Sa osobom druge nacionalnosti

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Da li biste mogli da budete u vezi sa osobom druge nacionalnosti?

Verovatno bi svako od vas mogao da bude u vezi sa Amerikankom, Francuskinjom, Ruskinjom, Madjaricom, Austrijankom... A Romkinjom, Albankom...?

Da li bi mogla da vam devojka bude Romske nacionalnosti, ako je lepa, obrazovana, kulturna, srednje ili visoke klase, narodski rečeno na dobrom glasu,...
 
ipak zelim nesto slichno svojoj porodici
i bez puno trzavica,lazi -jer to ne oprastam ,bez bolesnika (umnih a dobrih,onih koji se pretvaraju,onih koji se brzo zene/udaju a jos brze razvode,gluposti ..trazim poboznu a lepu ne za sex nego ljubav :)
sve ostalo je zezanje sa kikirikejm iz indije i banovanje :lol: )
 
E, baš ima stvarno bednih ovde, a tek je počela tema...
Šta je sa onom: nema rasizma, ...po verskoj osnovi...i sl?


(spuštao na novo...muslimanke......sve šti nije belo i hrišćansko...itd, biće toga još)
Sram vas bilo, a najviše postvaljača teme - jer tema nije postavljena sa poštenim i moralnim namerama a još manje čovekoljubivim!:otkacio: :evil::eek::thumbdown::banovati:


I to u zemlji sa tolikim procentom mešovitih brakova!

Obično vređanje bar polovine stanovništva!
 
Da li biste mogli da budete u vezi sa osobom druge nacionalnosti?

Verovatno bi svako od vas mogao da bude u vezi sa Amerikankom, Francuskinjom, Ruskinjom, Madjaricom, Austrijankom... A Romkinjom, Albankom...?

Da li bi mogla da vam devojka bude Romske nacionalnosti, ako je lepa, obrazovana, kulturna, srednje ili visoke klase, narodski rečeno na dobrom glasu,...

mogao bi al da ne zivim ovde gde jesam jer bi meni smetalo
pa sad nisam razmiljao o tome uz neki dogovor al ljubav tesko trebalo bi vremena da prodje

u srbiji ne zelim ni da se zaljubim jer su sve pogresne za mene a ja da se menjam zbog ribe necu jer sto vise traze samo probleme prave hocu neiskvarenu,mladu,postenu koja nije zeljna ako mogu ja moze i ona chisto lice sposobna oko kuce i deteta (slucajno) +da moze da radi ako ja ostanem slepac da zivi kod mene ako uspem da zaradim svoj stan/kucu a ne milostinju!
 
(spuštao na novo...muslimanke......sve šti nije belo i hrišćansko...itd, biće toga još)
Sram vas bilo, a najviše postvaljača teme - jer tema nije postavljena sa poštenim i moralnim namerama a još manje čovekoljubivim!:otkacio: :evil::eek::thumbdown:
Hej avetinjo avetska, ja sam iz Banata - multiuetničke regije, devojka mi je Mađarica. Ta priča da je ovo nemoralna tema i te ostale baljezgarije što si napisao, obesi mačku o rep.
Ti češ mene da učiš šta je čovekoljublje:hahaha: Dok smo mi vojvođani protestvovali protiv neonacista, koštuničinog nacionalističkog režima i raznih RASOnalista, vi srbijanci ste nas nazivali izdajnicima i separatistima.
More marš talogu, zavuci se u svoje brdo i kušuj.
Vidiš kako si me isfrustrirao/la.
Od mirnog čoveka praviš nemirnog, tvoje čovekoljublje na delu.
Fuj.
Fuj.
 
Poslednja izmena:
E, baš ima stvarno bednih ovde, a tek je počela tema...
Šta je sa onom: nema rasizma, ...po verskoj osnovi...i sl?


(spuštao na novo...muslimanke......sve šti nije belo i hrišćansko...itd, biće toga još)
Sram vas bilo, a najviše postvaljača teme - jer tema nije postavljena sa poštenim i moralnim namerama a još manje čovekoljubivim!:otkacio: :evil::eek::thumbdown::banovati:


I to u zemlji sa tolikim procentom mešovitih brakova!

Obično vređanje bar polovine stanovništva!

ako na pitanje da li biste bili sa osobom druge nacionalnosti odgovorite sa ne...moraces da nam pojasnis gde je tu vredjanje...eh bili bi ti jako zahvalni
 

Back
Top