondstila isele.
Znas ono,ako Srbin bude krvav do lakata,Crnogorac ce morati do ramena.
Ova ljaga ce se prati vasom krvlju,upamti!!!
 
Da li znate da je Nikola Tesla posle očeve smrti tražio stipendiju od Matice srpske, koju nije dobio?

E eto vam primer kako Srbija "svojim delima zadužuje" talente da se vrate u otadžbinu, brane je i rade za nju :hahaha::hahaha::hahaha:
I posle se pitate zašto su Albanci, Crnogorci, Bošnjaci, Hrvati rekli marš Srbiji.
Pa ko želi da radi za tu državu koja gura u propast.
Pa decko,zaboravio si tvoju omiljenu uzrecicu-pa Milosevic kriv:hahaha::hahaha:
 
Da li znate da je Nikola Tesla posle očeve smrti tražio stipendiju od Matice srpske, koju nije dobio?

E eto vam primer kako Srbija "svojim delima zadužuje" talente da se vrate u otadžbinu, brane je i rade za nju :hahaha::hahaha::hahaha:
I posle se pitate zašto su Albanci, Crnogorci, Bošnjaci, Hrvati rekli marš Srbiji.
Pa ko želi da radi za tu državu koja gura u propast.


Šta si ti??? Neki ludak??? Šta je tu smešno??? Na čemu si???

A Nikola Tesla je tražio stipendiju od Kraljevine Srbije, koja je u to vreme bila izuzetno siromašna i nije mogla dati hiljadu stipendija, već samo nekoliko...
Pri tome se vodilo računa da se stipendije daju onima, koji nisu finansijski bili u stanju da se sami školuju, tako da su stipendije uglavnom odlazile onima iz siromašnijih porodica. Obzirom da je Tesla sin srpskog popa, računalo se da će otac moći sam da ga školuje, što se pokazalo tačnim!:rtfm:
 
.. osobno mislim da Srbiji nitko ne okrece ledja..medjutim..preponosan narod..koji samo "ja"..pa "ja"..
..bit ce to sve vredu..na kraju...preveliki patriotizam..mi croati to dobro znamo...moras malo dati prostora i drugima...nije Srbija samo srpska..."kuzite"..druga strana medalje...sta reci sujedu koji stanuje s tobom u ulici i posvadjao se i lijevo i desno 5 kuca ..a s druge strane ulice..i sire....opet kazem... bit ce to sve u redu....cim nas snadje "sve" neka veca nevolja..jedni drugima cemo opet pomoći...neki moraju shvatiti da je susjed rodjeniji od brata...
 
Poslednja izmena:
a ko normalan u srbiji ima potrebu da ga shiptarski,dukljanski hrvatski ili balijski olosh voli?
jedino reciklanti crvenog otpada upakovani u novu ambalazu
oni su nam neprijatelji koji treba da nas se plashe a te forice o bratstvu jedinstvu miru i ljubavi medju svim nashim narodima i narodnostima su nas i dovele dovde
znachi,radi na tome da drzava ojacha da bi mogla da gazi g.ovna,kad im chizma bude za vratom ima da nas "vole"...shta cesh,takav je to mentalitet
 

Back
Top