AUTOKITCHEN
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: AUTOKITCHEN

Nov član
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano AUTOKITCHEN

ajde arhitekte pomoc....
    potreban mi je program za kitchen & bath design...kvalitetan...nesto na nivou gore navedenog autokitchen_a. ne demo verzija, vec full kako bih mogao dopunjavati bazu sa novim kabinetima i ostalim uredjajima skoro proizvedenim, ALI naravno for free...ovaj gore je oko $2500...mozda neko zna gde ga mogu za dz..skinuti...nemojte me upucivati na google sketchup ili slicno...potreban mi je visoko kvalitetan program kao sto sam rekao...
    pozdrav i hvala unapred

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: AUTOKITCHEN

@trubandragacevic

Kako misliš da jedan 'visoko kvalitetan program' skineš za 'dž' osim ako nije sa nekih piratskih linkova, a piraterija je (kao što znaš ili bi trebalo da znaš), strogo zabranjena na forumu. Dakle, što se tiče takvih linkova isključivo na PP.

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Ако се бавиш тим послом онда је 2500$ смешна цена... И врло брзо ће да ти се исплати... Ако је она фора требам програм да би нешто направио да се хвалим, онда не могу да ти помогнем забрањена пиратерија на форуму xD
    Бтв. Добар програм 2500$, Добра гитара и појацало око 2500$. Све се врти око исте цене xD
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Nov član
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nisam od onih koji imaju potrebu da se hvale okolo na bilo koji nacin iako je tako nesto u biti coveka.... da ce ovaj program da se isplati tu se slazem s tobom, medjutim kako sam u drugoj struci a opet povezan sa cad design_om to znaci da ce posao biti odradjen kvalitetno ali ne mogu sa ove tacke gledista biti siguran da li ce osim prvog i drugi, treci posao biti brzo prodat...jer drugog, treceg....jos nema na vidiku....
    ne slazem se s tobom u vezi te gitare i pojacala s obzirom da sam svoj kramer sa dva dupla i jednim single seymour duncan magnetima i floyd rose 1 prodao pre nekoliko meseci za 350eura, by the way u odlicnom stanju...
    sto se tice piratskog downloadovanja...to je ono sto mi je trebalo ovde medjutim nisam znao da je zabranjeno na ovim forumima s obzirom da sam se tek juce uclanio...
    ipak hvala i cujemo se opet za neke druge stvari...

Obećava mortex (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Jel moze ovo pomoci ->AutoCAD 30 days free :-|
    私は風邪をひいている血液
    私は中立の午前
    と私は吸血鬼になりたい