DELI SE 30000 DIN

E Lefty ko tebe pusti ovde?
Ja cu te motivisati da bacis te cigare idemo u "Dom zdravlja" sutra :wink: .

Vidite kakvi su nasi ljudi (Nista licno)?
Sve gledaju kroz novac. Samo ostavljanje pusenja bi trebalo da predstavlja nagradu za nas organizam, a ne da i pored toga ocekujemo da nam neko plati (najgore od svega je sto to ocekujemo od drzave)
Ipak je zdravlje najvaznije od svega, a ne pare.
Mada nije lose ni ovako ako ce se pomoci ljudima i prosecan zivotni vek u Srbiji produziti (sve je manje Srba, vlada bela kuga...)
Inace ovo je istina, ko ostavi pusenje dobija 30.000din, a neko ko ce ga stimulisati na to, tj. neko ko ce mu biti moralna podrska dobija 10.000 ili 20.000 din.
 
Кулиража:
E Lefty ko tebe pusti ovde?
Ja cu te motivisati da bacis te cigare idemo u "Dom zdravlja" sutra :wink: .

Vidite kakvi su nasi ljudi (Nista licno)?
Sve gledaju kroz novac. Samo ostavljanje pusenja bi trebalo da predstavlja nagradu za nas organizam, a ne da i pored toga ocekujemo da nam neko plati (najgore od svega je sto to ocekujemo od drzave)
Ipak je zdravlje najvaznije od svega, a ne pare.
Mada nije lose ni ovako ako ce se pomoci ljudima i prosecan zivotni vek u Srbiji produziti (sve je manje Srba, vlada bela kuga...)
Inace ovo je istina, ko ostavi pusenje dobija 30.000din, a neko ko ce ga stimulisati na to, tj. neko ko ce mu biti moralna podrska dobija 10.000 ili 20.000 din.
JEL' TO TI POKUŠAVAŠ DA BUDEŠ MOJA MORALNA PODRŠKA.DOBIĆEŠ MAX 1000,ŠALIM SE.30000 DOBIJA SAMO ONAJ KOGA IZVUKU,TAKO SAM CUO. :? :? :?
 
No Nick:
Evo ja cu da ostavim cigarete za tih 30.000dinara. Samo mi recite gde i kome treba da se obratim da sam voljna da prestanem s cigaretama

Koliko sam ja upucen, treba se obratiti najblizem domu zdravlja.
@Elemental
Pusenje mozes ostaviti samo u tom periodu dok te testiraju, tj. vade ti krv itd. Kada sve to prodje i kada dobijes novce niko ti ne brani da za iste kupis toni cigara.
Samo je pitanje da li ces ponovo propusiti kad skontas kako je lepo bez cigara
 
Ja sam vec dva puta ostavljala cigarete i te pauze su trajale po godinu dana. Eto i ja cu opet da ostavim cigarete, nije tesko! Dobijem 30 hiljadarki, mada mislim da bih ovaj put bila pametnija pa se ne bih vratila starom poroku.
Znaci, najblizi dom zdravlja, jel? Ajd bas cu da vam javim, da li to stvarno funkcionise :wink:
 
Happy_girl:
Ja sam vec dva puta ostavljala cigarete i te pauze su trajale po godinu dana. Eto i ja cu opet da ostavim cigarete, nije tesko! Dobijem 30 hiljadarki, mada mislim da bih ovaj put bila pametnija pa se ne bih vratila starom poroku.
Znaci, najblizi dom zdravlja, jel? Ajd bas cu da vam javim, da li to stvarno funkcionise :wink:

Srecno i probaj da nikad ne probas cigare (ako ih bacis naravno).
 
Pa vec sam rekao da treba da se javite najblizem domu zdravlja, prodjete testiranja (verovatno vade krv) i ako za to vreme testiranja ustanove da niste probali cigare dobijate 30 soma.
Nepusaci ne mogu (mislim na one koji zapale dve cigare samo zbog kinte), zato sto odmah ulove da imaju veoma malu kolicinu nikotina u krvi (logicno)
 
milicaanchy:
I vidite kakvi su neki......sve za pare.....Lefty,na tvom mestu bi me bilo sramota......I bash ce neko lenchugama da deli pare.....ostavi,ili nemoj,posledice snosish sam.....

Kazem ja uvek se moze naci pametan covek na ovom forumu. :wink:

Stvarno je mnogo da trazite pare da bi ostavili pusenje. No nasoj drzavi izgleda nestaje duvana, pa da bi smanjili sverc stranih oni daju novce ljudima. Posteno.

Ali razmislite koliko samo dobijate ostavljanjem pusenja. I pored toga hocete jos novce. Zdravlje je ipak vaznije od novca.
 

Back
Top