moje ime odsad ovde znaci... nesto...

Trebalo bi tako da bude....i to funkcionishe dok je mushkarac taj koji napreduje....ali ako zzena u vezi postigne neki znachajniji uspeh, onda ume da postane gadno....pochnu priche o dominaciji, spushtanja i miniranja.
I to rade ne samo neki bezvezni tipovi. Rade i ok mushkarci....uglavnom nisu toga ni svesni...sve sami klipovi pod tochkove...

Nego Rile...imam snimak iz jedne ciganske kafane u kojoj se dogodila fuzija...narezachu ti. :cmok:
 
sta mislite vi, koliko neki uspeh (materijalne prirode tipa: novo radno mesto, povecanje plate, kupovina auta...) moze da promeni vas odnos prema osobi sa kojom ste u vezi? da li mozda pomislite kako ste vi vise napredovali od nje/ga, kako ste sposobniji i da vas on/a sad vec sputava da napredujete jos brze i jos vise?

znaš kako kažu: ako hoćeš da vidiš kakav je neko čovjek, daj mu novac i vlast...
koliko novac/moć/uspjeh kvare ljude - to zavisi od toga koliko su uopšte bili ljudi
prije nego su došli do toga (ako nisu rođeni i odrasli u nekom materijalnom izobilju)...
znam više primjera ljudi koji su se promijenili na gore nego na bolje
nakon što ostvare neki uspjeh materijalne prirode...nažalost...
i ovo poslednje pitanje - ne, nikad nisam pomislila na to...
 
Trebalo bi tako da bude....i to funkcionishe dok je mushkarac taj koji napreduje....ali ako zzena u vezi postigne neki znachajniji uspeh, onda ume da postane gadno....pochnu priche o dominaciji, spushtanja i miniranja.
I to rade ne samo neki bezvezni tipovi. Rade i ok mushkarci....uglavnom nisu toga ni svesni...sve sami klipovi pod tochkove...

Nego Rile...imam snimak iz jedne ciganske kafane u kojoj se dogodila fuzija...narezachu ti. :cmok:

Držim joj palčeve u svakom pogledu i ne smeta mi...može samo da mi imponuje da imam uspešnu ženu pored sebe...
 
Smetalo bi mi kad bi me sputavao u bilo cemu ..materijalnom..nemterijalnom..duhovnom..jer su to bezvezne stvri..kada su dvoje zajedno imaju ista interesovanja i slicne potrebe..nebitno je koliko ko voli, na primer ( ovo tesko da cete mi potvrditi..ali je tako..ljubav se ne meri ) a ni napredovanjem..neka je on materijalno uspesniji ..oboje cemo u tome uzivati..ili ako vidim da mu ide ..podrzacu ga u tome i pomoci u onome sto je do mene ..isto tako ocekujem to od njega..
 
Mudar covek zna da je niko i nista i da je (ma koliko god uspesan) sitna riba u ovom moru plavom. Cinjenica je da se ego lako i brzo pumpa i cinjenica je da isto tom brzinom i puca....

egosmile.gif
 
sta mislite vi, koliko neki uspeh (materijalne prirode tipa: novo radno mesto, povecanje plate, kupovina auta...) moze da promeni vas odnos prema osobi sa kojom ste u vezi? da li mozda pomislite kako ste vi vise napredovali od nje/ga, kako ste sposobniji i da vas on/a sad vec sputava da napredujete jos brze i jos vise?

nazalost, bila sam svedok takvih situacija. neki ljudi koje poznajem..jedni su se zbog toga razveli. zena napredovala, uspela, bbla bla, onda ga sutnula. e sad, verovatno da je tu bilo jos mnogo razloga za razlaz. i jos neki, koje vise niko nije mogao da pozna.
sve u svemu, ljudi su podlozni kvarenju, posebno kad ih iz frizidera prebacis u toplu sredinu, pa ne samo da se raskrave, nego se i pokvare:lol:.
isto tako, srecna sam sto ne kapiram taj sindrom.
pored iznetog problema, postoji i drugaciji- kada se prijatelji oko odredjene osobe koja je odjednom uspela, iz ljubomore i najnize ljudske zavisti toliko promene prema njemu da ne mozes da ih poznas. i cak mislim da je ova varijanta gora. bogu hvala, ja se tako iskreno radujem kad mojim prijateljima ide dobro.
 
Mudar covek zna da je niko i nista i da je (ma koliko god uspesan) sitna riba u ovom moru plavom. Cinjenica je da se ego lako i brzo pumpa i cinjenica je da isto tom brzinom i puca....

egosmile.gif

lepa konstatacija za normalne ljude i one koji nemaju net
..........
i da...zelim mir u svetu :D
da afrika se najede da razvedenima se vrati deca i da oni koji zlostavljaju umru u najgorim mukama tako i za one koji napustaju :roll:

--------------------------------------
da a napumpa se zena al muskarac zaboravi da ga izvadi i njegova bude zadnja -njegov novac njegov shinak :lol: posle se kaje ali kasno mu spasio se a teret ostao :cool:
svako se rodio u onom mestu gde je najbolje za njega po onome sto sam chitao a ja sa tim ne mogu da se mirim ..ljudi ,vrapci i sta ti ja znam ko ga okruzuje ...a to sve zbog jabuke .
 
nazalost, bila sam svedok takvih situacija. neki ljudi koje poznajem..jedni su se zbog toga razveli. zena napredovala, uspela, bbla bla, onda ga sutnula. e sad, verovatno da je tu bilo jos mnogo razloga za razlaz. i jos neki, koje vise niko nije mogao da pozna.
sve u svemu, ljudi su podlozni kvarenju, posebno kad ih iz frizidera prebacis u toplu sredinu, pa ne samo da se raskrave, nego se i pokvare:lol:.
isto tako, srecna sam sto ne kapiram taj sindrom.
pored iznetog problema, postoji i drugaciji- kada se prijatelji oko odredjene osobe koja je odjednom uspela, iz ljubomore i najnize ljudske zavisti toliko promene prema njemu da ne mozes da ih poznas. i cak mislim da je ova varijanta gora. bogu hvala, ja se tako iskreno radujem kad mojim prijateljima ide dobro.


Ovo samo da potpišem.:klap:
 
Ja bas mislim da to veicnu promijeni... Mozda niej bas najmoralnije, ali je ljudski...
Hm, grijesiti...


Promeni, skoro sve. Neke i na bolje, ali to je manji deo, a većina... ako se i ne promene na gore, okolina ih natera na to.
Osim retkih genijalaca, koji su okolini bili "čudaci" i ranije, i koji su toliko posvećeni onome što rade, da i ne primećuju rakcije okoline, već sano njima relevantnih ljudi.
 
sta mislite vi, koliko neki uspeh (materijalne prirode tipa: novo radno mesto, povecanje plate, kupovina auta...) moze da promeni vas odnos prema osobi sa kojom ste u vezi? da li mozda pomislite kako ste vi vise napredovali od nje/ga, kako ste sposobniji i da vas on/a sad vec sputava da napredujete jos brze i jos vise?

Jel to ko u onom vicu:
"Draga, dobio sam sedmicu na lotou, pakuj se!"
"Jao, divno, gde putujemo?"
"Mi - nigde!"
 

Back
Top