Jedna Lepa Tema
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Jedna Lepa Tema

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Jedna Lepa Tema

Manje vise svi od nas su imali bar po jednu devojku/momak, manje vise od nas su imali vse nego prstiju...manje vise su imali bezbroj....ali...ponead se pojavi neko ko uopste nije znao d ati postois..i obori te s nogu.... Pitas se pa ne..ne desava se to meni....i jos lepse...tada dodje braj..imas ga/je zauvjek..bar tako bi trebnalo da bude...

I..i karijera...ljubav i seks ili arivija sa karijerom...Ljubav bez zseks nije u redu..seks bez ljubav takodje...a kad se trgnes za stopom po karijeru stalno se dogodi samo ljubav ili samo seks...(nadam se da me razumete)....

Znam balans..ali nije tako lako...

Seks u ofisu..seks ovamo, seks onamo...kup stvare ...ljubav nikud...ili je ima pa nema seks...sve to zabog vremena...zelis sve ili ustavri ne znas sta zelis...

ok..sad vise davim...ali...zanimam me...Gde su otislsi forumasi..sve neki novi klinci)
    Volim vas forumasi...Vas Sun!

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Nisam siguran da sam te razumeo, ali a pro pos svega ovoga, najbolje je naci ljubav svog zivota (sto retko ko ima srece da naleti), pa sa istom imati seks svog zivota (sto i nije tipican seks nego vodjenje ljubavi u pravom smislu te reci) i jos u istoj osobi imati i poslovnog saputnika, tj. zajedno graditi karijeru...

Tako ni jedan aspekat ne ostaje nezadovoljen...

Obećava
    Učlanjen
    27.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

izgleda da su se formasi stvarno smorili, jer i nama "novim klincima" je vec postalo dosadno...

Slične teme

1. i za 1000 post jedna lepa vest
    Autor strawbbery_city u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 09.01.2009., 20:26
  2. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 23.02.2008., 12:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku