Ovo jos uvek prolazi...neverovatno

Kako je moguce da jos uvek devojkama prolazi prica, kao vole svog decka a ne daju mu. Zar je moguce da jos uvek ima ovoliko retardiranih muskaraca?

to je problem u njihovoj glavi sta zapravo ocekuju,zele
ali ja se pitam cemu pamet i sve ako nema mudrosti ?!? :eek::???::!:
a ja mislio sve devojke fine -obichno koje su fine su najvece q e tada sam izgubio svaki kriterijum drugo je za pare to sto se zna al ovako muvas trosis na nju a bila sa svakim ko zna sve s kim
 
to je problem u njihovoj glavi sta zapravo ocekuju,zele
ali ja se pitam cemu pamet i sve ako nema mudrosti ?!? :eek::???::!:
a ja mislio sve devojke fine -obichno koje su fine su najvece q e tada sam izgubio svaki kriterijum drugo je za pare to sto se zna al ovako muvas trosis na nju a bila sa svakim ko zna sve s kim

Sve se promenilo zadnjih dana. Sad zene placaju da budu jebbane. A to je sve ekonomija, ona uzme bogatom pa da siromasnom koji ima dobar ******.
 
Sve se promenilo zadnjih dana. Sad zene placaju da budu jebbane. A to je sve ekonomija, ona uzme bogatom pa da siromasnom koji ima dobar ******.

promenilo se aja ziveo previse u pecini ..kao tarzan
imaju najjace su iz usta kad vade
kako za koga nije to zivot za kraj, mene to ne privlaci - ova nema ni za sebe ni za kredit samo pure emociju i probleme i pitam se da li je to greska njenih roditelja ili neka nova vrsta greha/bluda semi-pro ..posto su pro A produkcije filmova znamo akterekroz medije i xx fimove ali ova B klasa se teze identifikuje :D
 

podsetila si me na keenjaru u jednom restoranu u Zemunu :)

25uo64l.jpg


2zrds91.jpg
 

Back
Top