Skok udalj-treba mi pomoć!

summer girl 93

Domaćin
Poruka
3.385
Juche smo na chasu fizichkog vezhbali, a zatim nam je ocenjivala skok udalj.Da bih dobila pet, moram da skochim najmanje 1,8 m, a ja najvishe mogu da doguram do 1,6 m.Na koji nachin mogu da ojacham nozhne mishiće, kako da se snazhnije odrazim pri skoku i da li se to mozhe postići vezhbanjem?Hvala unapred!:)
 
Juche smo na chasu fizichkog vezhbali, a zatim nam je ocenjivala skok udalj.Da bih dobila pet, moram da skochim najmanje 1,8 m, a ja najvishe mogu da doguram do 1,6 m.Na koji nachin mogu da ojacham nozhne mishiće, kako da se snazhnije odrazim pri skoku i da li se to mozhe postići vezhbanjem?Hvala unapred!:)

lol ja koliko sam razumeo, to nije bilo za ocenu, pa bi ti za neko kratko vreme da povećaš svoj skok u dalj za 20 cm?
NEMOGUĆE :mrgreen:
ps poznat sam po tome što umem da ulijem nadu :twisted:
 
Postoji dosta vezbica, ali mi je jako teško da ti ovako objasnim, ali pokušaću.
Uzmi šipku, tezine od 10-15 kg, postaviš je iza leđa, kako da ćeš čučanj da radiš, nasloniš na trapezuse, i skakućeš u mestu, tako da pri doskoku kolena jedva savijaš, čisto da amortizuješ doskok i nikako celim stopalima, samo prstima.
Pokušavaj sto više da se odraziš i da održavaš tempo, za početak bar jedno 15 puta pa pauza.
Ali kažem, nema pauze između doskoka, nego odmah, ovo je malo više muška vezba ali je dobra za odraz.
Još ako imaš lepe grudi...ihhhhh...:mrgreen:..zovi me da gledam...:hahaha:
šala...:mrgreen:
 
Postoji dosta vezbica, ali mi je jako teško da ti ovako objasnim, ali pokušaću.
Uzmi šipku, tezine od 10-15 kg, postaviš je iza leđa, kako da ćeš čučanj da radiš, nasloniš na trapezuse, i skakućeš u mestu, tako da pri doskoku kolena jedva savijaš, čisto da amortizuješ doskok i nikako celim stopalima, samo prstima.
Pokušavaj sto više da se odraziš i da održavaš tempo, za početak bar jedno 15 puta pa pauza.
Ali kažem, nema pauze između doskoka, nego odmah, ovo je malo više muška vezba ali je dobra za odraz.
Još ako imaš lepe grudi...ihhhhh...:mrgreen:..zovi me da gledam...:hahaha:
šala...:mrgreen:

:lol::lol::lol::hahaha::hahaha::hahaha: sram te bilo :banovati:
 
Juche smo na chasu fizichkog vezhbali, a zatim nam je ocenjivala skok udalj.Da bih dobila pet, moram da skochim najmanje 1,8 m, a ja najvishe mogu da doguram do 1,6 m.Na koji nachin mogu da ojacham nozhne mishiće, kako da se snazhnije odrazim pri skoku i da li se to mozhe postići vezhbanjem?Hvala unapred!:)

Taj nastavnik fizickog je obican retard .Cuj, 1,8m za svakog :neutral:

Ko u kosarci ne zakuca nema 5,slab kosarkas
 
Postoji dosta vezbica, ali mi je jako teško da ti ovako objasnim, ali pokušaću.
Uzmi šipku, tezine od 10-15 kg, postaviš je iza leđa, kako da ćeš čučanj da radiš, nasloniš na trapezuse, i skakućeš u mestu, tako da pri doskoku kolena jedva savijaš, čisto da amortizuješ doskok i nikako celim stopalima, samo prstima.
Pokušavaj sto više da se odraziš i da održavaš tempo, za početak bar jedno 15 puta pa pauza.
Ali kažem, nema pauze između doskoka, nego odmah, ovo je malo više muška vezba ali je dobra za odraz.
Još ako imaš lepe grudi...ihhhhh...:mrgreen:..zovi me da gledam...:hahaha:
šala...:mrgreen:

da, vežba je efikasna, samo ne za nekoga ko je 93-e godište...
pa, još ako se ne bavi sportom... kolena ima da prozvižde dok kažeš kex :mrgreen:
 

Back
Top