da li se samo za njima dize?

dive

Legenda
Poruka
61.140
kazu - za dobrim konjem se prasina dize!

da li je tako?

podignu li je i oni konjici grbonjici koji su kupljeni kao lipicaneri, a na svakoj ukazanoj trci dokazali da su samo obicno kljuse?

da vas cujem prijatelji:heart: forumski..
 
Poslednja izmena:
masa X ubrzanje (koliko god da je:mrgreen:ipak je kljuse) = prasina?

je li to - to?

poenta "prasine" je da ko god je dobar mora da mu zavide i ogovarju...ko ogovar mediokritete? niko...oni su prosek ne isticu se nikakvom dobrom osobinom sl. dakle kad je neko kljuse onda je kljuse moze da pokusa da bude "arabljanin" ali ce uvek biti obicna "raga" koja nikom ne upada u oci.

dosta od mene
 
Kad pored tebe prodje konj, tj. obicno kljuse kako kazes, dize se samo pogled i to ako ne gledamo nesto bolje i pametnije, ali se ne dize i prasina.

Da, mislim da se samo za dobrim konjima i kobilama dize prasina i eventulano za onima koji na pocektu trke imaju dobar self marketing ali se na kraju trke ipak vidi da su obicna kljusad.

To ti je moje skromno misljenje..
 
e Jolly...ti si odlican za jahanje golih u sedlu....:mrgreen:

elem...tema mi bas nije najjasnija...osim ovo za konjove i licipicicanere....;)...

el ima nekog da me uputi u fabulu radnje...?:whistling:

Eh, da si to ranije rekla, brže bi te prošao gripčić... :super:
Evo ja ću da te uputim u fabulu prodavnice, ionako sam nešto dokon,
nije nešto potražnja za jahanjem ovih dana..grip, šta li je?
 
na tebi je taj grip bas ostavio traga... :lol:

od sinoc na kojoj god temi te sretnem, ti pitas izvinte o cemu se radi :lol:

Ti da cutis....:mrgreen:...sad cu da kasljucnem na tebe...pa moram da pitam o cemu se radi kad svi nesto pakuju u celofan umesto da pljunu sat hoce....jasno i glasno postavi temu...e, onda se bune zbog spama...pa sta drugo....?:roll: ja cu prva....:rumenko:

a za sinoc ces mi platiti jos jednim pelcerom....ja tamo da crvenim zbog tebe.....:cmok::D
 

Back
Top