Da li..

Poruka
15.196
imate one trenutke kada bi ste svoju voljenu osobu najradije zadavili? Neki njen/njegov gest, recenica, pokret, stav koji vas uzasava uvek iznova i iznova, dovodi vas do ludila? Meni npr je oduvek smetalo kod mog jednog bivseg momka sto je umeo da se okrece i da nekulturno zuri u zene na ulici dok je sa mnom... Znam primer gde muskarca uzasava to sto mu devojka po ceo dan kuca sms, zive zajedno, on mrzi tel ali eto.. Ili npr razbacane carape.. Sta je vas okidac?
 
imate one trenutke kada bi ste svoju voljenu osobu najradije zadavili? Neki njen/njegov gest, recenica, pokret, stav koji vas uzasava uvek iznova i iznova, dovodi vas do ludila? Meni npr je oduvek smetalo kod mog jednog bivseg momka sto je umeo da se okrece i da nekulturno zuri u zene na ulici dok je sa mnom... Znam primer gde muskarca uzasava to sto mu devojka po ceo dan kuca sms, zive zajedno, on mrzi tel ali eto.. Ili npr razbacane carape.. Sta je vas okidac?

Aham. Poslednji put pre, otprilike, 10 minuta.
Okidac?
Prosto.
Znas kako obicno uvek postoji samo ona jedna sitnica koja te kod nekog nervira, a taj neko kao na inat to iznova i iznova radi, iako zna tvoju reakciju?
Bilo da je rec, gest, ili nesto peto...:(
 
pa pazi...taj sto se okretao za drugim ribama
dok je bio u tvom drustvu...ocigledno nije imao nikakvog postovanja
prema tebi...
tako da...ne kapiram sta si s'njim trazila...ali ok, to nije tema...

naravno...svako ima neke svoje bubice
i kako mene nerviraju neke stvari kod drugih,
tako i njih nerviraju neke stvari kod mene.
kapiram da ljudi nisu savrseni...a opet, kad zaista volim nekog
volim ga sa svim njegovim manama i vrlinama.
ako mi neko pretarano ide na nerve, onda ga, verovatno, i ne volim bas mnogo...
 
npr. neda mi da grickam livenu bombonu....po meni je ot totalno nenormalno i prestala sam da jedem livene bombone pred njim zbog toga....missim ako ce pritisak da mu skoci na 200 i da se raspravljamo necu ni da ih jedem pred njim...tu sam popustila, ebi ga, radi mira ta dva dana kad je samnom....
 
imate one trenutke kada bi ste svoju voljenu osobu najradije zadavili? Neki njen/njegov gest, recenica, pokret, stav koji vas uzasava uvek iznova i iznova, dovodi vas do ludila? Meni npr je oduvek smetalo kod mog jednog bivseg momka sto je umeo da se okrece i da nekulturno zuri u zene na ulici dok je sa mnom... Znam primer gde muskarca uzasava to sto mu devojka po ceo dan kuca sms, zive zajedno, on mrzi tel ali eto.. Ili npr razbacane carape.. Sta je vas okidac?

Uh...ja sam stvarno tolerantna i mnogo toga jednostavno previdim namerno, jer necu da se svadjam...cini mi se sto sam starija - to sam tolerantnija...malo toga me iznervira...ali postoje stvari koje me povredjuju...

Najgore je kad ljudi kao ja posize...to je onda ono "sklanjaj mi se s ociju"...i ljudi oko mene se osete veoma povredjeno, jer prosto nisu navikli da ja tako reagujem...

Okidac mi je kad ga za nesto zamolim 100 puta i kazem "please 'aj' to da nekako izbacimo", a on to opet uradi...osetim se kao da iskusava moje strpljenje...i kad cuti ko zaliven, to me ubija...ja sam emotivac...hahha

...reci mi nesto, svadjaj se al nemoj me ignorisati kad pokusavam ozbiljno da pricam...
 
imate one trenutke kada bi ste svoju voljenu osobu najradije zadavili? Neki njen/njegov gest, recenica, pokret, stav koji vas uzasava uvek iznova i iznova, dovodi vas do ludila? Meni npr je oduvek smetalo kod mog jednog bivseg momka sto je umeo da se okrece i da nekulturno zuri u zene na ulici dok je sa mnom... Znam primer gde muskarca uzasava to sto mu devojka po ceo dan kuca sms, zive zajedno, on mrzi tel ali eto.. Ili npr razbacane carape.. Sta je vas okidac?

prostak....
mada ovo je jako zaebana stvar ali zato ti i jeste BIVSI :mrgreen:
 
pa ocito da mu nisi bila dobra, cim je zurio u druge... ;)
a ne, nemam zhelju da ga zadavim, niti bilo kakve mazohistichko-egoistichne namere...ljubav je ljubav, makljanje je makljanje.
 
Mene je uzasno nerviralo to sto je vodio previse racuna o meni...tipa: ako se nocu otkrijem jer mi je toplo, on se probudi pa me pokrije...iako sam mu 1000 puta rekla da to ne radi...ili se svaki cas nudio da nosi i moj ranac...kao da sam, ne daj Boze, invalid...
Sve u svemu, nerviralo me je to sto me je smatrao fizicki mnogo slabom...i neznom...a ja to nisam...

Mada, nikad nisam vikala na njega zbog toga, jednostavno, to nije osobeno mom karakteru...
 
Poslednja izmena:
imate one trenutke kada bi ste svoju voljenu osobu najradije zadavili? Neki njen/njegov gest, recenica, pokret, stav koji vas uzasava uvek iznova i iznova, dovodi vas do ludila? Meni npr je oduvek smetalo kod mog jednog bivseg momka sto je umeo da se okrece i da nekulturno zuri u zene na ulici dok je sa mnom... Znam primer gde muskarca uzasava to sto mu devojka po ceo dan kuca sms, zive zajedno, on mrzi tel ali eto.. Ili npr razbacane carape.. Sta je vas okidac?

hm...nemam
da imam ne bi valjalo
mada, ako nista drugo bilo bi manje papirologije nego prosli put...:)
 
Mene je uzasno nerviralo to sto je vodio previse racuna o meni...tipa: ako se nocu otkrijem jer mi je toplo, on se probudi pa me pokrije...iako sam mu 1000 puta rekla da to ne radi...ili se svaki cas nudio da nosi i moj ranac...kao da sam, ne daj Boze, invalid...
Sve u svemu, nerviralo me je to sto me je smatrao fizicki mnogo slabom...i neznom...a ja to nisam...

Mada, nikad nisam vikala na njega zbog toga, jednostavno, to nije osobeno mom karakteru...

gentl-man Lavinico slaninico :D
 
imate one trenutke kada bi ste svoju voljenu osobu najradije zadavili? Neki njen/njegov gest, recenica, pokret, stav koji vas uzasava uvek iznova i iznova, dovodi vas do ludila? Meni npr je oduvek smetalo kod mog jednog bivseg momka sto je umeo da se okrece i da nekulturno zuri u zene na ulici dok je sa mnom... Znam primer gde muskarca uzasava to sto mu devojka po ceo dan kuca sms, zive zajedno, on mrzi tel ali eto.. Ili npr razbacane carape.. Sta je vas okidac?

ja pozelim da sidjem dole i ostanem duuuuugo a ona izbrijana ali pre dva dana.....a dlacice ostre ko bodljikava zica.....pobesnim skroz....i svasta joj kazem....:otkacio::otkacio::otkacio:
 
ja sam nova-stara na ovom forumu ( SAMO KAO KRATKO PREDSTAVLJANJE)
Ja bi moglada vristim ida ga zadavim svaki put kad uđem u Wc i vidim da je ponovo popisao WC-skoljku. Pa pobogu, od onolike rupe, on opet profula AAAAAAAAAAAAA:otkacio:
 

Back
Top