Bojkot odlaska na crnogorsko primorje

Darksis

Primećen član
Poruka
698
Mislim da nakon ovog, suludo bi bilo da Srbi odlaze na odmor na crnogorsko primorje. Pedeset posto turista cine Srbi, i mislim da ce bojkot poprilicno pogoditi Crnu Goru. Ne treba koristiti luku Bar niti praviti bilo kakve auto-puteve prema Crnoj Gori. Neka im na more odlaze Siptari sa Kosova.

Nikad vise odnosi izmedju Crnogoraca i Srba nece biti isti.
 
Mislim da nakon ovog, suludo bi bilo da Srbi odlaze na odmor na crnogorsko primorje. Pedeset posto turista cine Srbi, i mislim da ce bojkot poprilicno pogoditi Crnu Goru. Ne treba koristiti luku Bar niti praviti bilo kakve auto-puteve prema Crnoj Gori. Neka im na more odlaze Siptari sa Kosova.

Nikad vise odnosi izmedju Crnogoraca i Srba nece biti isti.

Не знам како ће то ићи...
Шиптара са КиМ је већ ове године било пун *****, као и оних из Албаније, Руса толико да се углавном на плажи чује руски, а било је и Италијана, па и Немаца.
Цене су биле доста ниже него у Београду, тако да не знам ко ће ту кога да зајебе!
Они ионако више не рачунају на нас по питању туризма!!!
 

Не знам како ће то ићи...
Шиптара са КиМ је већ ове године било пун *****, као и оних из Албаније, Руса толико да се углавном на плажи чује руски, а било је и Италијана, па и Немаца.
Цене су биле доста ниже него у Београду, тако да не знам ко ће ту кога да зајебе!
Они ионако више не рачунају на нас по питању туризма!!!
Pa cekaj kad im se celo Kosovo i Albanija sjati,pa kad po moru pocnu plivati crknuti macici i pacovi,i siptarske fekalije,pa cu te pitati hoce im dolaziti Nemci i Rusi.Sto nemaju turista u svom albanskom moru,pored onakve klime,nit se sami tamo kupaju........da se potruju?
 
Grcka nije ucestvovala u NATO bombardovanju, pod okupacijom nas nije drzala danasnja Turska vec Otomanska imperija, a za Egipat ni ti sam nisi znao sta da lupis iako ti je repertoar gluposti impozantan.
I nije 500 vec 345 godina. Cisto da ponesto naucis.

Grcka je u NATO-u, tako a kad god platis kafu u nekom kaficu u Grckoj, deo tih para ide upravo u NATO.
I Egipat i Turska su muslimanske zemlje, a pradedovi ovih drugih su Srbiju drzali na uzici, a ti bi da ides da ostavljas pare potomcima onih koji su Srbe nabijali na kolac.
 
jel ovo isto kao i onaj bojkot slovenacke robe koji ce pogoditi slovenacku privredu tako jako da ce se ona urusiti? kao bojkot merkatora i svih ostalih trznih centara? kao zabrana ulaska i kupovine srpskih firmi od strane hrvatskih privrednika? nesto slicno onoj pretnji da cemo zatvoriti granice prema kosovu pa oni nece imati odakle robu da nabavljaju sto ce izazvati veliku krizu?
 
Grcka je u NATO-u, tako a kad god platis kafu u nekom kaficu u Grckoj, deo tih para ide upravo u NATO..

To su smesne cifre. U svakom slucaju bolje je da neki smesni procenat mojih para ode u te svrhe nego da 100% mojih para ostane u mafijaskoj drzavi Crnoj Gori.

I Egipat i Turska su muslimanske zemlje,

Pa? Sta si ti, neki fasista? Ksenofob? Rasista?

a pradedovi ovih drugih su Srbiju drzali na uzici, a ti bi da ides da ostavljas pare potomcima onih koji su Srbe nabijali na kolac.

Sto su potomci krivi za grehove svojih predaka? :???::???: Sa kog brda si ti sisao?
 
