Pametni pokloni za Novu godinu
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Pametni pokloni za Novu godinu

Aktivan član
    Učlanjen
    23.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Pametni pokloni za Novu godinu

Najpre, mrzim gužve. I to kupovanje navrat-nanos. Hajde na vreme, ima pametnog sveta na ovom forumu: šta da kupim deci za Novu godinu? Prijateljici? Prijatelju? Mužu (kad bih ga imala, ali neka ga GARANT ima : )))
    Šalu na stranu, dajte predloge.
    Da pomognemo jedni drugima. Šta se može kupiti devojčici ili dečaku koji imaju 15 i 13 godina? Šta mojoj majci koja ima 70? Da li je najpametnije da se skupe pare planirane za novogodišnji i božićni poklon, pa negde zajedno otputovati, makar na tri dana? Da čujem vaše ideje.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano Re: Pametni pokloni za Novu godinu

Dečku kupujem uvek nešto od garderobe, pošto on to voli .... ili neki parfem.
    Mami nešto praktično (garderobu, tašnu ili tako šta)
    Sestri - najčešće nakit.

Prijateljima po neku sitnicu ... šal, rukavice, kapa ... nešto onako zimski ....

Uglavnom suvenire baš i ne kupujem, niti ih volim ..... više sam za praktične stvari.
    Uhvati dan ....

Domaćin macka vracarka (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Deci i svojoj i tudjoj igracke jer se tome najvise obraduju..patofne,parfeme,knjigice...
    Mami i tati obicno knjige,cd..tati salove cesto jer ih voli.
    Prijateljima?Zavisi...od sexy donjeg vesa do enciklopedija u zavsinosti od interesovanja
    Najlepse je u svakom slucaju nekuda otputovati sa porodicom..silne pare se potrose za ispod jelke.Mada i tamo negde gde odes je Nova godina...
    Prosle godine sam samo 1000 din dala za papire za uvijanje istih koji se iscepaju i uredno zavrse u kanti za djubre..Ali to su novogodisnje carolije...
    Inace,ne znam za vas ali ja i dalje verujem u Deda Mraza...
    Sad ili nikad ! Nikad naravno ne dolazi u obzir.

Poznat Micimacko (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    277

joooooooooooj,verujete mi ja već od septembra mozgam šta da kupim,super je što se otvorila ova tema...pošto nikada nemam para da sve kupim odjednom,pošto je nama u vreme i Božić a i pregršt rođendana,ja već u septembru počinjem da tragam za prikladnim poklonima...uglavnom to nisu neke velike stvari,važna je po meni pažnja,i da bude u skladu sa interesovanjem te osobe...za decu neka igračkica,ne preskupa,ali prikladna,slagalice,knjižice,puzzle,zavisno od godina,za velike CD,DVD sa filmovima,opet zavisno od afiniteta ili tako nešto...

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Mislim da je stednja za zajednicki odlazak na zimovanje sa ukljucenom proslavom Nove godine najlepsi poklon.
    Bicete zajedno i uzivati u lepom ambijetu u Novogodisnjim carima

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Interesantno koliko ljudi kupuje poklone za Novu Godinu. Mislila sam da to kod nas, najbanalnije rečeno, nije običaj. Mada, ja se obično namestim da primam poklone pošto mi je malo posle rođendan

Kapiram praviti neki ugođaj za decu ali pokloni za prijatelje i to..... baš nikada nisam praktikovala i niko koga znam nije. Ebi ga. Evo ti idealan poklon za prijatelje i dečka, karta za onaj smrdljivi green fest, e kad sam čula da je TO koncert flipnula sam. Za Peperse me umalo nije ubilo nevreme tkacio:
    Janidebi

Primećen član steffica (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Ja obozavam da kupujem poklone... Kada sam se udala pa te 1. godine svakom smo ja i muzic napravili paketic. I mojima i njegovima, i braci i njegovoj sestri. A nama su jedino moji kupili poklon... Sledece smo vec promenili taktiku, kupili smo samo detetu i malom bebanu kojin se tek rodio, imao je samo 2 meseca, ali morali smo... A ove cemo morati Stefanu, tom malom bebanu koji sada ima godinu dana, i jos jednom bebanu koji ce imati 4 meseca... Nemamo vremena, a ni para da se zajebavamo sa odraslima, a neki vala nisu ni zasluzili...

Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

A, da vas pitam, jel' ukrasavate kucu za novogodisnje praznike? Ja to obozavam. Jelka je obavezna, imala sam i 1 malu na poslu, a i volim da saram po prozorima sa onim sprejevima, i da kacim kojekakve dzidza-bidze... To mi nekako napravi pravu novogodisnju atmosferu...

