AZOT

Ovakve stavri mi nikad nece biti jasne.
Upise covek neku strucnu skolu, iz predmeta zbog kojeg je upisao tu skolu treba da radi referat i on trazi od drugih da mu daju.
Gde li je tu logika pitam se :? :?
 
AAAaaaa.... a ja mislio ovo je mesto za oglase. Vidis kako je covek lepo postavio oglas. Nije se ni predstavio ni nista. Samo lepo rekao da mu treba referat. Valjda nije imao vremena da se smara na ovom forumu i mislio da cemo mi svi potrcati da mu ispricamo sve i svasta o azotu.
 
mene ste zaboravili nije fer i ja hocu nesto evo na primer bolju ocenu iz Analize jel moze ajde posaljite neku visu silu i ispunite mi zelju
ozbiljno nije u redu da pisemo referate :lol:
 
Ne pišem sebi kad treba,a oćeš da pišem tebi, i još da trošim vreme bezveze.Ovda čovek dođe da se malo relaksira i zaboravi na obaveze,a ti odma' treba mi ovo-treba mi ono.....Da nećeš i u školu da idem umesto tebe, ili možda da ti nosim ranac... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
L E F T Y:
Ne pišem sebi kad treba,a oćeš da pišem tebi, i još da trošim vreme bezveze.Ovda čovek dođe da se malo relaksira i zaboravi na obaveze,a ti odma' treba mi ovo-treba mi ono.....Da nećeš i u školu da idem umesto tebe, ili možda da ti nosim ranac... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ajde meni molim te molim te :( :( :( :( :(
 
azot se nalazi u vazduhu u velikom % ali se ne dishe i nema miris ne znam od cega je laksi a od cega tezi kada disesh azot koza ti se jezi...tj jedan azotov oksid je smejuci gas! azot se nalazi u proteinima znaci svi mi imamo azota pomalo a i u djubrivu ga ima i tako.ne cistog azota nego jedinjenja...e dalje citaj iz neke knjige
 
Uh koliko podataka, 78% N cini vazduh, Jedinjenje, azota, amonijak se koristi kao rashladni fluid, mada je u vecini zemalja zabranjen kod nas jos pici....
I najbitnije oznaka za azot je N :lol:
 

Back
Top