Uzina :) !!!

blackmore95

Domaćin
Poruka
3.757
Pitanje je
Da li shtedite od uzine
i zashto:D

Evo mog odgovora
Ja stalno shtedim od uzine , i to uvek zbog zica za gitaru , poshto mnogo sviram , a tanke su , pa stalno pucaju:sad2:
I tako ja ushtedim za jedan mesec za komplet:mrgreen:
 
Naravno!!:D

Ove nedelje nisam kupovala nista za uzinu,i pri kraju sam stednje za kartu za blok aut!:D:mrgreen:
samo ponesem jabuke do kuce...

Divim se sebi :mrgreen:
Salim se,ali stvarno sam sebi dosta svirki platila za te pare.:)

I da,cigare...:confused:
 
Ja ne štedim, jer mi ih i ne daju, tj. retko kad
Trošim, odn. ne trošim svoje pare za užinu :D
inače, ranije sam tako štedela da kupim neki časopis ili tako nešto
sad uglavnom čuvam pare za prazne diskove :hahaha: :hahaha:
a trenutno i za ekskurziju, za sajam knjiga i za još neke šetnjice do Niša i tako to
 
Uh. Nikad ne uspem da ushtedim...
Pogotovo ako sam prepodnevna smena moram neshto da jedem jer ne mogu da se koncentrishem i nervozna sam ako sam gladna... ali zato stalno jedem neka peciva, pice, chokoladice... nishta zdravo...da,da samo se tovim... :roll: pokushala sam sa jabukom za uzinu ali mene to ne zasiti... svaki dan pojedem po pola kile voca i opet sam gladna... I da... uvek neko mora da se zica, a ja ne mogu da ih slusham kako kazu: ''Imash 10 dinara?'' pa da mi nebi preseo doruchak odmah im dam... Josh cemo osnovati ''Udruzenje gladnih'' jer je uvek ista ta ekipa koja se zica za pare... grrr...
A i meni calex placa 5-ice... hahaha... to kao zeli da me podstakne da uchim [mada sam oduvek odlichan djak] pa mi za svaku peticu plati 100 dinara... a ja svaki drugi dan dobijem najmanje jednu i onad uvek imam para kod sebe... mada uglavnom te pare odu na kredit za telefon, nove pertle, znojnice, dokolenice... blabla... =/
 
posto sam na vecitoj dijeti (pravilnoj ishrani xD) i redovno za uzinu uzimam grejpfrut ili zito [sto negde dodje 20 dinara] ja fakticki nemam sta da ustedim :mrgreen:
a zato je mladja sestra rapikuca! da joj moji daju 500 dindzi, ona bi 550 spiskala u istom danu...
ali, ono..ne stedim...moji mi uvek daju kad zatreba..misim, dobro sam dete, vredno, posteno :mrgreen:
 
Ne stedim zato sto ne mogu da zivim ako ne jedem, sto je najgore od svega, kod mene u skoli, posto imamo nasu menzu iliti prodavnicu hrane, nikad nema nista normalno da se jede, swe neka peciva i ostala sranja tipa cokoladice i sl. Uwek sam gladan u skoli, zato je i ne wolim... Ranije smo imali pljeskawice, karadjordjeve, curece odreske punjene sunkom i pohovane, raznjice, ali doso novi gazda koji je uzas, samo neke mini pice, velike pice, pastete, pancerote, daj bre, smrsacu 15 kila, i owako sam mrsaw.... A sto se tice zica za gitaru, xexe, menjam ih jednom mesecno ili cak cesce zato sto ih urnisem za to vreme, ne bi ih ni na odpad primili.
 
Ja ne shtedim uopshte. Pare i onako nisu moje :mrgreen:
Chak se i trudim da sve potroshim da me ortaci ne bi spopadali dam im dam... jer su u stanju da ceo veliki odmor idu za nama dok i ne damo pare... a ovako samo stavim ruq u dzep, izvuchem mob. i tad skontaju da nemam. . . .
 

Back
Top