2012.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Смак света долази 2012. године. или то кажу маје или то каже Нострадамус, или Спислберг снима филм по томе.

До неки дан Мајански календар се завршавап 2012 гдоине. Јуче на Каналу Хистори гледам најаву „Нострадамус задње пророчанство: Армагедон 2012”...

Подсетимо се речи начелника руског генералштаба„ НАТО има до 2015 времена да нас нападне, после тога биће потучен у старту”.

Гомилање НАТО снага на границама Русиеј, напади на Србију, отимачина Косова, гурање Грузије у сукоб са Русијом имали су за циљ ништа друго него да тестирају Русију. Прво, Косово, руску политичку одлучност, друго, руску војну спремност.

Оба случаја су показала чврстину и политике и војске Русије, али питање је како су Американци то протумачили.
Склони ароганцији, ниподиштавању противника и преувеличавању властитих снага и могућности и слепом уверењу германа и англосаксонаца да је Бог на њиховој страни, НАТо је вероватно уверен да Русија није способна да се одбрани.

На власти у САД су деценијама фанатични протестанти, арогантни и у уверењу да је њихово тумачење Светог Писма, њихова вера једина исправна.
Ароганција према Правослвљу, али и Католичанству се огледа колико у слепом уверењу да је протестантизам „изабрана” религија, да су Словени и Православци варварски и крвожедни народи оличени у Русији коју протестантски верски фанатици приказују као „последњу звер из Библије”, а сукоб НАТО „сукоб Гога и Магога” где је НАТо бранитељ цивилизације и Хртишћанства, све то води ка чињеници да је Зпад спреман за рат против Русије.

паљење Православних манастира на Косову показало је да Протестанти у свету не маре ни најмање за Православље као религију.
Чак и традиционална мржња према католицима. Не због злочина Ватикана према човечанству у прошлости, Американци и протестанти се идеолошки сукобљавају са ватиканом, а не због уништавања Православног живља. дакле сукоб Протестаната и Католика је чисто идеолошки а не зато што Протестанти мисле да је Ватикан лош.

не заборавите, 1945-е године САД су преузеле целокупне планове Адолфа Хитлера, целокупну мрежу ГЕСТАПО и АБВЕРА, све шпијуне и иследнике Нацистичких режима, и дозволила да остатци Нацизма обликују политику САД у будућности.

Нетребамо се заваравати осовином Берлин-Москва- немачка је затирала Словене и Православље где год јој се указала прилика, само шта су нама урадили 1991-1999.
једино се немци боје да буду на првој линији фронта према Русији, не другог.
 
Сада се протурају преко ЦИА и осталих служби датуми Армагедона..краја Света.

прво се одреди година- 2012.
Онда се одреди да ће то бити Армагедон
а онда се полако припрема свест да је Русија у ствари зло које Запад треба да уништи у Армагедону.

разни календари и предсказања се појављују.
Прво Мајански календар. кажу престаје 2012 године.
- да је тако Америка не би толико убијала због нафте. Чему нафта ако свет нестаје 2012- године? Чиста лаж

2012 године удариће комета или планета нека у Земљу... Спилберг 2010 снима филм, римејк филма из 50-их година „Када се светови сударе”, ради се о томе да једна звезда са планетом јури кроз свемир и да ће да удари и Земљу...
филм излази 2010 или 2011 године...

- Сада гледам најаву на накалу Хистори да је Нострадамус предвидео крај света и Армагедон 2012-е године...
Колико сам читао тумачења нострадамуса... сетите се да је 1999 (НАТО напад на Србију) тумачено да ће доћи до Армагедона...
Сетите се речи генерала Џексона упућених веслију Кларку „Нећу да започнем трећи светски рат због тебе” када је овај хтео да нападне русе на приштинском аеродрому...

Спртемају се...
Економска криза?

причао сам са људима из САД по форумима и сви су тврдили да ће САД изазвати велику економнску кризу како би Централна власт у САД увелка дидктатуру у САД под изговором стабилизације земље, да би укинула иституције и да би имла пуну контролу над војском...

Долази време... шта ће бити видећемо...

П.С.
није ли чудно да је Србиај после толико увлачења Америци и нАТО пакту одједном, из ведра нема прешла у „Војну неутралност”!?
 
Koliko swmo mi smakova sveta preziveli...
1990 - trebao da nas ubeje meteor
1992 - trebali da dodju vanzemaljci
1999 - Sunce prestaje da sija
2012...

Ta man'te se ljudi corava posla.
 
Koliko swmo mi smakova sveta preziveli...
1990 - trebao da nas ubeje meteor
1992 - trebali da dodju vanzemaljci
1999 - Sunce prestaje da sija
2012...

Ta man'te se ljudi corava posla.

ДА, када се само сетим колико пута је требало да буде смак света...
Углавном је то замазивање очију док политичари не покупе новац а онда кажу "Е, нема смака света... али за пет година..:"
 
beba_vojnik_1.jpg


У следећем сукобу се бојим Шваба, хоће они нас да затру сваки пут им пореметимо планове.
 
ДА, када се само сетим колико пута је требало да буде смак света...
Углавном је то замазивање очију док политичари не покупе новац а онда кажу "Е, нема смака света... али за пет година..:"
Kakve veze imaju politicari sa tim?
Svi politicari su pred, tako neki smak sveta, govorili da je to obicna budalastina.
 
el to nesto iz Treceg oka ?