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Hehe da paketići, joj ja i zaboravila za to tata je donosio stvarno prepune kese slatkiša iz firme a onomad i mama..... kad su još valjale nečemu. Mislim, firme

Nekad sam volela da ukrašavam, sad bih verovatno volela da imam neke baš specifično lepe ukrase, a baloni su neizbežni, iz nekog razloga ih obožavam. Valja zbog atmoCVere.
    Janidebi

Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio steffica Pogledaj poruku
    A, da vas pitam, jel' ukrasavate kucu za novogodisnje praznike? Ja to obozavam. Jelka je obavezna, imala sam i 1 malu na poslu, a i volim da saram po prozorima sa onim sprejevima, i da kacim kojekakve dzidza-bidze... To mi nekako napravi pravu novogodisnju atmosferu...
    OBAVEZNO oktim kuću ... jelka, baloni ... poklončići ispod jelke .... Volim taj novogodišnji duh ..... Volim te novogodišnje praznike. Ja čak imam jelku i za kancelariju
    Uhvati dan ....

Aktivan član Cairne (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Pa dobro bre ljudi , ajmo jedno pitanje , al ZAHTEVAM NAJISKRENIJI odgovor :
    - Cemu se vise veselite , Novoj Godini il Bozicu ???

Aktivan član Cairne (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio BettyBlue Pogledaj poruku
    Najpre, mrzim gužve. I to kupovanje navrat-nanos. Hajde na vreme, ima pametnog sveta na ovom forumu: šta da kupim deci za Novu godinu? Prijateljici? Prijatelju? Mužu (kad bih ga imala, ali neka ga GARANT ima : )))
    Da pomognemo jedni drugima. Šta se može kupiti devojčici ili dečaku koji imaju 15 i 13 godina? Šta mojoj majci koja ima 70? Da li je najpametnije da se skupe pare planirane za novogodišnji i božićni poklon, pa negde zajedno otputovati, makar na tri dana? Da čujem vaše ideje.

Verujem ( posto sma njihovog uzrasta ) da mi bili najsrecniji kad bi im TURILA nesto u dzep ( a svi mislimo na istu stvar ) xDDD .....
    eto ti , problem resen ...

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Citat Original postavio Cairne Pogledaj poruku
    Novoj Godini. I to ovoj pravoj. Prosto je tako bilo oduvek, možda zato što su moji malo operisani od tih verskih praznika, a možda zato što sam rođena na Badnji Dan (već napomenula) pa Božić nekako padne u senku. Mada je interesantno, kod mene se uvek ljudi cmakali i bacali one orahe i suve smokve u ponoć al' smara bre kad poste

PS a što bi neko bio neiskren po ovom pitanju? :???:
    Poslednji put ažurirao/la Lexa : 10.10.2008. u 14:45
    Janidebi

Aktivan član gun-d (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Ove godine planiram da iznenadim zenu sa 5. dana u Pragu.
    Nova Godina je u Sredu,planiram od Pon.- do Petka
    Bolje żiveti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Ја се подједнако веселим свим празницима јер не радим, па сам са својом породицом и сваки празник ми је леп на свој начин јер је сваки другачији.

Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio NatasaNatasa Pogledaj poruku
    OBAVEZNO oktim kuću ... jelka, baloni ... poklončići ispod jelke .... Volim taj novogodišnji duh ..... Volim te novogodišnje praznike. Ja čak imam jelku i za kancelariju
    Isto kao i ja... Joj, sad me bas uhvatilo novogodisnje raspolozenje, malo je rano,...Jedva cekam. A inace i moja i suprugova firma dele deci paketice. Kod mene su super,a kod muza malo losiji... Znaci moje dete dobije paket od preduzeca - 2 kom., od mene i muza, od baba i deda, od strica, i ko zna od koga ce jos dobiti, od ujaka isto tako... I onda cu se cuditi zasto je razmazen...
    Novoj godini, naravno... Mi smo inace u kuci slavili oba Bozica ( takodje i uskrsa). I stvarno mi je super ono pocnes sa pripremom pre prvog ( katolickog ) Bozica i slavis do 05. 02 jer je tad mojoj braci rodjendan. A negde tu izmedju je i moj rodjus... Sada pocinjemo od 24.11. kada je rodjus mom sinu...Ala cemo se istrositi.,..

Citat Original postavio gun-d Pogledaj poruku
    Ove godine planiram da iznenadim zenu sa 5. dana u Pragu.
    Nova Godina je u Sredu,planiram od Pon.- do Petka
    Jao, kako je to lepo... Muzicu jesi li to ti? Eh, pusti snovi...

Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Novoj godini ... šarenija je od Božića
    Uhvati dan ....

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2180

Momku: neki dzemper
    Bratu: kozmetiku(jer mu je malo posle ng rođ pa da ne preteram :-) )
    Mami:maramu
    Tati:torbicu

To je za sada... ako se ne izmeni plan

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Momku (ako ga budem imala)arfem
    majci:garderobu
    dragaricama:nakit ili kozmetiku
    sebi:cipele
    A uvek volim da poklanjam prakticne stvari...

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Aktivan član
    Učlanjen
    23.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio JauLJubavVerujem Pogledaj poruku
    Mislim da je stednja za zajednicki odlazak na zimovanje sa ukljucenom proslavom Nove godine najlepsi poklon.
    Bicete zajedno i uzivati u lepom ambijetu u Novogodisnjim carima
    E bravo. Baš sam tako nešto mislila. Zato sam sada pitala. Da imamo vremena da sprovedemo ideju. Da zajednički štedimo (možda i da mu ne kažete šta smerate, nego kao da vam da... neka priča koja nije "treba mi mami za lek" : )
    Ili, recimo, da kupite jednodesetak bingo listića, nešto što će vas držati ZAJEDNO u nekom IŠČEKIVANJU, planiranju i radovanju. Neka srećka,loz... ne kao verovanje... nego kao igra kojoj nikada ne pribegavate. Ili mu otvorite deviznu štednju sa porukom (svakog meseca po 50 eura oboje da uplatimo i eto nam mora... i slično) ili...

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Arrow Re: Pametni pokloni za Novu godinu

Не купујем поклоне за нову годину, већ за рођендане, или онако без повода, кад налетим на нешто интересантно,
    а сматрам да је потребно некој, мени драгој, особи.
    Некада то може бити и нека ситница, као рецимо занимљив упаљач, или неке шоље за чај, шал, занимљива
    бижутерија....
    Обожавам ствари из индијских радњи и један од задњих поклона које сам купила пријатељици, био је један
    прелепи дрвени ковчежић, са рељефом слона на поклопцу, а пошто особа којој је био намењен поклон, верује
    у симболе, слон предствља изузетно добар симбол, тако да сам баш била потрефила прави поклон за њу.
    Често поклањам цртеже и графике. Сваке године, месец дана пред нову годину, у Графичком колективу је
    продајна изложба цртежа и графика и ту се за релативно мале паре може наћи поклон за некога ко воли уметност.
    Сину и мужу, најчешће купујем одећу, дуксеве, мајице, џемпере, па чак и фармерке...

Aktivan član
    Učlanjen
    23.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Pošto sam u tom fazonu u poslednje vreme, ja ću deci da poklonim moje životno osiguranje i da im objasnim zašto je to pametan poklon, i kako od toga mogu da se školuju jednog dana... brrrrrrrr, sva sam nešto ozbiljna i odgovorna postala od kad sam se razvela : ) i pokloniću ćerki novu knjigu Astrid Lindgren (pisala "Pipi duga čarapa") i sinu "Devojku s pomorandžama" Gorderovu. Neko misli da nije pametno?

Primećen član YouBetterStop (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

obozavam novu godinu i kicenje i ukrase i poklone i sve sto ide sa tim.
    mi imamo jedan mali prednovogodisnji ritual, koji je verovatno svima poznat a zove se "pisanje pisma deda mrazu" (ovde govorim o mojoj decici).
    oni se tome strasno raduju, prave spiskove, mi im naravno objasnimo da deda mraz mozda nece moci bas sve da donese (mada su spiskovi prilicno skromni, npr. moj maleni je trazio od deda mraza da mu donese zvaku a kada sam ga ja pitala zar samo to, on je dodao - "pa, dobro, moze onda DVE zvake" ).
    i priznajem da pomalo uticem na njih, kao, npr. odemo u knjizaru, gledamo knjige, pa ja kao nabacim "jaooo sto je lepa knjiga, bas bi bilo super da je donese deda mraz" i tako...
    ne volim iznenadjenja.

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Citat Original postavio BettyBlue Pogledaj poruku
    U našoj porodici je tradicija poklanjanja vezana više za Božić nego za Novu godinu. Mamu uglavnom obradujem nekom ultra skupom komzmetikom (obožava kupke i soli za kupanje). Bratu su omiljene knjige epske fantastike. A tata se obraduje čokoladnim bombonama (mislim da ću ove godine posetiti onu novu radnju u Delta city-ju).
    Eno je veverica! Vataj je da joj uzmemo kremić!

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

ja ocu da dobijem knjigu o istoriji umentnosti za novu godinu.i davim vec dugo mozda mi se i ispuni do decembra
    you make me sick because i adore you so

Slične teme

1. Pokloni za nowu godinu...oxoxo!!
    Autor Kaca Blokovi ^^ u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.12.2008., 18:57
  2. A pokloni za Novu Godinu!!!!!!!
    Autor KleoS u forumu Arhiva
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 17.12.2006., 02:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu