Najpovoljniji hotel u Bg
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Najpovoljniji hotel u Bg

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Najpovoljniji hotel u Bg

Zanima me vase iskustvo sa hotelima u BG. Treba da prijateljima strancima rezervisem nesto sto ih nece previse kostati, a sto ce biti pristojno: cisto, TOPLO, sa dobrom hranom, renovirano.

Aktivan član Bzuva (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Najpovoljniji hotel u Bg

Da, stvarno, mene zanima koliko koshta prosechno soba po Bg hotelima...

Veoma poznat yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    181

moja baba Grozdana izdaje renoviranu sobu za 75e studentu nepusacu....
    ana marija sta je sa vama deco pa jel imate sjatove i adrese i telefone svih hotela u bg?

ja mora da sam retardiran ali sumnjam da je iko sa krste koritio neki hotel u BG...

Početnik
    Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav ljudi!

Mozete li mi predloziti neki IZRAZITO povoljan hotel u Beogradu? Planiram doci za vikend sa prijateljicom i vazno nam je samo da je cisto, nista vise! Ionako necemo boraviti tu, idemo malo u provod!

Pozdrav i pusa!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Mislim da nasih hotela nema ispod 100e za noc//

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

javice se neko posle 5h sa boljim infom . ako ne maze i ne laze

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Aktivan član ivana bg (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Sumadija? Best Western Sumadija? Pa oni deru po usima, znam jer sam radila u hotelu M koji je isto BW i cene su
    Postoje ljudi koji žive pravolinijski. Postoje i oni drugi. Čas odlete u nebo. Čas ih polupane dižeš sa zemlje i lepiš.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio ivana bg Pogledaj poruku
    Sumadija? Best Western Sumadija? Pa oni deru po usima, znam jer sam radila u hotelu M koji je isto BW i cene su
    Ne razumem koji je tvoj doprinos na temi :???: Ako tvoj standard ne dozvoljava i smatra luxuzom tako nesto, to je razumljivo, ali meni ova reklama ne ide u dzep. Trudim se pomoci osobi koja trazi smestaj. Ja VOLIM Beograd i volim da ga predstavim sto bolje mogu, narocito nekome ko nije odavde... i nemam nista protiv ljudi koji nemaju tu naviku, ali iz tvog posta bilo ko moze zakljuciti da Sumadija ne vredi tih para.

Sumadija je oko 65eu po coveku za nocenje i dorucak. Za pristojan smestaj, svaki stranac (osoba koja pristojno zaradjuje) bi mogao izdvojiti tu kolicinu novca.
    Ono zasto sam nju navela je, jer recimo hotel Union koji je u Kosovskoj kosta ja mislim nesto vise od Sumadije ali je GADAN! Slike koje imaju su lazne, sobe koje rezervisete i dobijete nisu te... dakle fuj fuj fuj, dno dna, a za iste pare. Ja u Unionu ne bih mogla da prenocim da mi daju taj novac.

Za sve koji traze hostel sam dala nesto sto je znacajno jeftinije, a opet pristojno.

Dakle imas li ti koju bolju/IKAKVU ideju osim da pljunes po tudjem misljenju?!

Zainteresovan član noradg (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Pa imas dobre hostele u beogradu,jedan od njih je kod zeleznicke stanice,ali imas i hotele kao sto su holidey inn,hayat,slavija.

Poznat linabg (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    121

ako hosteli dolaze u obzir imas i ovo
    http://www.chilltonhostel.com/

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio detelinaS4lista Pogledaj poruku
    Ne razumem koji je tvoj doprinos na temi :???: Ako tvoj standard ne dozvoljava i smatra luxuzom tako nesto, to je razumljivo, ali meni ova reklama ne ide u dzep. Trudim se pomoci osobi koja trazi smestaj. Ja VOLIM Beograd i volim da ga predstavim sto bolje mogu, narocito nekome ko nije odavde... i nemam nista protiv ljudi koji nemaju tu naviku, ali iz tvog posta bilo ko moze zakljuciti da Sumadija ne vredi tih para.

Sumadija je oko 65eu po coveku za nocenje i dorucak. Za pristojan smestaj, svaki stranac (osoba koja pristojno zaradjuje) bi mogao izdvojiti tu kolicinu novca.
    Ono zasto sam nju navela je, jer recimo hotel Union koji je u Kosovskoj kosta ja mislim nesto vise od Sumadije ali je GADAN! Slike koje imaju su lazne, sobe koje rezervisete i dobijete nisu te... dakle fuj fuj fuj, dno dna, a za iste pare. Ja u Unionu ne bih mogla da prenocim da mi daju taj novac.

Za sve koji traze hostel sam dala nesto sto je znacajno jeftinije, a opet pristojno.

Dakle imas li ti koju bolju/IKAKVU ideju osim da pljunes po tudjem misljenju?!
    Western Sumadija je oko 11000 din za dve osobe, to je puno.

Primećen član bebidoll (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    56

letos kada sam bila u bgu, dovela sam drugaricu iz toronta i mi smo spavale 2 veceri u slaviji...kostalo nas je oko 110 eura ukupno, sa doruckom. hotelu je potrebno renoviranje ali nasa soba je bila fanasticna! cista, pogled ka beograskoj ul.....a hotelsko osoblje je nesto drugo! ludi su 100%. jedno vece nakon splavova sam ostala sa njima 2 sata na recepciji

dakle, hotel je dobar i na super lokaciji! ja ga preporucujem iako su mu je potrebno renoviranje..jer ti si u njemu samo da prenocis.

