Губитници купују на кинеској пијаци...
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 98

Tema: Губитници купују на кинеској пијаци...

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Губитници купују на кинеској пијаци...

..рече вечерас у "Кључу" Симонида Станковић...Дотична дама позната је, на сопствену иницијативу, у народу као новинарка, колумнисткиња, интелектуалка, нај секси новинарка и тако даље...Ал вечерас рече ово горе и оста жива...
    Покушавала је да се извади касније, невешто тврдећи да јој је то извучено из контекста (ето, а после неко каже да певаљке лажу кад кажу да им је новинар нешто извуко...из контекста, наравно)...И можда би се Симонида и извукла да гошћа у истој емисији није била Ксенија Павловић, која ју је лепо поклапала сваки пут. Браво за Ксенију.

А Симонида је говорећи и моди, трендовима и слично, бранила права скупе одеће у сиротињској држави и остала, том ставу, усклађена права...

-С обзиром на то да 90 посто народа Србије купује код Кинеза, занима ме да ли смо сви ми онда губитници? (осим по Симониди)
    (У ових 10 посто ставила бих и форумашице које се на женским странама хвале како имају фирмиране ципеле, не морају да раде јер имају богате мужеве итд...)

- Да ли Ви купујете код Кинеза и мислите ли да сте због тога губитници?

- И шта уопште значи бити губитник у Србији?
    Да ли је губитник:
    1. Поштењачина која не може да нанесе зло другоме и тако постане добитник "по Симониди"
    2. Човек који краде, убија, и "ПО Симониди" је у свему добитник, а онда заврши као покојни, негде у неком затвору или падне за слободу, то јест, као пример властодржаца да за њих кад је криминал у питању "нико неће остати поштеђен".
    3. Неко трећи....
    Poslednji put ažurirao/la gazela : 06.10.2008. u 23:34
    Boj ne bije ljuto oruzje, vec boj bije srce u junaka!:@

Primećen član stefanus (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: Губитници купују на кинеској пијаци...

Citat Original postavio gazela Pogledaj poruku
    ..рече вечерас у "Кључу" Симонида Станковић...Дотична дама позната је, на сопствену иницијативу, у народу као новинарка, колумнисткиња, интелектуалка, нај секси новинарка и тако даље...Ал вечерас рече ово горе и оста жива...
    Покушавала је да се извади касније, невешто тврдећи да јој је то извучено из контекста (ето, а после неко каже да певаљке лажу кад кажу да им је новинар нешто извуко...из контекста, наравно)...И можда би се Симонида и извукла да гошћа у истој емисији није била Ксенија Павловић, која ју је лепо поклапала сваки пут. Браво за Ксенију.

А Симонида је говорећи и моди, трендовима и слично, бранила права скупе одеће у сиротињској држави и остала, том ставу, усклађена права...

-С обзиром на то да 90 посто народа Србије купује код Кинеза, занима ме да ли смо сви ми онда губитници?
    (осим по Симониди)
    (У ових 10 посто ставила бих и форумашице које се на женским странама хвале како имају фирмиране ципеле, не морају да раде јер имају богате мужеве итд...)

Да ли је губитник:
    1. Поштењачина која не може да нанесе зло другоме и тако постане добитник "по Симониди"
    2. Човек који краде, убија, и "ПО Симониди" је у свему добитник, а онда заврши као покојни, негде у неком затвору или падне за слободу, то јест, као пример властодржаца да за њих кад је криминал у питању "нико неће остати поштеђен".
    3. Неко трећи....
    Da 90% Srbije kupuje kod Kineza, onda kineske prodavnice (i one sa robom sličnog kvaliteta i cene) ne bi činile tako mizeran procenat prodavnica odeće.
    Zašto uopšte "pobednik" mora da bude lopov, nepošten, ...? Imaš skroz čudan moralni sistem. Ima naravno takvih, ali većina uspešnih su uspešni zbog svoje sposbnosti (ne sposobnosti da kradu i varaju).
    Isto, većina onih koji moraju da kupuju kod Kineza, to rade zbog svoje nesposobnosti. Nisu zbog toga loši ljudi i sl, jednostavno nisu iskoristili svoj potencijal. Naravno ima i onih koje je stigla neka nevolja, koje prate maleri i sl.
    Ali, da, ja bih sebe smatrao za neuspešnijeg u životu, i ne gubitnika, već nekoga ko trenutno gubi, da moram da kupujem odeću kod Kineza.

