Zajam za preporod SAD
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Zajam za preporod SAD

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Cool Zajam za preporod SAD

(Uputstvo za igru: budite što maštovitiji)
    Dame i gospodo, braćo i sestre, drugovi i drugarice:
    DOBRODOŠLI NA VELIKU HUMANITARNU AKCIJU!!!
    Tačno je da nas je dotična prekookeanska država bombardovala, gađala osiromašenim uranijumom, opustošila sankcijama,... Ali zar ovo nije prilika da pokažemo kako imamo srca? Njihov berzanski slom zahteva da se svi dobrotvori aktiviraju, kako bi se globalne finansije brzo oporavile i kako se ne bi ponovile 30-e godine!
    Stoga, priložite šta možete, napravićemo spisak koji ćemo potom proslediti mail-om Američkim Federalnim Rezervama! Sigurni smo da će kao i do sada oni to sigurno znati da cene!
    Dakle evo šta JA prilažem:
    -Kasicu prasicu, kineske proizvodnje, sa oko 1000 dinara ušteđevine, skupljene od sitnog kusura tokom godinu i po dana. Molim da mi se kasica odmah vrati kako bih prionuo na dalje skupljanje efektive, a neka novac kao Drugi paket izvlačenja ulože u Berzu.
    -Kutiju starih čarapa. Takođe, molim da mi se ispražnjena kutija odmah vrati (a čarape su ionako samo višak), a čarape bi mogle da posluže svim japijima, kad zaglave u Sing-Sing-u zbog malverzacija, da imaju šta da obuju (u zatvoru im verovatno ništa neće dati, usled krize).
    -Pakovanje "Domestos" sredstva za pranje i dezinfekciju površina. Time bi mogli sasvim sigurno da operu baklju Kipa Slobode, a ostatak spomenika će ionako morati da prodaju u staro gvožđe, da bi kupili nešto za jelo i ogrev u dugim zimskim danima.
    -Što se elektronike tiče, nudim dva polucrkla mobilna "Siemens A 40", moguće ih je popraviti (možda), dva kalkulatora, a ako budem iskopao u podrumu ćaletove kancelarije jedan "Tim" računar sa početka 80-ih (ceo se nalazi u tastaturi, to može čak biti i praktično), eto prilike da se i Pentagon ovajdi, dok kalkulatore zaveštavam samim Federalnim Rezervama.

VIDITE KAKO SAM VELIKODUŠAN, A NE MALOGRAĐANSKA STIPSA! DA ČUJEM VAS!!!

Primećen član shegi (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Zajam za preporod SAD

E keve mi ti si lood covek ...Do suza si me nesmejao ...

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Podrazumevano Re: Zajam za preporod SAD

ova tema će da bude zatvorena, jer nije za humor. Već sam napominjala da na ovaj podforum u 90 posto slučajeva, dolaze deca
    Tebe ne prepada što propadaš - važno da pripadaš vecini:
    masa je aspirin kada duša slini.

Slične teme

1. Raspisan novi Zajam za privredni preporod Srbije!!!
    Autor Тихи u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.02.2009., 18:14
  2. Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 08.12.2008., 17:37
  3. Zajam za preporod SAD
    Autor Dust u forumu Politika
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 11.10.2008., 10:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor