Предлог промена имена Црне (и) Горе

дали сте за усвајање имена "Карадаг" као званичног на овом форуму?


  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Пошто воле да се зову страњски. Монтенегро, илити "Црна Гора" на Италијанском, ја дајем предлог да се од данас зови истим таквим страним називом.

КАРАДАГ- "Црна Гора" на Турском.

Јер су Турци.

Дакле, то је Карадаг од сада па док не клекну да се извину.
 
Zato sto ispadose smradovi.

због признања Косова.?


то је смешно....:hahaha: то је мала земља ,са огромним утицајем шиптарског лобија и не видим шта су до сада чекали...

па ко им је министар полиције Кучук Ага Мула Јусуф :hahaha: :hahaha:
 
Dali ime Turci, ali nase su rijeci.

знам то али они су то тако назвали,али мени не смета то што сте признали ...
па овде се Чеда-ЛДП и цео НВО сектор залажу за то ,Наташа Кандић била чак на проглашење и ником ништа.........................ко би треба њима да уведе санкције а узимају паре од пореских обвезника?:)
 
знам то али они су то тако назвали,али мени не смета то што сте признали ...
па овде се Чеда-ЛДП и цео НВО сектор залажу за то ,Наташа Кандић била чак на проглашење и ником ништа.........................ко би треба њима да уведе санкције а узимају паре од пореских обвезника?:)

E stvarno, kako se ona uopste vratila u Beograd posle onih aplauza na proglasenju nezavisnosti Kosova?
 
због признања Косова.?


то је смешно....:hahaha: то је мала земља ,са огромним утицајем шиптарског лобија и не видим шта су до сада чекали...

па ко им је министар полиције Кучук Ага Мула Јусуф :hahaha: :hahaha:

Ako preskocimo priznanje, problem je sa vremenom priznanja.

Dan posle sednice UN.

Uvrtanje ruke CG i BJRM da priznaju odmah, da bi ispalo, eto ide inicijativa u sud, ali to nista ne menja.

Portugalci su bar ispali korektniji pa su priznali pre toga.

Zato su smradovi.
 
Ako preskocimo priznanje, problem je sa vremenom priznanja.

Dan posle sednice UN.

Uvrtanje ruke CG i BJRM da priznaju odmah, da bi ispalo, eto ide inicijativa u sud, ali to nista ne menja.

Portugalci su bar ispali korektniji pa su priznali pre toga.

Zato su smradovi.

прво су је признали Словенци и Хрвати ако ћемо поштено од бивших "брацких нам " република.....па нешто нисам приметио толики револт према коњушарима....
 
прво су је признали Словенци и Хрвати ако ћемо поштено од бивших "брацких нам " република.....па нешто нисам приметио толики револт према коњушарима....

..pa od njih se to i dalo ochekivati..a ovo je druga pricha..fala bogu pa je kraj..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top