GENERALNA SKUPŠTINA PRIHVATILA SRPSKU REZOLUCIJU

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
Generalna skupština UN prihvatila je danas većinom glasova nacrt rezolucije Srbije kojom se od Međunarodnog suda pravde traži savetodavno mišljenje o legalnosti jednostrano proglašene nezavisnosti Kosova i Metohije.

Za rezoluciju Srbije glasalo je 77 prisutnih država, protiv je bilo šest, dok su 74 bile uzdržane.
 
Poslednja izmena:
Generalna skupština UN prihvatila je danas većinom glasova nacrt rezolucije Srbije kojom se od Međunarodnog suda pravde traži savetodavno mišljenje o legalnosti jednostrano proglašene nezavisnosti Kosova i Metohije.

Za rezoluciju Srbije glasalo je 77 prisutnih država, protiv je bilo šest, dok su 74 bile uzdržane.

ja sam cuo da je potrebna prosta vecina, ali nisam bas razumeo sta mu to znaci.... da li od broja clanica, da li od prisutnih, da li????
znaci u ovom prijateljskom mecu prva runda je vasa:klap::klap:
 
ja sam cuo da je potrebna prosta vecina, ali nisam bas razumeo sta mu to znaci.... da li od broja clanica, da li od prisutnih, da li????
znaci u ovom prijateljskom mecu prva runda je vasa:klap::klap:
:lol: Па канда се светске прилике мењају...можда нам и дозволе да вас вратимо тамо одакле сти и дошли...и то простим гласањем. :bye:
 
:lol: Па канда се светске прилике мењају...можда нам и дозволе да вас вратимо тамо одакле сти и дошли...и то простим гласањем. :bye:

:nono::nono::nono:
ovo je rekoh prijateljski mec, i ne donosi poena, osim sto pobedniku daje neko samozadovoljstvo da je ipak pobedio
 
Хвала Богу... ето бар нешто да прође и нашој Србији...:klap::klap::klap:

п.с. Ко год је имао прилике да гледа - уједно је могао уживо и недвосмислено да види о каквом се олошу и каквим скотовима ради када је у питању САД и В.Британија... и колико су пуни самовлашћа, иживљавања и мржње.
 
:lol: Па канда се светске прилике мењају...можда нам и дозволе да вас вратимо тамо одакле сти и дошли...и то простим гласањем. :bye:

Jao Sofija obicno sam protivnik takve retorike ali danas mi deluje bas super ovaj tvoj post. Evo vec sam pritisnula vagu i dodelila ti bodove...Jos kad bi se obistinilo ovo sto pises mozda bih ti kupila tortu i sampanjac...Da proslavimo!
 
ja sam cuo da je potrebna prosta vecina, ali nisam bas razumeo sta mu to znaci.... da li od broja clanica, da li od prisutnih, da li????
znaci u ovom prijateljskom mecu prva runda je vasa:klap::klap:

Ne....@adem_ks... ja ne bi to tako gledao...
...nije mech, niti ima potrebe za boldovanjem onog prijateljski...
. .to je principijelno pitanje... i trazhi mishljenje MSP...
...do tada, i posle, druzhimo se...normalno...
 

Back
Top