sexaholics

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Sta treba da se radi da bi neko bio seksaholicar/ka?
Stvarno, bila vest u novinama da je Molder bio na terapiji protiv zavisnosti od seksa...

Da li sam seksaholik ako imam, na primer, seks svaki dan a opet moram i sa desankom da se druzim?
Ili za zensko, ako se sexa svakodnevno, a ipak se druzi i sa veshtakom?

Sta je zapravo granica?
:???:
 
Sta treba da se radi da bi neko bio seksaholicar/ka?
Stvarno, bila vest u novinama da je Molder bio na terapiji protiv zavisnosti od seksa...

Da li sam seksaholik ako imam, na primer, seks svaki dan a opet moram i sa desankom da se druzim?
Ili za zensko, ako se sexa svakodnevno, a ipak se druzi i sa veshtakom?

Sta je zapravo granica?
:???:

coveku rekli da je 3 puta dnevno mnogo....:hahaha:....pa missim ako je to bas iz dana u dan, kad on to glumi kad se sexa dorucak-rucak-vecera....mislim da to nije izvodljivo na duze staze....pre je to da mu zena ne da ni 2 puta nedeljno pa mu se nakupilo....missim i ja bih 3 puta dnevno ali samo par dana....mislim da bi mi sex izasao na nos....:mrgreen:
 
sta bi sad?
a ovamo samo smaras kako zivis za kuratz bla bla, a sad kao..od 3x dnevno bi ti izasao na nos,mis'iiim...

;) ajd jos nesto da ti objasnim....ja se ovde zezam...ovo je ljis a ja vise preferiram zezancijuna temu tog S nego Lj....ako te smaram samo me preskoci...i tako....a i ja sam zena u godinama srednje kriznim :hahaha: i moj "momak" ima 40 i veruj za njega je 3* nekad mnogo....treba mene izdrzati.....:whistling:
 
olja a sto se pravdas ovom "zlom mamaebacu"?
sta je on postao sad filter sta ces ti ili ja ili bilo ko ovde da pise?

@tema....sto bi se reklo covek koji jede sniclu svaki dan nekad pozeli i pasulj....ume sex da smori...j nisam verovao ali kad sam iskusio sam malo sam se zbunio.

ne valja preterivati
 
Svasta.. Mislim da se to odnosi na period kada je sex jedina misao.. Naravno, svi midle o sexu, ali kada to onemogucuje druge aktivnosti...

Cini mi se da je ovo najbliže... :think:
Da, kada ti smeta da obavljaš druge aktivnosti normalno, recimo na sastanku samo bleneš u koleginicine sise ili batake... :think:I zamišljaš, mmmmm... :)
Pa jes'...
 
Sta treba da se radi da bi neko bio seksaholicar/ka?
Stvarno, bila vest u novinama da je Molder bio na terapiji protiv zavisnosti od seksa...

Da li sam seksaholik ako imam, na primer, seks svaki dan a opet moram i sa desankom da se druzim?
Ili za zensko, ako se sexa svakodnevno, a ipak se druzi i sa veshtakom?

Sta je zapravo granica?
:???:

Mnogo fizickog rada,a zatim trcanje maratona.Odlicna terapija protiv takve zavisnosti.
 
olja a sto se pravdas ovom "zlom mamaebacu"?
sta je on postao sad filter sta ces ti ili ja ili bilo ko ovde da pise?

@tema....sto bi se reklo covek koji jede sniclu svaki dan nekad pozeli i pasulj....ume sex da smori...j nisam verovao ali kad sam iskusio sam malo sam se zbunio.

ne valja preterivati

:hahaha: pa eto tako mi doslo...znas da ja znam biti fina, kad mi se hoche....:whistling:....a i jede mesni narezak....hrabar decko, ne boji se holesterola :whistling:....
 
Cini mi se da je ovo najbliže... :think:
Da, kada ti smeta da obavljaš druge aktivnosti normalno, recimo na sastanku samo bleneš u koleginicine sise ili batake... :think:I zamišljaš, mmmmm... :)
Pa jes'...

pa eto, ja razmisljam konstantno o sexu ali sa tipom sa kojim sam...nemam aspiracije prema drugima....i ne ometa me, cak mi i prija.....imam osmeh od ufa do ufa all the time ;)....
 
coveku rekli da je 3 puta dnevno mnogo....:hahaha:....pa missim ako je to bas iz dana u dan, kad on to glumi kad se sexa dorucak-rucak-vecera....mislim da to nije izvodljivo na duze staze....pre je to da mu zena ne da ni 2 puta nedeljno pa mu se nakupilo....missim i ja bih 3 puta dnevno ali samo par dana....mislim da bi mi sex izasao na nos....:mrgreen:

E bas tako , mogao bi ja al nekoliko puta :D! A ubrzo bi mi dodijalo! :D Mislim nema tu neke drazi ako je svakodnevno i po tri puta ccc!:D Draze mi ono da se malo nakupi par dana, pa za jedno noc isfuras !:D :super:
 

Back
Top