[b]bolest zvana "raspushtaljka"[/b]

G

Gosca

Gost
Godinama sam razvedena.Stalno se susrecem sa raznoraznim komentarima i uvredama na tu temu.
Moglo bi se reci da mi je razvod upropastio citav zivot na mnogim poljima upravo zbog raznih predrasuda okoline.Godinama trpim razne uvrede na racun razvedenih zena.
Danas sam bas od koleginice na poslu (ogradila se rekavsi da nije nista licno) cula "anegdotu" nekog njenog prijatelja o zajednickoj prijateljici koja ima " onu bolest zvanu raspustaljka". Pogodilo me jeste, iako se ogradila. Pa, udate, razvedene i devojke, sta mislite kako reagovati u takvim situacijama? :evil:
 
Previse vaznosti dajes tudjim komentarima dok te to toliko pogadja. Kakav god zivot da imas, bilo da si devojka, zena, srecno udata, razvedena, nebitno... uvek ce biti onih kojima ce nesto u tvom zivotu smetati... a zasto se njima opterecivati??? Meni je muka vise od slusanja tih komentara na poslu od strane koleginica koje su daleko starije od mene. Stalno komentarisu ili necijeg muza ili neciju decu ili nesto trece... Da li bi se jedna srecna i zadovoljna osoba time bavila? Ne bi naravno. Zato nemoj reagovati na takve komentare i trudi se da svoj zivot ugodis sebi a ne drugima...
 
Hahahhaah....izvini ali morala sam se nasmejati,ne na tvoj racun nego na racun tih tvojih"koleginica".Najverovatnije da one sve zive u strahu za njihove muzeve,ipak ti si sad slobodna...a njihovi brakovi da cvetaju ne bi bilo potrbe za strahom od konkurencije,kod njih vidis je i te kako taj strah prisutan,jer meni kad ide sve ok,mislim na vezu,u tim momentima mi ne pada na pamet ni razvedena komsinica niti slobodna prijateljica itd.Predlozi im da pcnu sa svojim muzevima ponovo da vode ljubav a ne sex...ima razlike :-))))A ti pretsni da se opterecujes sa tim glupostima sta tamo neke kokoske misle ili kazu.Zivi svoj zivot,koliko si hrabra i odlucan pokazala si im samim tim sto si izasla iz jednog loseg braka i pruzila priliku i sebi a i tvom bivsem da upoznate mozda pravu osobu...Pozdrav!!!
 
Ella:
Hahahhaah....izvini ali morala sam se nasmejati,ne na tvoj racun nego na racun tih tvojih"koleginica".Najverovatnije da one sve zive u strahu za njihove muzeve,ipak ti si sad slobodna...a njihovi brakovi da cvetaju ne bi bilo potrbe za strahom od konkurencije,kod njih vidis je i te kako taj strah prisutan,jer meni kad ide sve ok,mislim na vezu,u tim momentima mi ne pada na pamet ni razvedena komsinica niti slobodna prijateljica itd.Predlozi im da pcnu sa svojim muzevima ponovo da vode ljubav a ne sex...ima razlike :-))))A ti pretsni da se opterecujes sa tim glupostima sta tamo neke kokoske misle ili kazu.Zivi svoj zivot,koliko si hrabra i odlucan pokazala si im samim tim sto si izasla iz jednog loseg braka i pruzila priliku i sebi a i tvom bivsem da upoznate mozda pravu osobu...Pozdrav!!!
ELLA DA LI SI TI NAPISALA TEMU- STA BI VI URADILI NA MOM MESTU???
 
VANESA:
Ella:
Hahahhaah....izvini ali morala sam se nasmejati,ne na tvoj racun nego na racun tih tvojih"koleginica".Najverovatnije da one sve zive u strahu za njihove muzeve,ipak ti si sad slobodna...a njihovi brakovi da cvetaju ne bi bilo potrbe za strahom od konkurencije,kod njih vidis je i te kako taj strah prisutan,jer meni kad ide sve ok,mislim na vezu,u tim momentima mi ne pada na pamet ni razvedena komsinica niti slobodna prijateljica itd.Predlozi im da pcnu sa svojim muzevima ponovo da vode ljubav a ne sex...ima razlike :-))))A ti pretsni da se opterecujes sa tim glupostima sta tamo neke kokoske misle ili kazu.Zivi svoj zivot,koliko si hrabra i odlucan pokazala si im samim tim sto si izasla iz jednog loseg braka i pruzila priliku i sebi a i tvom bivsem da upoznate mozda pravu osobu...Pozdrav!!!
ELLA DA LI SI TI NAPISALA TEMU- STA BI VI URADILI NA MOM MESTU???
Da ja sam napisala tu temu...Zasto?
 
Ella:
VANESA:
Ella:
Hahahhaah....izvini ali morala sam se nasmejati,ne na tvoj racun nego na racun tih tvojih"koleginica".Najverovatnije da one sve zive u strahu za njihove muzeve,ipak ti si sad slobodna...a njihovi brakovi da cvetaju ne bi bilo potrbe za strahom od konkurencije,kod njih vidis je i te kako taj strah prisutan,jer meni kad ide sve ok,mislim na vezu,u tim momentima mi ne pada na pamet ni razvedena komsinica niti slobodna prijateljica itd.Predlozi im da pcnu sa svojim muzevima ponovo da vode ljubav a ne sex...ima razlike :-))))A ti pretsni da se opterecujes sa tim glupostima sta tamo neke kokoske misle ili kazu.Zivi svoj zivot,koliko si hrabra i odlucan pokazala si im samim tim sto si izasla iz jednog loseg braka i pruzila priliku i sebi a i tvom bivsem da upoznate mozda pravu osobu...Pozdrav!!!
ELLA DA LI SI TI NAPISALA TEMU- STA BI VI URADILI NA MOM MESTU???
Da ja sam napisala tu temu...Zasto?
PITAM CISTO INFORMATIVNO!!! DA LI SI IZ AUSTRIJE KAO STO PISE ISPOD IMENA??? MENI SE DESILO NESTO SLICNO KAO TEBI-JA I ON SMO IZ AUSTRIJE,PA SAM URADILA ONAKO KAKO SAM TEBI NAPISALA I MISLIM DA JE TEBI JOS LAKSE URADITI TAKO NESTO JER VAS RAZDVAJAJU KILOMETRI I KILOMETRI...ZAR NE...???
 
VANESA:
Ella:
VANESA:
Ella:
Hahahhaah....izvini ali morala sam se nasmejati,ne na tvoj racun nego na racun tih tvojih"koleginica".Najverovatnije da one sve zive u strahu za njihove muzeve,ipak ti si sad slobodna...a njihovi brakovi da cvetaju ne bi bilo potrbe za strahom od konkurencije,kod njih vidis je i te kako taj strah prisutan,jer meni kad ide sve ok,mislim na vezu,u tim momentima mi ne pada na pamet ni razvedena komsinica niti slobodna prijateljica itd.Predlozi im da pcnu sa svojim muzevima ponovo da vode ljubav a ne sex...ima razlike :-))))A ti pretsni da se opterecujes sa tim glupostima sta tamo neke kokoske misle ili kazu.Zivi svoj zivot,koliko si hrabra i odlucan pokazala si im samim tim sto si izasla iz jednog loseg braka i pruzila priliku i sebi a i tvom bivsem da upoznate mozda pravu osobu...Pozdrav!!!
ELLA DA LI SI TI NAPISALA TEMU- STA BI VI URADILI NA MOM MESTU???
Da ja sam napisala tu temu...Zasto?
PITAM CISTO INFORMATIVNO!!! DA LI SI IZ AUSTRIJE KAO STO PISE ISPOD IMENA??? MENI SE DESILO NESTO SLICNO KAO TEBI-JA I ON SMO IZ AUSTRIJE,PA SAM URADILA ONAKO KAKO SAM TEBI NAPISALA I MISLIM DA JE TEBI JOS LAKSE URADITI TAKO NESTO JER VAS RAZDVAJAJU KILOMETRI I KILOMETRI...ZAR NE...???
Jesam iz Austrije sam,zalosno je to sve sto se desava ne zbog nas nego zbog dece al bolje je i tako nego da imaju skota za oca,a to si dobro rekla ne treba im nikad reci ko im je otac i ne dozvoliti mu nikad da ih vidi...zasto? iz jednog sasvim prostog razloga,kroz sve cemo da prolazimo same da ih odgajamo sto nije mala stvar i sta treba da nam se desi da se gospodin pojavi nakon nekoliko godina i da izigrava jadnog taticu e to mu necu nikad dozvoliti...
 
Da, znam da ljudima sve smeta, ali udate zene su , objektivno gledano, zasticene, bez obzira sto veliki broj brakova lici na horor-film, i ne znam zasto imaju potrebu da tu svoju "prednost" istaknu na veoma grub nacin.Ja sam dozivljavala svasta- jedna udata koleginica mi je pre par godina rekla da je zena koja je razvedena -glupa, u smislu da nije dovoljno inteligentna da zadrzi muza, pa ja ispadoh i glupaca, a sada, eto imam i "tu bolest zvanu raspustaljka"...
 
Gosca:
Da, znam da ljudima sve smeta, ali udate zene su , objektivno gledano, zasticene, bez obzira sto veliki broj brakova lici na horor-film, i ne znam zasto imaju potrebu da tu svoju "prednost" istaknu na veoma grub nacin.Ja sam dozivljavala svasta- jedna udata koleginica mi je pre par godina rekla da je zena koja je razvedena -glupa, u smislu da nije dovoljno inteligentna da zadrzi muza, pa ja ispadoh i glupaca, a sada, eto imam i "tu bolest zvanu raspustaljka"...
NEBRINI ZBOG TOGA-STA BI LJUDI RADILI KAD NEBI PRICALI,STA SVE O MENI PRICAJU,JA SAM SAMO REKLA:AKO IM JE LEPO DA OGOVARAJU,NEKA OGOVARAJU-NIKO NEZNA STA GA CEKA U ZIVOTU,JER BOG NIJE CICAK DA SE ODMA ZAKACI VEC POLAKO VRACA!!! DA LI SAM UPRAVU???
 
Pa zar nema niceg lepog u tvom zivotu sto bi moglo da ti okupira paznju. O svom razvodu pricas kao o necemu najcrnjem sto ti se moglo dogoditi. Koliko je bolesnih ljudi na ovom svetu... koliko je onih koji su nesrecnim slucajem izgubili svoje drage i voljene osobe... Koliko je majki koje su sahranile svoje cerke i sinove... Koliko je onih koji zarad dece trpe pakao zajednickog zivota sa svojim suprugom ili suprugom...Zivot je surova igra...
Ti si zelela da se razvedes, sama znas zbog cega, i uradila si ono sto si zelela. Cemu sad kukanje? Pusti te ljude nek pricaju sta im je volja, skoncentrisi se na sebe i svoj zivot.
 
Tacno, ali ne verujem da ce se desiti tako nesto.
Zivim u maloj sredini,punoj predrasuda.Muskarci u razvedenim zenama vide "lak plen" (sto ja ni u kom slucaju nisam) i nemaju izbiljne namere tako da sam ja potpuno odustala od trazenja pravog.Zapravo me sredina toliko ubila da sam se sklonila od svih.
 
Anonymous:
Tacno, ali ne verujem da ce se desiti tako nesto.
Zivim u maloj sredini,punoj predrasuda.Muskarci u razvedenim zenama vide "lak plen" (sto ja ni u kom slucaju nisam) i nemaju izbiljne namere tako da sam ja potpuno odustala od trazenja pravog.Zapravo me sredina toliko ubila da sam se sklonila od svih.
MOZDA... NISU SVI ISTI,AKO JE TO TAKO STRASNO STA CE ONDA VIDETI U MENI??? KROZ PAR MESECI CU SE PORODITI - VANBRACNO...!
 
Vanesa:
Anonymous:
Tacno, ali ne verujem da ce se desiti tako nesto.
Zivim u maloj sredini,punoj predrasuda.Muskarci u razvedenim zenama vide "lak plen" (sto ja ni u kom slucaju nisam) i nemaju izbiljne namere tako da sam ja potpuno odustala od trazenja pravog.Zapravo me sredina toliko ubila da sam se sklonila od svih.
MOZDA... NISU SVI ISTI,AKO JE TO TAKO STRASNO STA CE ONDA VIDETI U MENI??? KROZ PAR MESECI CU SE PORODITI - VANBRACNO...!
Vanesa...Dobro dosla u club hahah,glavu gore bas te zabole ko ce sta da kaze,BOG se raduje svakom novorodjenom detetu,nije bitno da li bracno ili vnbracno...neces ti da ubijes coveka nego stvaras novi zivot budi ponosna na sebe i ja sam...
 
Ella:
Vanesa:
Anonymous:
Tacno, ali ne verujem da ce se desiti tako nesto.
Zivim u maloj sredini,punoj predrasuda.Muskarci u razvedenim zenama vide "lak plen" (sto ja ni u kom slucaju nisam) i nemaju izbiljne namere tako da sam ja potpuno odustala od trazenja pravog.Zapravo me sredina toliko ubila da sam se sklonila od svih.
MOZDA... NISU SVI ISTI,AKO JE TO TAKO STRASNO STA CE ONDA VIDETI U MENI??? KROZ PAR MESECI CU SE PORODITI - VANBRACNO...!
Vanesa...Dobro dosla u club hahah,glavu gore bas te zabole ko ce sta da kaze,BOG se raduje svakom novorodjenom detetu,nije bitno da li bracno ili vnbracno...neces ti da ubijes coveka nego stvaras novi zivot budi ponosna na sebe i ja sam...
Hvala!!!
 
Godinama sam razvedena.Stalno se susrecem sa raznoraznim komentarima i uvredama na tu temu.
Moglo bi se reci da mi je razvod upropastio citav zivot na mnogim poljima upravo zbog raznih predrasuda okoline.Godinama trpim razne uvrede na racun razvedenih zena.
Danas sam bas od koleginice na poslu (ogradila se rekavsi da nije nista licno) cula "anegdotu" nekog njenog prijatelja o zajednickoj prijateljici koja ima " onu bolest zvanu raspustaljka". Pogodilo me jeste, iako se ogradila. Pa, udate, razvedene i devojke, sta mislite kako reagovati u takvim situacijama? :evil:

o...kolezinica :lol:

zli jezici.svi smo culi onu cuvenu misao...ozeni se.zasto da tebi bude bolje nego nama :lol:
 
de ovo iskopa..:lol:
na zadati temu:
kad ljudi misle i pricaju o tebi, oni se uglavnom sete one tvje osobine koja je dominantna.
tako da ako ih ubedis da si luda, i opasna, ili npr okacis sliku sa puskom:mrgreen:, nikom nece pasti na pamet da si "raspustaljka"..
reci ma pusti onu, ona je luda, s njom se nije zahebavati:mrgreen::sad2::rotf:
 
Godinama sam razvedena.Stalno se susrecem sa raznoraznim komentarima i uvredama na tu temu.
Moglo bi se reci da mi je razvod upropastio citav zivot na mnogim poljima upravo zbog raznih predrasuda okoline.Godinama trpim razne uvrede na racun razvedenih zena.
Danas sam bas od koleginice na poslu (ogradila se rekavsi da nije nista licno) cula "anegdotu" nekog njenog prijatelja o zajednickoj prijateljici koja ima " onu bolest zvanu raspustaljka". Pogodilo me jeste, iako se ogradila. Pa, udate, razvedene i devojke, sta mislite kako reagovati u takvim situacijama? :evil:

uh danas 7 godina posle je jos gore:aha:
 

Back
Top