Tema .........,Crnogoraca sa Kosova..........

Za detaljne informacije :

Predsjednik Udruženja Crnogoraca Kosova

Vujičić Manojla Slobodan

TEL: +377/44-845-200- Kosovo

+381-64-055-09-07- Srbija

+382-68-680-142- Crna Gora

email: Crnogorcikosova@hotmail.com

To ti je Boban Vujachiq, osudjivan zbog ubistva D. Iliqa, odlezhao 8/15 efektive
i sad sa Hashimom Thaqijem formira udruzhenja Crnogoraca po KiM...
Inache poznati kabadahija ... samo ti josh on treba...!!!
@Vintage....??????????????
 
Veličanstven skup u Podgorici!
Crna Goro,narode bratski,nema reči za sva dogadjanja i nametnute odluke...!
Neće nas zavaditi, ne mogu nas rastaviti, mogu samo da se zavaravaju,mogu da prete i plaše, mi smo jedno i zauvek ćemo to i ostati i u dobru i u zlu.
I na kraju,"moćnici silni", nećete nam uzeti i ovo malo dostojanstva što nam je ostalo,znamo mi gde je i šta je istina,znamo mi šta je brat i šta je rod...
Crna Goro, Srbijo,Kosovo i Metohijo... i sve bratske srpske zemlje...u srcu, u duši, u svakoj izgovorenoj molitvi... sa Vama!
CCCC!
 
Veličanstven skup u Podgorici!
Crna Goro,narode bratski,nema reči za sva dogadjanja i nametnute odluke...!
Neće nas zavaditi, ne mogu nas rastaviti, mogu samo da se zavaravaju,mogu da prete i plaše, mi smo jedno i zauvek ćemo to i ostati i u dobru i u zlu.
I na kraju,"moćnici silni", nećete nam uzeti i ovo malo dostojanstva što nam je ostalo,znamo mi gde je i šta je istina,znamo mi šta je brat i šta je rod...
Crna Goro, Srbijo,Kosovo i Metohijo... i sve bratske srpske zemlje...u srcu, u duši, u svakoj izgovorenoj molitvi... sa Vama!
CCCC!

ne moze nam niko nista
jaci smo od sudbineeeee
mogu samo da nas mrze
ovi koji nas ne volee
 
To ti je Boban Vujachiq, osudjivan zbog ubistva D. Iliqa, odlezhao 8/15 efektive
i sad sa Hashimom Thaqijem formira udruzhenja Crnogoraca po KiM...
Inache poznati kabadahija ... samo ti josh on treba...!!!
@Vintage....??????????????


Pa i nije bio kabadahija, kao i svi u tim godinama malo je pravio izlete, ali onda, kao sto to biva sa nezrelim osobama, ubio coveka i syeb`o se totalno...budala - vazda bio i ostao...:roll:
 
ne moze nam niko nista
jaci smo od sudbineeeee
mogu samo da nas mrze
ovi koji nas ne volee

@machinist...
?????????????

prijatelju.... iznenadjujesh me...
evo shta se deshava kad se druzhish sa @xheki IGNORE...
gubish kriterijume...
brzo u apoteku i one zelene, zovu se ispravljach, posle njih ti je sve ravno, par komada... i odspavaj... biqe ti blje obeqavam ti...
to ti je sve zbog @xheki IGNORE...
Tsc, tsc tsc...shta uradi od sebe...
 
@machinist...
?????????????

prijatelju.... iznenadjujesh me...
evo shta se deshava kad se druzhish sa @xheki IGNORE...
gubish kriterijume...
brzo u apoteku i one zelene, zovu se ispravljach, posle njih ti je sve ravno, par komada... i odspavaj... biqe ti blje obeqavam ti...
to ti je sve zbog @xheki IGNORE...
Tsc, tsc tsc...shta uradi od sebe...

Xheki ti je moj jarane otkrio lazhi koje si ti ovde hteo da prodajes.ako hoces mogu da te podsetim i usmerim na link.
A sto se rice preporuke Machinisti vidim da se dobro razumes u terapiju koju mu preporucujes ali ne kao lekar vec kao pravi pacijent jer pominjes boje a vidim iz iskustva objasnjavas njihovo delovanje posle upotrebe.
Nemoj da mi odgovaras jer ako mi odgovoris rasplakacu se od radosti.
 

Back
Top