pitanjce ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

wrm

Aktivan član
Poruka
1.600
poshto imam neslaganja sa nekim ljudim ovde oko lika i dela ustashkog pokreta pa bih molio da mi shiri auditorijum odgovori ...

a) ustashe su bile dobre chike koje su junachki branile svoju nezavisnu drzavu hrvatsku od golorukog srpskog naroda

ili

b) ushashe su bile zlikovci sa idejom genocidnog (unishtenje genoma) uklanjanja srba i ostalih njima nepodobnih ...
 
..a)četnici su bile dobre čike koje su branile kraljevinu yugoslaviju od golorukih neprijatelja
ili
b)četnici su bili zlikovci sa idejom (unistenja genoma)uklanjanja hrvata i ostalih njima nepodobnih...
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Zapravo, to je vic zbog kog je Minimax jeb'o jezha u ledja.

"Odem ja jednom u Zagreb nekim poslom... I rekoh da odem neshto da popijem... I udjem ja u kafic... A oni svi ustashe!"
 
poshto imam neslaganja sa nekim ljudim ovde oko lika i dela ustashkog pokreta pa bih molio da mi shiri auditorijum odgovori ...

a) ustashe su bile dobre chike koje su junachki branile svoju nezavisnu drzavu hrvatsku od golorukog srpskog naroda

ili

b) ushashe su bile zlikovci sa idejom genocidnog (unishtenje genoma) uklanjanja srba i ostalih njima nepodobnih ...

b-:ok:
 
iwo: sori ako si se osetio prozvanim ... ja nisam reko hrvati ili madjari ili bugari ... ja nisam to reko .. reko sam ustashe .. znachi pripadnici nacistichke konstrukcije zvane Ustashe ..
lacibg: pa kao moderator bi trebao da kaznish ovog iz Osjeka ... nit ga je ko prozvao nit pitao niti pomenuo ... :") ... zanima me mishljenje a ili b ... ne dodatne opcije ...
 
:eek:
poshto imam neslaganja sa nekim ljudim ovde oko lika i dela ustashkog pokreta pa bih molio da mi shiri auditorijum odgovori ...

a) ustashe su bile dobre chike koje su junachki branile svoju nezavisnu drzavu hrvatsku od golorukog srpskog naroda

ili

b) ushashe su bile zlikovci sa idejom genocidnog (unishtenje genoma) uklanjanja srba i ostalih njima nepodobnih ...
Ovo je bilo brzo... :lol:
 
evo sad i jomini nepotrebno spamuje po temi .. umesto da odgovori a ili b ...ili da samo tjuti .. on je morao napishe i ako je lepo decidno napisano a ili b ... ali ochigleno nije bilo dobro razumljivo ...
 
evo sad i jomini nepotrebno spamuje po temi .. umesto da odgovori a ili b ...ili da samo tjuti .. on je morao napishe i ako je lepo decidno napisano a ili b ... ali ochigleno nije bilo dobro razumljivo ...
Eto sad... Pa šta god da odgovorim, ti ćeš naći mesta da nastaviš da udaraš. :D
Vidi sa lokalnim patrijotama da ti daju tutorial kako se to radi. Napravili su umetnost od toga. Jes' da je nakad blamaža i čitati vas, ali...
 
jomini: pa zapravo najbolje i nishta da ne napishesh :) ... zapravo te niko i nije pitao da dajesh neki komenat ... ako vetj nisi mogao da se nadjesh u odgovorima a) ili b) ondak nisi ni trebao da neshto napishesh ... ili je na ovom forumu pravilo da admin je onaj ko pishe kad ga nisu pitali ... naravno ti imash pravo na svoje mishljenje ali to ne znachi da trebash bash svuda da ga iznesesh .. pogotovo kad nije ni a) ni b) ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top