natural-bodybuilding? TO NE POSTOJI!
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: natural-bodybuilding? TO NE POSTOJI!

unknown2
    Guest

Podrazumevano natural-bodybuilding? TO NE POSTOJI!

lJUDI NEMOJTE SE ZAVARAVATI, KO GOD SE TAKMIcHI U BODIBUILDINGY TAJ SE LJUShTI OD HEMIJE. :shock:

Guest

Podrazumevano

Postoji, postoji samo nisu toliko slikani po casopisima(ako izuzmemo one koji su specijalizovani za Natural BB) posto takmicari u toj varijanti nemaju ni blizu takvu masu kao PRO IFBB narkici.

Guest

Podrazumevano

BTW na sajtu ciju sam adresu ostavio na drugoj temi sa istom tematikom (http://www.naturalbodybuilding.com ) postoji vrlo opsezna lista preparata koji su zabranjeni a medju njima ima i onih koji se kod nas mogu kupiti u manje vise svakoj prodavnici "sportskih" preparata.

Mr .X
    Guest

Podrazumevano

Ma kakva bre masa? Svi se oni rokaju veterinom! Pa stavi se samo u njihov polozaj:
    treba da se skines u gace i da se stezes pred 500-1000 ljudi?! Idi batice u Valjevo 24-og ovog meseca pa ces shvatiti o cemu ti pricam. Pogledaj one momke od 16-21 godinu, ni oni nemaju mase kao IFBB narkici a znam PROVERENO da se pred svako takmicenje oshure od hemije!

Guest

Podrazumevano

Kkave to ima veze sto se kod nas klinci fiksaju, fiksaju se i bez da bilduju (mada verovatno malko drugacijim hem produktima, ne nuzo ali)

Natural varijanta je i nastala kao neka vrsta reakcije a prekomernu zloupotrebu dopinga u BB.

Sto se tice toga ko ima koliku masu, pa to je stvar vezbanja ishrane i u najcescem slucaju dopinga. Da si citao pazljivije, umesto sto si hteo da pljujes po necemu o cemu ocigledno pojma nemas, video bi da da ja nisam rekao da neko ko se dopinguje mora da ima masu kao IFBB Pro tipovi vec da bez dopinga ne mozes da imas takvu masu ni pod razno, zato se u NBB-u mnogo vise ceni simetrija a i ljudi izgledaju ko normalna ljudska bica a ne ko naslagane zivotinje.

Mr.X
    Guest

Podrazumevano

Batice mogu da ti budem profesor bodybuildinga, ali nema tih para za koje bih ti drzao casove.

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Ja mislim da ne natural bb sarena laza. Nego sta vi mislite da li se ''sportisti'' koji idu da se takmice u dizanju benca,cucnja,mrtvog dizanja proveravaju da li su dopingovani?

Mr.X
    Guest

Podrazumevano

Stvarno ne znam da li se podvrgavaju doping testu pre takmicenja, ali jedno znam 100%, nikada ne bi mogli da izbacuju toliku tezinu prirodno. Cuo sam da ispiraju besiku tako sto izbace svoju (prljavu) mokracu a ubace cistu putem katetera :shock:

Zainteresovan član GoshuMaster (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano imba

Naravno da se pucaju sa nekom hemijom, mislim na dizace. A sto se tice bb, svi koji se takmice nema teorijske sanse da se ne dopinguju, ali jedno je sigurno, a to je da znam nekoliko drugara koji bi mogli da idu i na takmicenja u dizanju tegova i na bb takmicenja a NISHTA ne koriste. Malo njih u to poveruje ali istina je istina, tj. genetika je genetika.

Početnik
    Učlanjen
    12.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio POP Mare
    Ja mislim da ne natural bb sarena laza. Nego sta vi mislite da li se ''sportisti'' koji idu da se takmice u dizanju benca,cucnja,mrtvog dizanja proveravaju da li su dopingovani?

hteo sam reci da ovi gosti nemaju pojma sta je to natural b.b. kad ono pop ispade truba (a ja mu sprem'o podrsku)

doki
    Guest

Podrazumevano nisu svi gosti isti

Citat Original postavio SOLA
    Citat Original postavio POP Mare

hteo sam reci da ovi gosti nemaju pojma sta je to natural b.b. kad ono pop ispade truba (a ja mu sprem'o podrsku)
    sada razmatramo o kontroli disciplinasa a tvoja tema je negde ispod

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Mr.X
    Batice mogu da ti budem profesor bodybuildinga, ali nema tih para za koje bih ti drzao casove.
    Jadni oni kojima ti drzis casove "profesore", mora da ti treninzi pocinju iglom.