Grcka je u NATO-u, tako a kad god platis kafu u nekom kaficu u Grckoj, deo tih para ide upravo u NATO.
I Egipat i Turska su muslimanske zemlje, a pradedovi ovih drugih su Srbiju drzali na uzici, a ti bi da ides da ostavljas pare potomcima onih koji su Srbe nabijali na kolac.

Iskreno, taj kolac smo najpre mi i Rumuni koristili kao način zastrašivanja protivnika, a najupečatljiviji je svakako grof Vlad Drakul (drakul je inače na rumunskom zmaj - zapravo vitez svibor reda Zmaja, a od srba je to bio Kraljević Marko.....) tako da to za sada ne bi trebalo navoditi kao razlog da se tamo ne ide. Što se tiče Grčke - daleko je povoljnije otići tamo nego u Crnu goru, naročito ako ponesemo nešto novaca za obilazak IKEA, Jumbo i sličnih robnih kuća. Što se tiče - ne dam pare NATO-u, pa pre ćeš ih dati u Crnoj gori jer vidiš po kojoj muzici igraju.

Treba samo zamoliti gospodu iz Crne gore da svoju decu sada na školovanje šalju na Univerzitet u Prištini ili Tirani pošto su im to veći rod i prijatelji od nas (a nadam se da više neće za njih u Srbiji biti besplatnog a boga mi ni jeftinog školovanja), a i realnije je da njihov predsednik prošeta Kosovom nego naš itd itd. Ne bi više trošio reči na ljude kojima je sopstvena ****** bitnija od bilo čega.
 

Не знам како ће то ићи...
Шиптара са КиМ је већ ове године било пун *****, као и оних из Албаније, Руса толико да се углавном на плажи чује руски, а било је и Италијана, па и Немаца.
Цене су биле доста ниже него у Београду, тако да не знам ко ће ту кога да зајебе!
Они ионако више не рачунају на нас по питању туризма!!!

a kako znas sve to? verovatno nisi isao
:mrgreen:
 

a kako znas sve to? verovatno nisi isao
:mrgreen:

не, ишао сам, и опет ћу! Ја још ниједном тамо нисам осетио да нисам добродошао као што сам то осетио и пре тридесет и више година у Рвацкој и Дежели!!!

У Порторожу сам 1977. хапшен зато што сам певао Српска се труба с Косова чује, а чини ми се да је исте године било отварање Медитеранских игара у Сплиту и то не са Хеј Словени него са Лијепа наша домовино!!!


Море сунце ли вам ј е б е м балаво не знате где сте шупљи а бавите се политиком!
 
...svaka vrsta bojkote ce pogoditi one koje ne treba . Uperena ostrica bojkota pogodila nebi aktere jer njih ne dotice svakodnevnica ....

U potpunosti se slažem, ali... dosta je bilo. Sad lepo iskoristiti ovo što je urađeno u UN-u, podeliti Kosovo, zamoliti pretke za oproštaj ili Šiptare da premestimo njihove grobove i spomenike na neku našu teritoriju i sagraditi srpski zid, okrenuti se stvaranju novih vrednosti i kapitala, a ako opet bude zemljotresa umesto pomoći da pošaljemo profakturu za sve šta im treba - isporuku izvršiti isključivo po uplati.
 
Pa eto, posto su nam ,mos reci vec ukinuli vize,mozemo na primer u Kinu,u Venecuelu,Kubu........a za vas elitnije postoji opcija,SAD,............i uopste gde ti srce zazeli.Jel ti jos negde vidis problem?

Ohoho, znaci siroko, ima se para za prekookeanske letove.
Nisam ni znao da nam je tako dobro u Srbiji.

To su smesne cifre. U svakom slucaju bolje je da neki smesni procenat mojih para ode u te svrhe nego da 100% mojih para ostane u mafijaskoj drzavi Crnoj Gori.

Ali placas porez NATO-u :):)

Pa? Sta si ti, neki fasista? Ksenofob? Rasista?

Pa sta ako je Crna Gora mafijaska drzava?
Plasis se da ne nadjes konja u krevetu?


Sto su potomci krivi za grehove svojih predaka? :???::???: Sa kog brda si ti sisao?

Tako kaze pravoslavlje, pa ako si pravoslavac, treba da smatras njihovu decu krivim.
 

Back
Top