Brojni sistem ili koliko mnogo je zapravo mnogo ?

korali

Primećen član
Banovan
Poruka
685
Znam da smo svi liberalni i otvoreni kao konzerva kad je u pitanju ljubavni i intimni život ali

koliko mnogo prošlih partnera su mnogo za vas ,i za vaš osetljiv mozak .Koliko brojki

mogu da se podele i pomnože sa vašim kalkulatorom, a pritom da se ne promjeni

baterija,koliki je vaš limit?
__________________
 
:cmok: Cao Snezo
Znam da smo svi liberalni i otvoreni kao konzerva kad je u pitanju ljubavni i intimni život ali

koliko mnogo prošlih partnera su mnogo za vas ,i za vaš osetljiv mozak .Koliko brojki

mogu da se podele i pomnože sa vašim kalkulatorom, a pritom da se ne promjeni

baterija,koliki je vaš limit?
__________________
Ihaj, koliko :mrgreen:...
 
e, kad smo kod ocuvane masine... kad se kupuju kola, morate da obratite paznju na dve stvari... na vise stvari, u stvari... majke mi... gledao ja u onoj emisiji sa kolima... al', nisam zato dos'o... nego bi bila bas dobra fora da moze to da se vrati... kao brojcanik... pa, nismo presli 240,000km-a, nego samo 135,000km-a... i vozila nas jedna zena, od kuce do posla... i isto smo bili garazirani, pa smo skoro k'o novi... a zasto su ti onda sedista ovako prljava, a? to je zato sto je zena imala kera jednog... samo dubinsko pranje i sad je sve k'o novo... uzmi... a ne moze... majke mi vam kazem... dzaba, kilometraza je kilometraza... oseti se to...


Bitni su motivi za ulazak u veze...ako su iskreni i ispravni onda broj nije vazzan.
Ako su koristoljubive i sportske prirode onda je i jedna takva veza previshe.

p.s. opet vam je u jednoj recenici sve receno...
 
Poslednja izmena:
Znam da smo svi liberalni i otvoreni kao konzerva kad je u pitanju ljubavni i intimni život ali

koliko mnogo prošlih partnera su mnogo za vas ,i za vaš osetljiv mozak .Koliko brojki

mogu da se podele i pomnože sa vašim kalkulatorom, a pritom da se ne promjeni

baterija,koliki je vaš limit?
__________________


nismo ko te slagao pa neke stvari ne staju ni na pp

mnogo? ako osetim emociju mnogo mi je i trojica ... ali budem kao i ostali sa njom ,
ako mogu da je svarim, da ne bude debil pred mojima ...da me ne gusi neko postuje kao i ja njeno ja (ako sam vec sa njom) onda mogu da zaboravim ali sve je to bzvz bitno je da nema p.zarazu i da nije buba lenja :D:D

bitno je da me postuje pogotovo pred drugima :!:
da svadje svedemo na minimum jer sam osetljiv
da ne trazi nerealnood mene ,da je drugo moje ja
a ko ne moze samo da bude shemica neka ..:whistling:
 
Mene zanima koliko,možda nikad neću pitati ali najvise volim da je partner imao jednu

dugu vezu, jer ipak iskustvo je iskustvo i to znači,od promiskuitetnih tipova bježim,nit pa

bih mogla biti sa osobom sto je prosla sve sto dise i hoda,a i mišljenja sam da svakoga

zanima samo što neki to vešto kriju,a od kalkulacije koliko ,vise me zanima geometrija t.e.

da ne upadnem u neki .trougao:)
__________________
 

Back
Top