Crnogorske nedoumice
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Crnogorske nedoumice

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Podrazumevano Crnogorske nedoumice

Pojedine domace patriote se povodom odnosa prema CG ,potovo u svetlu jucerasnjih dogadjaja , nalaze u velikoj zabuni i konfuziji , traze se sankcije za "nenarodnu "CG vlast i kunu se Milovi Crnogorci aka Dukljani (u redu ) , a u isto vreme se kuka i narice i traze represivne mere protiv domacih crnogoraca ("koji drze celu Srbiju ") ovde ,koji se pogresno smatraju za sastavni deo ti zlih Dukljana .
    Ovo stanoviste je za mene sasvim prihvatljivo jer su meni oni svi od dole sasvim isti, ali konfuzija domacih patriota se sastoji u tome sto oni prave razliku izmedju zlih Milovih Crnogoraca i tzv. Srba iz CG koji su bas divni i krasni i ove druge bas vole i rado bi im pomagali .
    Problem nastaje sto bar 90%, a verovatno i vise ,tih "terazijskih" crnogoraca koji im ovde jako smetaju (bahati direktori , politicari,biznismeni ,mafijasi,funkcioneri ...)spada upravo u ove druge, tj. Srbe iz CG po sopstvenom opredeljenju,i to ne obicne Srbe nego cesto neke uber Srbe poput Matije,tate Tadica ,Veselina Djuretica , Djura Bilbije , Kostunicine CG bande i ostalih ... Mislim nisam jos video nekog uticajnog "terazijskog" Crnogorca da podrzava Mila i vika se "Duljaninom", bas naprotiv ogromna vecina njih ovde prodaje petrovicevsku prosrposku demagogiju (srpska Sparta i slicna sranja )i izigrava vece Srbe od samih Srbijanaca .
    Sa druge strane danasnja vladajuca "elita" u CG vodi sasvim drugu politiku tj. udaljavanja od Srbije ,prekidanje dosadasnjih veza , okretanje ka Sarajevu , Zagrebu , (ili Rimu ko ima kesha ) i u pogledu studiranja ,lecenja,posla i uopste iseljavanja .Tako da Milo i danasnja CG vlast nikako ne mogu biti krivi za ogroman uticaj i broj crnogoraca ovde , bas naprotiv oni nastoje da taj broj znacajno redukuju,sto pokazuje i njihov odnos prema dvojnom drzavljanstvu , pa taj pravac je za pohvalu bez obzira na razloge zbog kojih ga sprovode .
    Opet ponavljam meni su i jedni i drugi isti qurac , al ocigledno da nekima nisu ,pa to zalaganje za sankcionisanje crnogoraca u Srbiji nema smisla posto dolazi od onih koji inace bas vole tzv. Srbe iz CG,posto iz te grupacije dolazi najveci broj onih koji im ovde smetaju (iako realno oni kad dodju ovde moze da prica sta hoce )
    The Show Must Go On...

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: Crnogorske nedoumice

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Pojedine domace patriote se povodom odnosa prema CG ,potovo u svetlu jucerasnjih dogadjaja , nalaze u velikoj zabuni i konfuziji , traze se sankcije za "nenarodnu "CG vlast i kunu se Milovi Crnogorci aka Dukljani (u redu ) , a u isto vreme se kuka i narice i traze represivne mere protiv domacih crnogoraca ("koji drze celu Srbiju ") ovde ,koji se pogresno smatraju za sastavni deo ti zlih Dukljana .
    Ovo stanoviste je za mene sasvim prihvatljivo jer su meni oni svi od dole sasvim isti, ali konfuzija domacih patriota se sastoji u tome sto oni prave razliku izmedju zlih Milovih Crnogoraca i tzv. Srba iz CG koji su bas divni i krasni i ove druge bas vole i rado bi im pomagali .
    Problem nastaje sto bar 90%, a verovatno i vise ,tih "terazijskih" crnogoraca koji im ovde jako smetaju (bahati direktori , politicari,biznismeni ,mafijasi,funkcioneri ...)spada upravo u ove druge, tj. Srbe iz CG po sopstvenom opredeljenju,i to ne obicne Srbe nego cesto neke uber Srbe poput Matije,tate Tadica ,Veselina Djuretica , Djura Bilbije , Kostunicine CG bande i ostalih ... Mislim nisam jos video nekog uticajnog "terazijskog" Crnogorca da podrzava Mila i vika se "Duljaninom", bas naprotiv ogromna vecina njih ovde prodaje petrovicevsku prosrposku demagogiju (srpska Sparta i slicna sranja )i izigrava vece Srbe od samih Srbijanaca .
    Sa druge strane danasnja vladajuca "elita" u CG vodi sasvim drugu politiku tj. udaljavanja od Srbije ,prekidanje dosadasnjih veza , okretanje ka Sarajevu , Zagrebu , (ili Rimu ko ima kesha ) i u pogledu studiranja ,lecenja,posla i uopste iseljavanja .Tako da Milo i danasnja CG vlast nikako ne mogu biti krivi za ogroman uticaj i broj crnogoraca ovde , bas naprotiv oni nastoje da taj broj znacajno redukuju,sto pokazuje i njihov odnos prema dvojnom drzavljanstvu , pa taj pravac je za pohvalu bez obzira na razloge zbog kojih ga sprovode .
    Opet ponavljam meni su i jedni i drugi isti qurac , al ocigledno da nekima nisu ,pa to zalaganje za sankcionisanje crnogoraca u Srbiji nema smisla posto dolazi od onih koji inace bas vole tzv. Srbe iz CG,posto iz te grupacije dolazi najveci broj onih koji im ovde smetaju (iako realno oni kad dodju ovde moze da prica sta hoce )
    Ti decko iz ko zna kojih razloga ovde pokusavas nesto da profitiras.
    Ma ti si gori izrod od Milovih dukljana i fasista
    Mozes da se pusis,izrode pogani,ti imas u sebi srpskog taman koliko Biserko i ostala bagra i banda.

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

stani tate tadica pa sta je onda sa sinom mu......e on nije on je izuzetak i tvoj veliki mag.
    pa jel vidis da i ti razlikujes........a napisao si gomilu nebuloza.......svasta.
    pa i da su sve sto ti kazes,a i kada tako lepo ne razlikujes pa sto onda razlikujes srbijance i terazijske srbe
    znaci po tei su svi ti terazijski kriminallci itd a srbijanci dushe,a upravo si ti nabedio sada kako neko nesto generalizuje

A TO STO SI KAO -SLUCAJNO-IZOSTAVIO BORISA TADICA GOVORI O NEISCRPNOM LICEMERJU
    S druge strane ako ne poznajes coveka,borisov otac je 100 puta bolji covek od borisa....

toliko............

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio lav8 Pogledaj poruku
    Ti decko iz ko zna kojih razloga ovde pokusavas nesto da profitiras.
    Ma ti si gori izrod od Milovih dukljana i fasista
    Mozes da se pusis,izrode pogani,ti imas u sebi srpskog taman koliko Biserko i ostala bagra i banda.
    bas je lepo videti da se zderes i vredjas, sto govori da si i medju tim razocaranim isfrustriranim brdjanima sto zive ovde https://www.youtube.com/watch?v=o4lY7tWpmcM
    sto kaze narod ovde -*ebo te voz koji te dono
    The Show Must Go On...

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

bas je lepo videti da se zderes i vredjas, sto govori da si i medju tim razocaranim isfrustriranim brdjanima sto zive ovde https://www.youtube.com/watch?v=o4lY7tWpmcM
    sto kaze narod ovde -*ebo te voz koji te dono
    E,narod kaze yebo te taj sto te takvog napravi,a ko zna i ko te pravio izrode.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio olympiakos Pogledaj poruku
    stani tate tadica pa sta je onda sa sinom mu......e on nije on je izuzetak i tvoj veliki mag.
    pa jel vidis da i ti razlikujes........a napisao si gomilu nebuloza.......svasta.
    pa i da su sve sto ti kazes,a i kada tako lepo ne razlikujes pa sto onda razlikujes srbijance i terazijske srbe
    znaci po tei su svi ti terazijski kriminallci itd a srbijanci dushe,a upravo si ti nabedio sada kako neko nesto generalizuje