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

-С обзиром на то да 90 посто народа Србије купује код Кинеза, занима ме да ли смо сви ми онда губитници? (осим по Симониди)

Да ли је губитник:
    3. Неко трећи....
    rec gubitnik je debilska rec koja ne bi smela da postoji u recniku.........jer nema ama bash nikakvo znacenje ............
    ni jedan covek sam po sebi ne moze da bude gubitnik niti bi meni moglo da se desi da ikoga tako nazovem................

koja pacenica........inace nikad nista nisam kupio od kineza.......ali ona je debilka

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio stefanus Pogledaj poruku
    Da 90% Srbije kupuje kod Kineza, onda kineske prodavnice (i one sa robom sličnog kvaliteta i cene) ne bi činile tako mizeran procenat prodavnica odeće.
    Zašto uopšte "pobednik" mora da bude lopov, nepošten, ...? Imaš skroz čudan moralni sistem. Ima naravno takvih, ali većina uspešnih su uspešni zbog svoje sposbnosti (ne sposobnosti da kradu i varaju).
    Isto, većina onih koji moraju da kupuju kod Kineza, to rade zbog svoje nesposobnosti. Nisu zbog toga loši ljudi i sl, jednostavno nisu iskoristili svoj potencijal. Naravno ima i onih koje je stigla neka nevolja, koje prate maleri i sl.
    Ali, da, ja bih sebe smatrao za neuspešnijeg u životu, i ne gubitnika, već nekoga ko trenutno gubi, da moram da kupujem odeću kod Kineza.
    naravno da su vecina ljud koji imaju u srbiji lopovi i slicno........uostalom 90%

Primećen član Никола (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Ма снобови! Уосталом мода је за мене несхватљив појам и када ми неко каже да је нешто у тренду...tkacio: Или је нешто лијепо, квалитетно и лијепо ти стоји или... па нема или!

Е људи шта је ове сезоне у тренду?!

Е сад се неко пита какве све ово има везе са политиком, па има јер је ово и питање глобалне ретардације (глобализма) гдје се све више утапа сваки индивидуализам.

Učlanjen
    08.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio olympiakos Pogledaj poruku
    naravno da su vecina ljud koji imaju u srbiji lopovi i slicno........uostalom 90%
    Ti živiš ili u Silikonskoj dolini ili u blizini nekog zatvora
    Čoveče, kako možeš imati takav stav? Time praktično sam sebe sprečavaš da uspeš u životu. Ne znam da li ćeš me razumeti šta hoću da kažem.
    Otvori oči, ili menjaj okruženje hitno.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Да ли је губитник:
    3. Неко трећи....
    1. Simonida je, meni, najpoznatija kao kćerka Milića od Mačve.
    2. Izbegavam, sistematski, kad god je to zaista moguće, kupovinu svega "Made in China", i uopšte "kod Kineza".

Primećen član Никола (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Ti živiš ili u Silikonskoj dolini ili u blizini nekog zatvora
    Čoveče, kako možeš imati takav stav? Time praktično sam sebe sprečavaš da uspeš u životu. Ne znam da li ćeš me razumeti šta hoću da kažem.
    Otvori oči, ili menjaj okruženje hitno.
    Ма наш је менталитет да мрзимо боље и успјешније од себе.

Učlanjen
    08.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio Никола Pogledaj poruku
    Ма наш је менталитет да мрзимо боље и успјешније од себе.
    Tako je.
    A ne samo to, već i postoje uverenja:
    1. Svi uspešni su lopovi. - Što je bullcrap, veoma malo broj uspešnih (kod nas malo veći procenat, al svejedno velika manjina) su to postigli nepoštenjem.
    2. Nek komšiji crkne krava. - Svoju nesposobnost i neuspeh, umesto da ispravljamo, mi trošimo energiju želeći uspešnijima zlo.
    3. Bogati nisu srećni. - A zašto su onda siromašni nesrećni zbog nedostatka novca?!

A ta uverenja se forsiraju i od strane bogatih, kojima to odgovara, i od strane siromašnih - što je tužno(za njih)...

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Simonida je moja dobra prijateljica i okay osoba.
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Ti trenutno ne gubiš, ali život je dugačak...i svašta donosi...i ne jede se sve što leti...Ali ti to još ne znaš.
    Mož' da bide, ali ne mora da znači...

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

e kako izgleda simonida....??.......e na boovljaku koopoojem sijalice....tamo je najbolji izbor..sve imaju....u gradu nema .....al sam napravio štek..ša znam, zarati se sootra....a ja neam sijalice...

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku

Može i "u redu" osoba i dobra prijateljica da se zaleti pa lupi i ostane živa...

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio moonja Pogledaj poruku
    e kako izgleda simonida....??.......e na boovljaku koopoojem sijalice....tamo je najbolji izbor..sve imaju....u gradu nema .....al sam napravio štek..ša znam, zarati se sootra....a ja neam sijalice...
    Idi u peršun!

Učlanjen
    08.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio taote Pogledaj poruku
    Ti trenutno ne gubiš, ali život je dugačak...i svašta donosi...i ne jede se sve što leti...Ali ti to još ne znaš.