Primećen član bebidoll (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    56

ps. cari beograda se nalaze u kalisu, bulevaru, knezu, skadarliji i u nasim ljudima. tvoji prijatelji ce biti odusevljeni samo time sto su u beogradu. veruj mi, moja drugarica se raspametila! dakle, ja sam za slaviju, a mozes i u moskvi da pogledas. oni su malo malo skuplji, ali je lakse u slaviji jer te jatov autobus dovede direktno do hotela. ako zelis nesto sto je vise za inostrane standarde onda ces morati da ulozis dosta kinte, kao i svuda....gooooood luck!

Primećen član Florrie (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Pregledala sam ovo i molim Vas ako imate jos neke povoljne ponude da ostavite upis.

Ja sam trenutno u procesu dobijanja vize za USA, i ako sve bude ok, imat cu let iz Beograda ponedeljkom. Znaci, ja bih trebala doci u BG u nedelju, da se smestim u hotel i prenocim tu noc. A ujutro rano na aerodrom! S obzirom da nista ne znam po BG, verujem da hoteli/hosteli imaju telefonske brojeve od taxi, koji ce me to jutro moci odvesti na aerodrom.

Eto, ako mi mozete dati savete i za hotele/hostele i koliko bi me otpilike kostao taxi do aerodroma, jer ne znam ni gde se nalazi aerodrom u BG, odnosno, koliko je daleko od grada i koliko ce me kostati?

Elita greba (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2258

Citat Original postavio Blondes Pogledaj poruku
    Eto, ako mi mozete dati savete i za hotele/hostele i koliko bi me otpilike kostao taxi do aerodroma, jer ne znam ni gde se nalazi aerodrom u BG, odnosno, koliko je daleko od grada i koliko ce me kostati?
    tebe bas mrzi da koristis pretrazivac na netu?imas sve adrese hostela i hotela,brojeve telefona i cene.
    hostela imas nekoliko bas preko puta glavne zeleznicke/bus stanice..cena hostela u bg-u se krecu od 10-15e...od hotela povoljni su hotel posta,bg i slavija staro zdanje,koji su takodje blizu gl.zelezn/bus stanice.
    aerodrom je daleko od grada otprilike 10e toliko valjda kosta taxi (imas temu najbolji taxi u bg,tu je glavni jerotije taxista pa pitaj njega)
    imas i jatov bus koji saobraca do tamo,polazi sa slavije i sa glavne zeleznicke stanice,a cena karte je oko 200 din...valjda
    a imas i minibus koji polazi sa glavne zel.stanice,mislim da je karta 80din..

leleee sto sam nesto dobra danas

Aktivan član didy_yu (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Ima na Slaviji "prosvetnih radnika" , ja za jeftiniji ne znam

Aktivan član didy_yu (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

hocu reci hotelcic se zove "dom prosvetnih radnika ".........mada ga ja zovem dom probisvetnih radnika ali za jedno ili 2 nocenja je ok

Učlanjen
    09.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

@ grebicka, ne mrzi me g00glati, ali radije da cujem misljenje stanovnika BG koji znaju sve fazone i kako da bolje prodjem.

U svakom slucaju, zahvaljujem!

Poznat linabg (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    121

Citat Original postavio Blondes Pogledaj poruku
    @ grebicka, ne mrzi me g00glati, ali radije da cujem misljenje stanovnika BG koji znaju sve fazone i kako da bolje prodjem.

U svakom slucaju, zahvaljujem!
    stanovnici beograda ti jedino mogu pomoci oko taxija, obicno ne odsedaju u hostelima u sopstvenom gradu..

Učlanjen
    09.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio linabg Pogledaj poruku
    stanovnici beograda ti jedino mogu pomoci oko taxija, obicno ne odsedaju u hostelima u sopstvenom gradu..
    logicno da je tako, ali verovatno ce mi stanovnik BG znati vise reci o hostelima u Beogradu, nego stranac, u ovom slucaju ja!
    Ko pita ne skita

Primećen član Wim86 (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Ima balkan sto posto ispod 100 evra, moskva takodje...

Primećen član Wim86 (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

A ne znam da li radi hotel Casina na terazijama ,koliko se secam bilo je soba za izdavanje ....

Poznat lider (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Interesantno koliko malo Beograđana zna elementarne stvari o svom gradu.
    Nije obavezno da ste korisnik nekog od hotela ali ponekada je potrebno gostu obezbediti hotelski smeštaj.
    Da se ipak držim teme...
    Jedan od najpovoljnijih hotela je hotel "Prag" noćenje u dvokrevetnoj sobi košta sa taksama oko 5000 din.
    U tom rangu i sa cenom i kvalitetom je hotel "Rojal"
    Hotel "Park" je takođe tu negde.
    Mažestik iako u samom centru grada ima više kategorija soba i tu se može proći povoljno.

Oni hoteli koji se nalaze van užeg gradskog područja su još povoljniji.
    "Radmilovac" je sasvim pristojan hotel i tu je noć u dvokrevetnoj sobi oko 4000 dinara.

Eto, ako sam malo uspeo da pomognem bilo mi je zadovoljstvo.

Slične teme

1. Najpovoljniji GPRS
    Autor SS88 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.02.2008., 17:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •