ŠIPTARI NASELJAVAJU BOŠNJAČKU MAHALU TURCIMA

Pa evo u bošnjačku špijuniram malo.:rotf:Upoznah lično turke muža i ženu sa feredžom i saznah dosta bitnih stvari.Šta češ Srbija mora da sazna sve o :worth:

dobro je to.i trebas upoznati komsiju, bio on podoban ili ne.
ali jedno jednostavno pitanje.ako budes odgovorio, verovat cu da si sa one strane mosta.... ponekad mi vrdas...
za ovih par godina, koliko je kuca u bosnjak mahali kupilo srpsko nac. vece, srbija, srbi, nazovi to kako hoces. neki priblizan broj. i da li ti je uopste poznato da srbi to rade???
govorim samo o bosnjak mahali
 
dobro je to.i trebas upoznati komsiju, bio on podoban ili ne.
ali jedno jednostavno pitanje.ako budes odgovorio, verovat cu da si sa one strane mosta.... ponekad mi vrdas...
za ovih par godina, koliko je kuca u bosnjak mahali kupilo srpsko nac. vece, srbija, srbi, nazovi to kako hoces. neki priblizan broj. i da li ti je uopste poznato da srbi to rade???
govorim samo o bosnjak mahali

Hoćeš li prvo da slikam ono u BOŠNJAČKOJ pored vatrogasne onaj veliki bilbord na kojem piše KOSOVO JE SRBIJA.:rtfm:
 
ne moras, samo sam hteo da forumasi cuju od tebe da se sva imovina na severnom delu kupuje iz poznatih razloga. ona kao u bosnjak mahali se placa papreno, dok kuce koje su u okruzenju srba idu za sicu.
:ok::ok:

Pa i vi ste plaćali Šćiptarčine ranije Srpske kuće stotinama hiljada maraka sa ciljem da stvorite Državu.E sada ćemo mi morati da koristimo vašu metodu makar na deo teritorije.
Za nas je bošnjačka mahala od strateške važnosti.Odatle ste mogli da nas napadnete vrlo lako a kad budemo sve kupili e tada će stvarno da ibar bude kineski zid.Onda i na brdu gde vas Šiptara još ima i to na našem delu, neće moći više nikad imati logističku podršku iz bošnjak mahale.A pod oružjem u slučaju napada odmah možemo stvoriti 5000 vojnika.Dovoljno da se odbranimo dok nam neko ne pomogne.:whistling:
 
Za nas je bošnjačka mahala od strateške važnosti.Odatle ste mogli da nas napadnete vrlo lako a kad budemo sve kupili e tada će stvarno da ibar bude kineski zid.
Onda i na brdu gde vas Šiptara još ima i to na našem delu, neće moći više nikad imati logističku podršku iz bošnjak mahale.A pod oružjem u slučaju napada odmah možemo stvoriti 5000 vojnika.Dovoljno da se odbranimo dok nam neko ne pomogne.:whistling:

nesko jesi ovo sam smislio?
ili imas pristup samardžićevom akcionom planu?:mrgreen:
 
steta sto tadic uvede akcizu na gorivo mater mu *@*#@# , al srbi treba da rade na kosovu isto ono sto su albanci nama 50 godina. znaci ne priznajemo njihovu drzavu, ne placamo nista sto ne moramo, sverc komerc, trgovina, zayebi siptarsku drzavu, ne placanje poreza siptarskoj kvazi drzavi, rokaj snimaj , i parama onda kupujes siptarske nekretnine i siris se.
 
steta sto tadic uvede akcizu na gorivo mater mu *@*#@# , al srbi treba da rade na kosovu isto ono sto su albanci nama 50 godina. znaci ne priznajemo njihovu drzavu, ne placamo nista sto ne moramo, sverc komerc, trgovina, zayebi siptarsku drzavu, ne placanje poreza siptarskoj kvazi drzavi, rokaj snimaj , i parama onda kupujes siptarske nekretnine i siris se.

pa to vec rade
 
steta sto tadic uvede akcizu na gorivo mater mu *@*#@# , al srbi treba da rade na kosovu isto ono sto su albanci nama 50 godina. znaci ne priznajemo njihovu drzavu, ne placamo nista sto ne moramo, sverc komerc, trgovina, zayebi siptarsku drzavu, ne placanje poreza siptarskoj kvazi drzavi, rokaj snimaj , i parama onda kupujes siptarske nekretnine i siris se.

ajde sto ne priznaju drzavu kosovo, ali valjda srbiju priznaju:???::???:
 

Back
Top