Znam, daleko od toga da je meni život bio ružičast. Ali ja ne sumnjam da će mi biti samo bolje. I nikad neću očekivati padove više nego što očekujem uspone.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Firmiranom robom se opteretjuju golje koji misle da su neshto jer su na mutno zgrnuli neku sitju i misle da su sad neka visha klasa...seljoberizam i primitivizam prve akumulacije kapitala....nishta novo.
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

A kako onaj kineski buvljak funksionishe ja pojma nemam..tamo i da hotju neshto da kupim nema nichega..sve neko djubre ali bukvalno.
    Na onom ispod zeleznichke na NBG i moze neshto da se nadje ali kod kineza sve neke gluposti.
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Ističe se Karamazov (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

malo sam uhvatio od emisije, ljudi su skrenuli sa teme i par puta govori o nekim idiotlucima i to naravno generalizovali, uostalom na to se svodi vecina emisija danas, iznosenje nekih teorija i njihova primena na mase, mogu samo da kazem da kupujem ono sto mi se svidi, bez obzira da li je to na buvljaku ili u nekom skupom butiku- sve to naravno ako imam para, ali nijedna moja stvar nije u principu skuplja od 5000 osim mozda obuce koju naravno nosim duze, ne patim od nekih modela, etiketa i raznih marki na koje se pale mnoge klinke i po tome procenjuju ljude... a jedna novinarka rece da zena mora da se obrazuje i da sama sebi qpi stvari jer ako joj to ucini muskarac onda moze da je skine pa opet da joj to vrati ne postujuci njenu licnost, ali ako ona sama kupi pa sve i da je gola pred njim ona ima integritet, pa to je za mene bilo tuzno jer svaka licnost (i zene naravno) ima integritet i neko postovanje bez obzira na ekonomski status ali to doticna ne dozivljava tako
    Postoje 2 vrste ljudi:oni koji se suocavaju sa problemom i oni koji se skrivaju. Skrivanje je bolje.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    1. ..
    2. Izbegavam, sistematski, kad god je to zaista moguće, kupovinu svega "Made in China", i uopšte "kod Kineza".
    pa svako normalan to izbegava, ali posto je situacija takva kakva je, onda....
    inace stoji da se veoma neukusno izrazila... ili zaista su to novinari, kako se kaze, napravili od muve slona

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    E pa onda reci svojoj dobroj prijateljici da je pogodila 'u sridu' što bi rekla braća iz Sinja.
    Apsolutno je je u pravu kad kaže da smo gubitnici, ali ne što kupujemo kod Kineza, već što smo došli u situaciju da moramo to da činimo. Ne postoji viša sila, niko nas nije zayebao, do mi sami.

Ja kod Kineza kupujem hranu. WOK piletine mi nikad dosta. Još da su im žene lepše, mojoj sreći ne bi bilo kraja
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio moonja Pogledaj poruku
    Što se tiče sijalica, svesrdno preporučujem one što malo troše, u obliku neonskih cevčica. Jesu u startu malo skuplje, ali zato stvarno trajuuuu.. One obične su nam svaki čas pregorevale, a ove, već mesecima, da ne kažem godinama, rade, ne pamtim otkad, nismo do sad nijednu promenili.

Poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jeli dotična g-đica o kojoj se debatira ovde autor knjige "Grabljivica" ? Nego,da vas priupitam,ako ste čitali to štivo,da se neko sa ovog foruma nije prepoznao kao Violetin mušterija ?!
    Čekam da se Imagadida javi sa više informacija (možda nam udostoji znatiželju,pa nam kaže i poneko ime) ipak je on poznati pimp iz Bg podzemlja sa kraja 90-ih

Ističe se
    Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

moze da se nadje kod kineza nesto i da valja ali samo neko vreme,kupis duks za 500 kinti,koliko mozes da potrosis u najgoroj birtiji za vece pa ga nosis pola godine,posle je za kantu ili das 3000 za neki u knezu pa ga nosis tri godine,samo fora je sto za ovaj kod kineza mozes da zahebavas ljude da si ga kupio u knezu pa staljno obnavljas garderobu kod kineza i onda nisi looser nego dobitnik

Poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    Što se tiče sijalica, svesrdno preporučujem one što malo troše, u obliku neonskih cevčica. Jesu u startu malo skuplje, ali zato stvarno trajuuuu..
    Ma jel' ti o ovome ?

Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio Pa..Ja Pogledaj poruku
    Ma jel' ti o ovome ?
    Ne, manje su, i grla im odgovaraju tradicionalnim, tako da idu u sve klasične lustere i sva sijalična mesta, samo izgledaju kako je rečeno.

Slične teme

1. Румуни купују куће у Србији
    Autor kisela bombona u forumu Politika
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 19.01.2009., 22:39
  2. ГУБИТНИЦИ ТРАНЗИЦИЈЕ...
    Autor Strela u forumu Politika
    Odgovora: 213
    Poslednja poruka: 03.12.2008., 10:42
  3. Зашто људи купују пирате?
    Autor Pop2 u forumu Video igre
    Odgovora: 187