A TO STO SI KAO -SLUCAJNO-IZOSTAVIO BORISA TADICA GOVORI O NEISCRPNOM LICEMERJU
    S druge strane ako ne poznajes coveka,borisov otac je 100 puta bolji covek od borisa....

toliko............
    pa iako priznajem da mi niste narocito simpaticni , nisam ja napisao nista lose za Ljubu Tadica ili Matiju B. vec sam ih samo naveo kao reprezentatovne primerke cg dijaspore u Beogradu , dok se za Tadica to ne moze reci jer CG video nije , mislim mogao sam onda i krepanog Slobu navesti ali nisam namerno jer ni on nije rodjen tamo .Ustalom ova tema je u svetlu najnovijih pozivanja na obracun sa domacim crnogorcima za sta se nisam ja zalagao ovde .
    The Show Must Go On...

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa iako priznajem da mi niste narocito simpaticni , nisam ja napisao nista lose za Ljubu Tadica ili Matiju B. vec sam ih samo naveo kao reprezentatovne primerke cg dijaspore u Beogradu , dok se za Tadica to ne moze reci jer CG video nije , mislim mogao sam onda i krepanog Slobu navesti ali nisam namerno jer ni on nije rodjen tamo .Ustalom ova tema je u svetlu najnovijih pozivanja na obracun sa domacim crnogorcima za sta se nisam ja zalagao ovde .
    pa ako mene nazivas kao njih kako onda ne nazivas tadica tako?

kako nije tadic video cg-kada mu je svaka druga rec-E MI PIVLJANI

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

ovde vazi onaj slogan iz dimovih musketara
    svi za jednog, jedan za sve....
    ali u negativnom smislu, jedan pogresi sve mrzite, jedan ucini pravu stavr [u korist srba] svi su dobri

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio lav8 Pogledaj poruku
    E,narod kaze yebo te taj sto te takvog napravi,a ko zna i ko te pravio izrode.
    opusti se malo ,sto si tako neurozan
    deder popi jednu na racun kuce

Ziveli !
    The Show Must Go On...

Poznat faraonn (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    450
    Reputaciona moć
    398

...posledice aktuelni vec dogodjenosti su i priznavanje jer nista nece pomoci dato odvajanje ako ne urade ono sto su im naredili ....a ko naredjuje ?

-jedan broj Letopisa treba vidjeti gdje jednom cijenjenom novinaru povodom obracanja gosn. Proticu tada oktuelnom gradonacelniku Beograda, isti kaze :- kad jednom , ako bog da , Srbija bude zasebna drzava ???to je tada vec namjereni ambasador te zajednice bio ,- eto nase zajednice i razjada !!!!????

Narod Crne Gore je sada jedan konglomerat i lici na pomijesanost ovaca i vukova , a vidje ce se ko je vuk a ko ovca ...i to uskoro !

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    ali u negativnom smislu, jedan pogresi sve mrzite, jedan ucini pravu stavr [u korist srba] svi su dobri
    Najjace je sto je sada nevidjena konfuzija.........ne znaju ni koga da psuju,kad je brda odavde poreklom iz cg,pa i predsednika..........tako da recimo nas dragi bundevica striktno gleda da se ne ugrize za jezik pominjuci tadica ili sl.......sad ce da se od najmanjeg naroda izrodi dvaes podgrupa......crnogorci,srpski crnogorci,siptarski crnogorci,crnogorci patrriJote,crnogorci demoNkrate,terazijski crnogorci,mafijasi,milogorci..........ma idi totalna konfuzija...........

Poznat faraonn (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    450
    Reputaciona moć
    398

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    ... zar sve lijepo dolazi od lijepih vanjstina ,- a i, neka !

Slične teme

1. Nedoumice...
    Autor Skorpija u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 05.08.2008., 16:16
  2. neke nedoumice oko PSP-a
    Autor idza u forumu Video igre
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.07.2008., 16:32
  3. SLI nedoumice...
    Autor pregamber u forumu Hardver
    Odgovora: 3