help...:)

owako stoje stwari...
mene zanima dali "prwi put" mozhe da se zatrudni ako imate odnose bez kondoma..?i da koje su preporuke kontracepciona sretstwa...osim narawno kondoma...:)
:dontunderstand:

Pa koliko puta treba da ponavljam...ako je njemu prvi put onda ne mozesh..da zatrudnish...
A najsigurnije sredstvo je da ga pustish da spava sa drugom curom ti si tad sto posto sigurna...:cool: a za nju neznam bash ...:eek:
 
:eek:kakvo pitanje u 21. veku....dođe mi da se ubijem momentalno......:mrgreen:

prvo dete koliko ti imaš godina...jesi li čula da se pre prvog odnosa ode kod
ginekologa i posavetuje šta i kako....a možda si mogla malo i sa mamom da
pričaš o tim stvarima......:think:

naravno da može...e sad lepo idi kod ginekologa i ispričaj mu, pa neka
te posavetuje...možeš da kupiš one tablete 24 časa...ali ipak moraš da
dobiješ pravi savet...i preporuku šta bi mogla da koristiš kako bi se
zaštitila......:ok:

jednostavno ne verujem šta radite vi mlade devojke od sebe i svog života,
i da ste toliko ne upućene..........e to je više nego tužno...........:mrgreen:
 
Alexandra dete , samo ti slušaj ove starije tete-pa vidiš da su se one naišle kod ginekologa za razne savete i usluge.Pretpostavljam da si maloletna ali ne zaboravi da ćeš po savetu ovih "starijih" teta kod ginekologa morati sa mamom u društu,što pretpostavljam da ti nije baš i prijatna situacija ako nemate krajnje prijateljski odnos , a ako imate onda ti za takav savet ni ne treba ginekolog već ti je dovoljna majka.
Ipak, savet od mene-pre nego što se odluciš za taj korak sa momkom,razmisli da li je on "pravi" , da li ti je vreme i sve ostalo...;)
 
Alexandra dete , samo ti slušaj ove starije tete-pa vidiš da su se one naišle kod ginekologa za razne savete i usluge.Pretpostavljam da si maloletna ali ne zaboravi da ćeš po savetu ovih "starijih" teta kod ginekologa morati sa mamom u društu,što pretpostavljam da ti nije baš i prijatna situacija ako nemate krajnje prijateljski odnos , a ako imate onda ti za takav savet ni ne treba ginekolog već ti je dovoljna majka.
Ipak, savet od mene-pre nego što se odluciš za taj korak sa momkom,razmisli da li je on "pravi" , da li ti je vreme i sve ostalo...;)

e hwala...:)jedini praw odgowor a ne kritikowanja...:):):)tnx na sawetu...
 
NARAWO DA NE...NISAM TOLIKO PLITKA...:)bozhe...zar stw ima takwih boodala...?

Samo nemoj da sledeć pitanje bude dal može da se zatrudni na guzu... :roll:
A što si mislila da ne može da se zatrudni prvi put? Ako znaš kako se prave bebe ne znam zašto se prvi put razlikuje od 100001?
I, da, ne moraš ići kod ginekologa po savet sa mamom, sve to isto možeš da obaviš i u savetovalištu ako postoji pri tvom domu zdravlja... Znam da te možda malo blam da pričaš sa starijim tetama o tome, al ako te nije blam da te dečko vidi golu onda ne treba da te bde ni blam da pričaš o tome... bla bla bla
 

Back
Top