Sto se tice dopinga, pa ne postoji ni jedan sport u kome se takmicari ne dopinguju ali kao sto rekoh u NBB-u je uvedena doping kontrola koja je izuzeno rigorozna (verovatno zbog prekomerne upotrebe dopinga u klasicnom body buildingu) napisah pet godina moras da budes cist da bi izasao na bilo koje medjunarodno takmicenje a testovi se rade na svaka dva meseca e sad stvar je u tome sto kod nas neces naci ni jedan casopis gde bi mogao da vidis fotku nekog natural bildera ali zato ces svako malo da vidis fotografiju ili clanak ili intervju Milosa Sarceva koji je sebe skoro ubio (bukvalno jedva su ga izvukli u bolnici) "bockanjem".

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano NATURAL BILDING

Zovem se Boris,imam 38 god.i bavim se tai boxom vec 20god.Poceo sam i sa bildingom 1986-te,usvom gradu Boru.Vezbao sam u teretani bivsih sampiona YU,Jove Stojanovskog i Novice Pauljicica.Puno sam naucio od njih o ishrani i vitaminima.Sa 60 kg tel.tez. gurao sam 120 kg bench press.Ksnije sam se rokao oglom itabletama,i jedno vreme je bilo ok.Cim sam stao sa rokanjem,pocela je de mi opada masa,gubitak snage itd...Vec 10 godina koristim samo vitamine,vezbam pravilno i hranim se olicno(proteini,uglj.hidrati),i bolji sam nego ikada.Sada sam 80 kg,bench guram samo 135kg,ali sam bez grama sala,cist misic,u t.boxu sam brz jak i razoran.Moja poruka vam je da ne koristite hemiju.Rezultati su kratkog veka,a o posledicama necu da vam pricam,znate vec i sami... Aoni sto su na dsciplinama snage,rokaju se isto kao i bilderi,ako ne i vise.Inace prijatelj mi je prvak YU u polu teskoj,i sam mi kaze sta koristi...uzas.

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: NATURAL BILDING

Citat Original postavio boricio
    Zovem se Boris,imam 38 god.i bavim se tai boxom vec 20god.Poceo sam i sa bildingom 1986-te,usvom gradu Boru.Vezbao sam u teretani bivsih sampiona YU,Jove Stojanovskog i Novice Pauljicica.Puno sam naucio od njih o ishrani i vitaminima.Sa 60 kg tel.tez. gurao sam 120 kg bench press.Ksnije sam se rokao oglom itabletama,i jedno vreme je bilo ok.Cim sam stao sa rokanjem,pocela je de mi opada masa,gubitak snage itd...Vec 10 godina koristim samo vitamine,vezbam pravilno i hranim se olicno(proteini,uglj.hidrati),i bolji sam nego ikada.Sada sam 80 kg,bench guram samo 135kg,ali sam bez grama sala,cist misic,u t.boxu sam brz jak i razoran.Moja poruka vam je da ne koristite hemiju.Rezultati su kratkog veka,a o posledicama necu da vam pricam,znate vec i sami... Aoni sto su na dsciplinama snage,rokaju se isto kao i bilderi,ako ne i vise.Inace prijatelj mi je prvak YU u polu teskoj,i sam mi kaze sta koristi...uzas.
    Ma brate zdravlje na prvom mestu. 8) Proteini,ugljeni hidrati i vitamini su prava stvar mada neko i to smatra da su stetne stvari :shock: Pozdrav tebi i dobro je sto si se skinuo sa tih stvari(igle i tablete) i izvukao na vreme

Slične teme

1. natural-bodybuilding
    Autor sodao u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.04.2009., 16:54
  2. NATURAL WEALTH I SLICNI PREPARATI
    Autor Majutak1 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 18.02.2006., 13:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor