Zasto je to pomenula.

Zasto je pomenula da je bio ulicni prodavac.

  • Zato sto je sponzorusa.

  • Zato sto to nije bitno, pa je trebalo pomenuti nebitnu cinjenicu.

  • Neznam.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MIKROJEB

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
122
Ovde na forumu, u postu jednom, kaze korisnica (valjda) unisaie da joj je strasno tesko palo sto ju je gledao neki covek od 50 godina, koji je bio ulicni prodavac.

Zasto je rekla to da je to bio ulicni prodavac?
 
zato shto je to valjda kao neko nisko i bedno zanimanje,a josh prodavac smrdi i u dronjcima obitava (omg)
a ustvari ona ima iskrivljeno mishljenje koje je sasvim logicna posledica naopakog pogleda na svet, poznatijeg kao globalne retardacije..
plain'n'simple..
 
aham...a nije vam palo na pamet:
1. zabranjeno je otvarati teme o drugima clanovima
2. nismo vidjeli orginalni post pa ne znamo u kakvom je kontekstu pomenuto zanimanje tog covjeka niti da li je uopce pomenuto itd.
3. od ljudi koji se bave trgovinom kupac ocekuje izvjesnu dozu...pristojnosti; ako to izostane ovaj kupac tj. Ja trosi svoj novac drugdje...
 
1. samo ako 'drugi clan' zeli i javno saopsti da zeli da zabrani da se otvori tema o njemu. Neka dodje i neka kaze da joj smeta i ova tema (i to sto je taj covek od 50 godina, koji je bio "Ulicni prodavac" gledao (***. ulicni prodavac)).

2. Zabranjeno je i kloniranje pa jelena=t stalno se hvali kako je klon.
 
...mene zanima kako je ona mogla da zna da on ima 50 godinica, mislim mi ulichni prodavci obichno izgledamo starije nego shto stvarno jesmo...
...moje je mishljenje da ona njega zna od ranije, a sobzirom na pdf. na kome je otvorena ova temica bitje da se radi o nekoj sexy intrizi...:)
 
Da da, razumeo sam te, a zasto ima to misljenje da su svi koji nemaju para spremni da siliju? Jeli i za to ima neko "jednostavno" objasnjenje...

pa pazi..prosta rachunica:
oni koji imaju para - kupuju kondome.
sve ribe hoce da se kreshu sa kondomima - kreshe onaj koji kondome ima.
kondome ima - onaj koji ima para.
ili:
ko nema para - ne izgleda lepo.
a ko ne izgleda lepo - on ne kreshe.
a ko ne kreshe - seksualno je neizhivljen.
a ko je seksualno neizhivljen - juri unsaie da je siluje.
:D
 
pa pazi..prosta rachunica:
oni koji imaju para - kupuju kondome.
sve ribe hoce da se kreshu sa kondomima - kreshe onaj koji kondome ima.
kondome ima - onaj koji ima para.
ili:
ko nema para - ne izgleda lepo.
a ko ne izgleda lepo - on ne kreshe.
a ko ne kreshe - seksualno je neizhivljen.
a ko je seksualno neizhivljen - juri unsaie da je siluje.
:D

ima nesto u tom sto je neh'ce...:lol: (sto je nije silovao:))
 
Pa... mislim da se podatak o covekovom zaposlenju tu nasao bez svesne odluke autorke.
Ali tom komentaru zaista tu nije mesto.
Zar nije odvratnije dok vam matori profesor zuri u zadnjicu kada vas prozove?
Izgleda da je ipak prodavac veci problem...mada ni profesori nisu bogatiji:)ali su ipak valjda neki visi rang.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top