Dragicka narode!!: Sonja Biserko BANKROTIRALA

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.851
http://www.ihf-hr.org/

International Helsinki Federation for Human Rights Forced to Close Down. IHF was forced to file for bankruptcy and consequently close down due to a massive fraud committed by its former financial manager.

More info: Statement of the IHF General Assembly on the Current Financial Crisis of the IHF and the Future of the Helsinki Movement.

---------------

Jednom recju Helsinski odbor za ljudska prava je BANKROTIRAO i PRESTAO SA RADOM sto znaci da Sonja Biserko ostala bez para i da ce morati NA ULICU :hahaha:

lepsu vest davno nisam procitao!
 
Artist : Azra
Song : Bankrot mama

mama
znas li kako me ljubi
znas li kako me guli
nije vazno
mama
sto zaradim potrosim
sto dobijem izgubim
skroz sam bankrot
mama
ima dana kad sam sam
ima dana kada lutam
kad sam tuzan
mama
trazim je na stanici
trazim je na ulici
ne uspijevam
mama
noci su mi dosadne
noci su mi narocito teske
noci su upravo kao i njeno lice
pune pozude

tihi se raduje slusa od azre bankrot mama i pije sok :) :drunk: :drunk:
 
moze i ova :lol:

sb.jpg




Sinan Sakic

Sudbina me na put salje

Hvala ti za dane hvala ti za noci hvala ti hvala za sve
hvala ti za dane hvala ti za noci hvala ti hvala za sve


Ref:Sutra s tobom necu biti odnosi me zivot dalje
ja te volim a sta mogu sudbina me na put salje



Ne placi duso sad budi jaka jos nije proslo sve

Ne placi duso sad budi jaka jos nije proslo sve


:drunk: :drunk:
 
Poslednja izmena:
http://www.ihf-hr.org/

International Helsinki Federation for Human Rights Forced to Close Down. IHF was forced to file for bankruptcy and consequently close down due to a massive fraud committed by its former financial manager.

More info: Statement of the IHF General Assembly on the Current Financial Crisis of the IHF and the Future of the Helsinki Movement.

---------------

Jednom recju Helsinski odbor za ljudska prava je BANKROTIRAO i PRESTAO SA RADOM sto znaci da Sonja Biserko ostala bez para i da ce morati NA ULICU :hahaha:

lepsu vest davno nisam procitao!

као да до сада није зарађивала на улици....
 
Na zalost, bankrotirao je samo glavni odbor u cesarkoj Vijeni.

Nas odbor ionako donacijama direktno podrzava americka vlada, tako da baba nece na ulicu dok ne odapne jal' ona, jal' Amerika.


baba moze da osnuje novu organizaciju ova je ko sto pise na sajtu gotova i ZATVARA SE. Ako se zatvara glavna organizacija zatvaraju se i sve lokalne kako bi hrvati rekli "podruznice" :mrgreen: jer to je da ti prevedem na pravni sistem isto ko da bankrotira neka firma D.o.o sto automatski znaci i bankrot njenih maloprodajnih objekata ma kako oni pojedinacno poslovali. U tom slucaju maloprodajni objekat moze da nastavi da posluje ali iskljucivo pod imenom nove firme jer je sa ovom gotovo.
 
Artist : Azra
Song : Bankrot mama

mama
znas li kako me ljubi
znas li kako me guli
nije vazno
mama
sto zaradim potrosim
sto dobijem izgubim
skroz sam bankrot
mama
ima dana kad sam sam
ima dana kada lutam
kad sam tuzan
mama
trazim je na stanici
trazim je na ulici
ne uspijevam
mama
noci su mi dosadne
noci su mi narocito teske
noci su upravo kao i njeno lice
pune pozude

tihi se raduje slusa od azre bankrot mama i pije sok :) :drunk: :drunk:

:klap::klap::klap::klap::super::super::super:
 
ajme interpretacija polovicno citirane vijesti...

sta je ovde polovicno? vidis da im na sajtu pise da su bankrotirali i da se organizacija zatvorila i vise nece raditi.

prdnuli u cabar :super: :super: :super:

Za gledatelje iz Nezavisne Ustaske Drzave Hrvatske objasnjenje izraza "prdnuo u cabar":

„Prdnuo u cabar” je izraz koji se koristi za nekoga ko je u velikoj nevolji, nekoga ko je nagrabusio. Izraz potice iz vremena kada su po zatvorima u celijama imali takozvane kible odnosno, to je bio mali cabar u koji su zatvorenici vrsili nuzdu i koji je s vremena na vreme praznjen. Odatle potice prdenje u cabar. :super:
 
Poslednja izmena:
sta je ovde polovicno? vidis da im na sajtu pise da su bankrotirali i da se organizacija zatvorila i vise nece raditi.

prdnuli u cabar :super: :super: :super:

Za gledatelje iz Nezavisne Ustaske Drzave Hrvatske objasnjenje izraza "prdnuo u cabar":

„Prdnuo u cabar” je izraz koji se koristi za nekoga ko je u velikoj nevolji, nekoga ko je nagrabusio. Izraz potice iz vremena kada su po zatvorima u celijama imali takozvane kible odnosno, to je bio mali cabar u koji su zatvorenici vrsili nuzdu i koji je s vremena na vreme praznjen. Odatle potice prdenje u cabar. :super:

hvala na objasnjenju....
 

Back
Top