NAVTEQ

Da li je neko cuo za ovu navigaciju,gde moze da se kupi kakva je i kakvo je vase iskustvo sa njom?
Ja koliko znam NAVTEQ pravi Karte za navigacije...Mislim da najvise za marku Becker...i znam samo podatak da pokrivaju preko 70 zemalja na svim kontinentima...eto toliko...a za navigacioni aparat te marke nikad cuo nisam;)
 
ja u kolima imam navigacioni sistem koji radi na navteq cd-ove. Ali posto je stigao auto iz francuske imam samo francusku navigaciju. gde mogu da kupim te diskove u srbiji
 
ja u kolima imam navigacioni sistem koji radi na navteq cd-ove. Ali posto je stigao auto iz francuske imam samo francusku navigaciju. gde mogu da kupim te diskove u srbiji
Kako to mislis "samo" francusku navigaciju?Da li imas instaliranu samo francusku?Ili prica i pise "samo" na Francuskom?Koje marke i model je ta navigacija?Ajde nemoj da si skrt na recima...pricaj....;)
 
i prica na francuskom,ali mi to nije problem posto francuski koliko toliko razumem. To je iz onog fazona imam board kompjuter i u njemu opciju za navigaciju
al nemam pojma koja je marka u pitanju
uzeo bih ja neki od onih cd-ova koji imaju da se kupe po prodavnicama,ali mi to nije pouzdano,posto ako mi ne radi u kolima a ne mogu da je vratim onda mi je to skupa igra:)
 
Ja imam Becker ne pitajte me sad koji u kolima je,imam celu evropu cak i Srbiju ali srbija imam samo gradove ne ulice kao kod svih ostalih ali nema veze jer zivim van Srbije.Inace prezadovoljan sam kako Bekerom tako i tacnoscu njegovih mapa koje su od Navteq comp. radjeni. Nisam siguran ali cuo sam od nekoga da navodno negde postoje i za Srbiju ulicne mape ako neko nesto vise zna bio bih zahvalan. HVALA
 

Back
Top