"Treće oko!"
Sada me podseti. Bilo je pred 5. oktobar, i dođe mi pod ruku primerak "Trećeg oka" i u jednom članku pokazuju neku senku na slici. Nekako liči na čovečji profil

"Ovo je astralna projekkcija budućeg vladara Srbije, veoma podseća na predsedničkog kandidata DOS, Dr. Vojislava Koštunicu!"
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Sećam se nalsova kao juče da je bilo :)

Samo sam ovim pisanijem želeo da kažem kako se CIA-BIA koristi raznim proročanstvima da zaludi narod.
 
Svice zora u subotu
Dan dolece iz daljine
Siromasi ovog kraja
Čekaju da sunce sine
Čekaju da sunce sine

Joj, joj

Za Beograd, za Beograd
firmom Krstic, firmom Krstic
Upravo se narod sprema
Sve razloge za put ima
Samo srece valjda nema

Joj, joj...

Majko mila, majko mila
Šta se zbiva, šta se zbiva
Tužna mi se pesma peva
Smrt je došla u pohode
Ovde više nema mira

Joj, joj...

Nesrecnik sam od malena
Od sve muke pesme pevam
Voleo bih majko mila
Da sve ovo samo snevam
Da sve ovo samo snevam

Joj, joj...

Spremao je dugo Švaba
Ovaj dugi strašni let
Čovečanstvo da uništi
I izgradi novi svet
i izgradi novi svet

Joj, joj...

Švaba jaše, Švaba jaše
Crnog konja, crnog konja
Potresla se sva Europa
Naša vojska napad čeka
Spremila je malog topa

Joj, joj...
 
Смак света долази 2012. године. или то кажу маје или то каже Нострадамус, или Спислберг снима филм по томе.

До неки дан Мајански календар се завршавап 2012 гдоине. Јуче на Каналу Хистори гледам најаву „Нострадамус задње пророчанство: Армагедон 2012”...

Подсетимо се речи начелника руског генералштаба„ НАТО има до 2015 времена да нас нападне, после тога биће потучен у старту”.

Гомилање НАТО снага на границама Русиеј, напади на Србију, отимачина Косова, гурање Грузије у сукоб са Русијом имали су за циљ ништа друго него да тестирају Русију. Прво, Косово, руску политичку одлучност, друго, руску војну спремност.

Оба случаја су показала чврстину и политике и војске Русије, али питање је како су Американци то протумачили.
Склони ароганцији, ниподиштавању противника и преувеличавању властитих снага и могућности и слепом уверењу германа и англосаксонаца да је Бог на њиховој страни, НАТо је вероватно уверен да Русија није способна да се одбрани.

На власти у САД су деценијама фанатични протестанти, арогантни и у уверењу да је њихово тумачење Светог Писма, њихова вера једина исправна.
Ароганција према Правослвљу, али и Католичанству се огледа колико у слепом уверењу да је протестантизам „изабрана” религија, да су Словени и Православци варварски и крвожедни народи оличени у Русији коју протестантски верски фанатици приказују као „последњу звер из Библије”, а сукоб НАТО „сукоб Гога и Магога” где је НАТо бранитељ цивилизације и Хртишћанства, све то води ка чињеници да је Зпад спреман за рат против Русије.

паљење Православних манастира на Косову показало је да Протестанти у свету не маре ни најмање за Православље као религију.
Чак и традиционална мржња према католицима. Не због злочина Ватикана према човечанству у прошлости, Американци и протестанти се идеолошки сукобљавају са ватиканом, а не због уништавања Православног живља. дакле сукоб Протестаната и Католика је чисто идеолошки а не зато што Протестанти мисле да је Ватикан лош.

не заборавите, 1945-е године САД су преузеле целокупне планове Адолфа Хитлера, целокупну мрежу ГЕСТАПО и АБВЕРА, све шпијуне и иследнике Нацистичких режима, и дозволила да остатци Нацизма обликују политику САД у будућности.

Нетребамо се заваравати осовином Берлин-Москва- немачка је затирала Словене и Православље где год јој се указала прилика, само шта су нама урадили 1991-1999.
једино се немци боје да буду на првој линији фронта према Русији, не другог.


Jedno vreme sam bio napaćen sa tim, pa ti mogu reći da niti Maje, niti Nostradamus ne predviđaju kraj sveta 2012. Predviđaju samo ulazak u potpuno novu eru čovečanstva.
 
"Treće oko!"
Sada me podseti. Bilo je pred 5. oktobar, i dođe mi pod ruku primerak "Trećeg oka" i u jednom članku pokazuju neku senku na slici. Nekako liči na čovečji profil

"Ovo je astralna projekkcija budućeg vladara Srbije, veoma podseća na predsedničkog kandidata DOS, Dr. Vojislava Koštunicu!"
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Sećam se nalsova kao juče da je bilo :)

Samo sam ovim pisanijem želeo da kažem kako se CIA-BIA koristi raznim proročanstvima da zaludi narod.

stani a oni tarabici i vladar iz kostunica :mrgreen::mrgreen:
 
dobro, prichash o "korishchenju situacije". neshto kao "globalno zagrevanje" i iskorishchavanje tog pitanja u politichke svrhe, toga je uvek bilo.

e sada, shto je maksimum isijavanja sunca i magnetne bure predvidzhan za 2012. je neshto sasvim drugo, a i diskusija u okviru astronomije, ne politike.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top