Marti Ahtisari dobio Nobelovu nagradu za mir

Za razliku od Selimovića, Andrić nije bio srpski patriota.

P.S. Seti se granatiranja Sarajeva i uništavanja Bosne, njegove domovine koju je toliko voleo.
Da,setili smo se,a setili smo se za razliku od tebe i ubijenih Srba cija je Bosna takodje bila domovina.E prekini vise sa ti glupim antisrpskim propagandama i RS kao genocidnoj tvorevini.Idi na balijski forum pa tamo klanjaj s njima:rtfm:
 
Neki od arapskih lidera koji je dobio Nobela za mir je izjavio (ne drzite me za rec, mislim da je Jaser Arafat u pitanju) da je najlakše dobiti nobela za mir. Recept je jednostavan, napravite rat, ratujete, i posle prekinete rat - Nobel je zagarantovan. Mislim da se nesto slicno i sad desilo. Sramota za Nobela, ali to je odavno vec poznato da je to namešteno...
 
Evo sad slušam na CNN-u.

Zbog svojih uspeha i doprinosa miru u Indoneziji i Kosovu...

Та награда је одавно њесра, добио је и раније терориста бр. 1 Јасер Арафат:hahaha:
Једино о чему та награда говори је докле глобалисти могу да иду. Ипак они представљају мањи део света - Европу и Северну Америку.
Обрадовало би ме да мјанмарска војска силује ону бабу Сан Су Ћи, и она је као неки лауреат...
Не кеве ми, шта год да подрже Бјорк или Гир, ја сам против. Шта год да осуде, мени је драго.

Ова награда говори да се треба радовати економском расулу у којем се налазе.
 
Шта рећи, а не заплакати..
Можда је помоћу оних ствари које је добијао у коферима од шиптара успео да купи награду за мир...Или се тако прави мир?
Брука, трагедија, срамота. Срам их било. Нобел се преврће у гробу сада.
 

Back
Top