Marti Ahtisari dobio Nobelovu nagradu za mir

pa dobro sto se tice postizanja mira 99. tu je bio uspesan ,ma sta mi kao porazena strana mislili o tome

postigao je mir...sto je najbitnije
i, sa svojim planom, koji su ostavio mogucnost pregovara sa Srbijom (a koja je svojim maksimilistickim zahtjevima blokirala dogovor) zasluzio je nagradu...
Srbima je sve nudeno, od podijele Kosova do vremenskog perioda.i nacina osamostaljenja Kosova..nista nije prihvatila....i, to zbog unatrosnjo politickih desavanja...i zbog pomanjkanja hrabrosi srpskih politicara da narodu, koji je u zabuni, kaze istinu..i odrekne se mitova o srpskoj velicini koja utjece na svjetsku politiku
 
Tadic?
ne verujem,ima on josh da se napapa pa da zasluzi...
mada dobija dosta shtafeta i plaketa u zadnje vreme....par izvinjenja i neko tamo pirznanje i na dobrom je putu
Их, а кад Војводина оде, ал' ће тад да га награђују!
Можда и њему доделе Нобелову награду за успех у разараљу државе!
Има специјално за њега да уврсте и ту категорију.
 
Da popstoji svetska zavera mogli ste i sada da se uverite cak i prilikom dodele Nobelove nagrade za mir.
Srbin koji je bio kandidovan od odredjenih krugova nije dobio nagradu za mir vec smrad poput Ahtisarija.
Srbin koji je bio kandidovan je Njegova Svetost gospodin Pavle,patrijarh srpske pravoslavne crkve.
I jos nesto posto vidim da su ljudi neupuceni,nakon poraza NATO fasista,SM je morao da potpise Kumanovski sporazum da bi se doslo do rezolucije 1244,ovo je za one koji ne poznaju istoriju,Srbi nisu ni jedan rat u istoriji izgubili,gubili su za pregovarackum stolom!
 
sje--be li mesic republiku srpsku,a maksimalno se trudi, bit ce slijedeci nobelovac.ko ce da se kladi?za iljedarku.
:lol: Пусти снови КроациЈо...Додик је много већи играч од тог твог доказаног Усташе...човек се на време окренуо сили у успону, а Стипица, хтео не хтео мора с оним што су у паду...јер они вам дадоше државу...а замисли шта би вам се десило да им леђа окренете.... :hahaha:...
 
:lol: Пусти снови КроациЈо...Додик је много већи играч од тог твог доказаног Усташе...човек се на време окренуо сили у успону, а Стипица, хтео не хтео мора с оним што су у паду...јер они вам дадоше државу...а замисли шта би вам се десило да им леђа окренете.... :hahaha:...

srce,ode ti predaleko.ma yebo mesica,taj profesionalni oportunista je jedan dan ustasha drugi dan partizan, treci dan pitaj boga.nemoze on nista rs.rs cemo srusit mi ustashe...kad dodje vrime,naravno.dva dana posla i zdrao.mozda i dobijemo onda nobela.iako mi je draza banjaluka.:mrgreen:
 
:lol: Пусти снови КроациЈо...Додик је много већи играч од тог твог доказаног Усташе...човек се на време окренуо сили у успону, а Стипица, хтео не хтео мора с оним што су у паду...јер они вам дадоше државу...а замисли шта би вам се десило да им леђа окренете.... :hahaha:...



jel' se to zove sodomija?:eek:
 
Е свашта. Када сам рекао брату он мислио да је виц (најозбиљније). Јесте и он велики миротворац, сјетимо се како је принудио Србију на капитулацију пријетњом да ће нас све сравнити са земљом.
 
srce,ode ti predaleko.ma yebo mesica,taj profesionalni oportunista je jedan dan ustasha drugi dan partizan, treci dan pitaj boga.nemoze on nista rs.rs cemo srusit mi ustashe...kad dodje vrime,naravno.dva dana posla i zdrao.mozda i dobijemo onda nobela.iako mi je draza banjaluka.:mrgreen:
Нећете ви Усташе више ништа рушити, као што и не бисте, да вам други нису дебело помогли.;)
На далеко је позната Усташка храброст...тек кад вас је тродупло више улазите у битку...али нема вас толико ,а и нема више ко да вас финансира и чува вам леђа у вашим неделима. :hahaha:
Полако правда долази по своје!:bye:
 
Ochekivao sam ovo. On je za tu nagradu kandidat vec godinama.

Deluje mi malo neukusno da Nobelovu nagradu za mir dobije chovek koji je svojevremeno pretio da ce sravniti Beograd sa zemljom.

Ali, shta ja znam... Mozhda je to samo neki moj utisak...

No, svejedno - Jeb'o mu pas mater na mrtvoj sestri.

Tek da se zna.

:eek::???:
Ja te upravo ponovo predložila za trećeg moda - kao staloženog ;)
 
Нећете ви Усташе више ништа рушити, као што и не бисте, да вам други нису дебело помогли.;)
На далеко је позната Усташка храброст...тек кад вас је тродупло више улазите у битку...али нема вас толико ,а и нема више ко да вас финансира и чува вам леђа у вашим неделима. :hahaha:
Полако правда долази по своје!:bye:

lutko,nista nebrini, decama i zenama neci biti nista.a ti ces dobit
politicki azil kod kroacije,moja trokatnica trogir-ciovo.bit ces dalamtinka ipo.:mrgreen:
 
Kakve veze ima stalozhenost sa ovim? I gde sam ja to besneo?

Chovek prosto pretio da ce moj grad sravniti sa zemljom, a dobio Nobelovu za mir. ***, draga, nismo svi mi u Italiji, pa da nas boli djana kad neko neshto tako izvali. Jasno ti je to, valjda.

Hm... Obzirom da mi je, takoreci, pretio smrcu, mozhda bih ga mogao tuzhiti, i izvuci mu malo te love shto ju je dobio od kosovske mafije. :think:
 
Нећете ви Усташе више ништа рушити, као што и не бисте, да вам други нису дебело помогли.;)
На далеко је позната Усташка храброст...тек кад вас је тродупло више улазите у битку...али нема вас толико ,а и нема више ко да вас финансира и чува вам леђа у вашим неделима. :hahaha:
Полако правда долази по своје!:bye:


Sofija,
- sestro moja, nemoj padati u vatru i obracati paznju tamo kuda se ni kojoti ne okrecu , tamo prema pojedincima kojih se i njihova zemlja stidi . Losi ambasadori su prvo za svoje losi ....

P.S.
- SVOJE BRANITI A TUDJE I NE-GLEDATI !!!
 
postigao je mir...sto je najbitnije
i, sa svojim planom, koji su ostavio mogucnost pregovara sa Srbijom (a koja je svojim maksimilistickim zahtjevima blokirala dogovor) zasluzio je nagradu...
Srbima je sve nudeno, od podijele Kosova do vremenskog perioda.i nacina osamostaljenja Kosova..nista nije prihvatila....i, to zbog unatrosnjo politickih desavanja...i zbog pomanjkanja hrabrosi srpskih politicara da narodu, koji je u zabuni, kaze istinu..i odrekne se mitova o srpskoj velicini koja utjece na svjetsku politiku

Au što ti lažeeeešššš....

kad se ovo boldovano desilo?
 

Back
Top