Syberia 1-pomoć

mima-b

Početnik
Poruka
36
Na početku sam ove igre neznam šta dalje,gde da nadjem kartu koju treba da overim u onoj kancelariji i gde da nadjem papir koji mi valjda treba u fabrici na zadnjem spratu ima neka mašina koju treba da pokrenem ali mi fali neki dokument i šta dalje u vozu imam sva 3 predmeta .Valjda sam dobro objasnila?:???:
 
Pa pokusaj sama da razmislis, to je inace i cilj igre! Ako ti kazem da zagonetke nadalje su mozda cak i sve teze i teze, onda veruj mi dobro razmisli tu na pocetku i nemoj lako da odustajes! Ako nista od toga ne uspes idi na google i kucaj syberia walktrough i to je to :)
 
Pregledaj sve prostorije, otvori sve fioke i sve detaljno istrazi. Mozda ti je izmakao negde.
Procitaj dokumente u invertaru, mozda je taj papir sakriven negde. Davno sam igrao Syberiu, slabo se secam.
 
Poslednja izmena:
Pojenta je bila da nadjem Oskara a onda je sve lako ali nisam videla ta vrata gde se on nalazio super sad sam pokrenula voz i stigla na neko drugo mesto sada ću videti kako će mi ići HVALA vam puno ali nemojte da se gubite možda mi ponovo zatrebate.Dovoljno je bilo samo sto mi je neko rekao gde je Oskar to me je kočilo 3 dana:dash:.Ćao:bye::klap:
 

Back
Top