:)

Meni nešto palo na pamet da ne postoji dan u mom životu u kome nešto nisam kupila - bilo šta.
Osnovno mi je kad izlazim da vidim jel sam ponela novčanik.
Malo me smorila ta činjenica...
 
Može naravno....ako imam hleb od juče...nema bacanja hleba
za doručak onima koji doručkuju pravim tople sendviče,
za ručak neku pastu..uz to i onako ne jedu hleb....a za
večeru corn-flex i mlekce..ili tako nešto.......;)

znači ako imam hleb i mleko.......mogu da ne kupim ništa...baš ceo dan...:cool:
 
hm,paaaaaaaaaaaaaaaaa...isto već gore navedeno...ako imam sve u kući,i hleba i mleka,onda moguće da ceo dan ne kupim ništa....pre se više dešavalo...sada kad idem u šetnju sa sinom skoro uvek mu kupim neku kiflu ili perecu da gricka...
 
hm,paaaaaaaaaaaaaaaaa...isto već gore navedeno...ako imam sve u kući,i hleba i mleka,onda moguće da ceo dan ne kupim ništa....pre se više dešavalo...sada kad idem u šetnju sa sinom skoro uvek mu kupim neku kiflu ili perecu da gricka...


to se ne računa.....mora dete da ručka i raste......:D
 
to se ne računa.....mora dete da ručka i raste......:D

ih,onda izgleda ja svaki dan trošim pare...ma nisam ja za slamaricu i banku i tako...kako dođe tako ode...eto danas kupila malom patofne i sandalice pošto uskoro putujemo za Egipat..pa kad sam već bila u Mercatoru ajde nešto namirnica...i tako na kraju potrošila skoro 7ooo dindži...vala pare nisu za moje ruke
 
ih,onda izgleda ja svaki dan trošim pare...ma nisam ja za slamaricu i banku i tako...kako dođe tako ode...eto danas kupila malom patofne i sandalice pošto uskoro putujemo za Egipat..pa kad sam već bila u Mercatoru ajde nešto namirnica...i tako na kraju potrošila skoro 7ooo dindži...vala pare nisu za moje ruke

dok god dete raste, treba mu svašta...i to nisu neki glupi troškovi, tipa e ovo baš
moram da imam iz nekog hira.....te tako smatram da nisi uzalud bacila novac,
a dete ne može boso.....:think: Merkator je dosta skup...po pitanju namirnica,
mada i ostale radnje nisu ništa jeftinije......po meni za namirnice je još uvek
Rodić ili Tempo...najjeftiniji.....:ok:
 
dok god dete raste, treba mu svašta...i to nisu neki glupi troškovi, tipa e ovo baš
moram da imam iz nekog hira.....te tako smatram da nisi uzalud bacila novac,
a dete ne može boso.....:think: Merkator je dosta skup...po pitanju namirnica,
mada i ostale radnje nisu ništa jeftinije......po meni za namirnice je još uvek
Rodić ili Tempo...najjeftiniji.....:ok:

naravno,i na njega veruj mi veoma rado trošim..veoma rado trošim ja i inače kada imam šta...a u Mercatoru sam kupovala zato što sam tamo bila u Planikinoj radnji da mu kupim cipelice,pa ono par stvari za ručak i tako,a bogami jedna kesa na pola puna,a 1ooo dindži...elem,veliku kupovinu jednom nedeljno i mi obavljamo u Rodiću,ponekad u Tempo,Tempo baš nešto ne volim,bolje se snalazim u Rodiću...a tek tamo puknem parice...
 
Moze da se desi, jer sama mesim hleb a brasno uglavnom imam u kuci (kupujem na dzakove).
Kvasac obicno imam u frizideru, a ako je ostalo mleka od juce ne moram da idem u nabavku - ostale kucne potrepstine se uglavnom ne kupuju svakodnevno. Naravno, sutra se nadoknadi...
Malo me opterecuje kad vidim veci iznos na racunu dok pokusavam da ustedim za nesto ozbiljnije.
 
Rado mesim hleb...i nije to nikakva velika nauka..samo što to radim
iskuljučivo zimi...nekako mi je to period za takve stvari...a divno je
cela kuća miriše na sveže pečen hleb.....:super:
 
я sam pekla jedno vreme dok sam zivela sa tatom...male hlebcice za nas dvoje...ali, uvek su bili mnogo tvrdi i uvek smo se smejali....odustali smo od te ideje....
 
ajde ako budem raspoložena večeras kasno ili sutra
napisaću tamo na temi recept za hleb..:ok:

samo to je malo komplikovano.....više odokativna metoda
ali važan je proces....i tvrdoća testa....gramaža nije toliko bitna
pa ako budeš imala volje ti ili koja god od vas ovde probajte,
nije teško....samo ima jednu manu...ukućani uvek traže još,
a druga mana je što goji......:think:
 

Back
Top