O čemu najčešće razgovarate sa prijateljima ???

Bolje da je pitanje 'O chemu NE' :P

Sa naj drugaricom o svemu i svachemu, ponekad se zajebavamo, nekad ozbiljno, o shkoli, o drushtvu... svemu i svachemu :)
Sa nekima shto se ne druzhim bash ono, sa njima ono o nekim glupostima, o facebook-u...
A imam jednu drugaricu prichamo o nenormalno glupim temama, od pranja zuba, do grejanja, preko shtilkli do dugih noktiju... :) boles' ... prichamo satima telefonom, ona pochne da smara o glupostima, pa ja menjam temu... itd... :)
 
Bolje da je pitanje 'O chemu NE' :P

Sa naj drugaricom o svemu i svachemu, ponekad se zajebavamo, nekad ozbiljno, o shkoli, o drushtvu... svemu i svachemu :)
Sa nekima shto se ne druzhim bash ono, sa njima ono o nekim glupostima, o facebook-u...
A imam jednu drugaricu prichamo o nenormalno glupim temama, od pranja zuba, do grejanja, preko shtilkli do dugih noktiju... :) boles' ... prichamo satima telefonom, ona pochne da smara o glupostima, pa ja menjam temu... itd... :)

The same....
 
Uglavnom tracarimo..ogovaramo:lol:pricamo o stvarima koje nam se desavaju u zivotu..mesec 2 lepih dana pa 300 i kusur ruznih:lol:

Sve tto!!:super::mrgreen:
Svet kompjutera spomenem jednom u god. dana:lol: Pricamo o ribama(devojkama), prijateljima koji znaju ispati ckepi i o tome sta kod njih ne valja...ma o mnogo toga, a sa jedne teme predjemo jos hiljadu (potpuno ne vezanih za prvu temu):lol:to obicno ja radim:lol::lol:
 

Back
Top