Na prvi poglad

100 %

Aktivan član
Poruka
1.178
mnogi kažu da je temelj svakog odnosa sazdan već prilikom prvog susreta
ja npr. ne mogu kratko definisati šta me to sve privuče prilikom prvog susreta sa nekim ali tačno znam šta me može veoma lako odbiti
-neprijatan zadah
-nedostatak,neurednost zuba
-prljava obuća
-neuredne ruke


pitanje glasi šta vam definitvno može ubiti želju za bilo kakvim druženjem sa nekim, još pri prvom susretu?
 
mnogi kažu da je temelj svakog odnosa sazdan već prilikom prvog susreta
ja npr. ne mogu kratko definisati šta me to sve privuče prilikom prvog susreta sa nekim ali tačno znam šta me može veoma lako odbiti
-neprijatan zadah
-nedostatak,neurednost zuba
-prljava obuća
-neuredne ruke


pitanje glasi šta vam definitvno može ubiti želju za bilo kakvim druženjem sa nekim, još pri prvom susretu?

Sve sto si naveo.Isto tako dodao bih previse ozbiljne i nervozne devojke..............Nedostatak humora..............Mrtvilo u ocima..............
 
Prvi susret temelj. Glupost. Uopšte se ne sećam kada sam prvi put videla ljude sa kojima sam u dobrim odnosima. Niti pamtim kako su izgledali, niti šta je tačno bilo. Odnos se formira tokom vremena, a ako sudiš o nekome na osnovu prvog susreta, kako izgleda, šta radi, onda si kreten, osim ako to nije neki baš strašan slučaj.
Da li ima osobe koja je u svakom trenu zadovoljna sobom i svojim stanjem? Da li postoji osoba koja je uvek sređena i lepo raspoložena? Ne postoji. Osim u slučaju manijaka ili da uspem da provalim da je nekome neurednost ili idiotluk karakterna osobina, ne sudim i ne odbacujem. Svako može imati loš dan. Nisam površna.

Da dodam samo. Zaboravila sam na kom sam podforumu na tren. Kada su isključivo muškarci u pitanju, onda ono što si naveo naravno da odbija. Mada, opet, ja se ne lepim nakon prvog susreta ni za nekog ko mi se učini idealnim, pa taj drugi popravni ili pokvarni susret može da postoji. Dobro, sve zavisi od toga kada i pod kakvim uslovima smo se videli. Ako je sastanak, onda se ne toleriše, ako je prepad, slučajno, a on u nekom poslu, pa otud se isprljao, onda... Mislim....
Dakle, ipak je prvi put videti nekoga malo slab argument za automatsko izbacivanje. Ali dobro. Ima situacija.
 
Poslednja izmena:
Prvi susret temelj. Glupost. Uopšte se ne sećam kada sam prvi put videla ljude sa kojima sam u dobrim odnosima. Niti pamtim kako su izgledali, niti šta je tačno bilo. Odnos se formira tokom vremena, a ako sudiš o nekome na osnovu prvog susreta, kako izgleda, šta radi, onda si kreten, osim ako to nije neki baš strašan slučaj.
Da li ima osobe koja je u svakom trenu zadovoljna sobom i svojim stanjem? Da li postoji osoba koja je uvek sređena i lepo raspoložena? Ne postoji. Osim u slučaju manijaka ili da uspem da provalim da je nekome neurednost ili idiotluk karakterna osobina, ne sudim i ne odbacujem. Svako može imati loš dan. Nisam površna.

svako ima pravo na svoje misljenje ! :D treca ne daj da te sekiraju :cmok:

prvi utisak me je prevario par puta vise volim drugi stisak :hahaha:

nije lako sa muskarcima/zenama.....samo da se mi cackamo i dirkamo i sve ce biti ok :ok:
 
pitanje glasi šta vam definitvno može ubiti želju za bilo kakvim druženjem sa nekim, još pri prvom susretu?

Ako nosi roze chizmice, ako pu$i kao smuk, kilo budjavog prstenja.. ako pricha o Dzeju i Kebi u pozitivnom kontekstu, ako joj se vide tange.. ako koristi internet.. Mislim, daleko od toga da ne mogu da kre$em te zgodne radodajke, ali znam da od neke veze nema ni$ta
 
Ako nosi roze chizmice, ako pu$i kao smuk, kilo budjavog prstenja.. ako pricha o Dzeju i Kebi u pozitivnom kontekstu, ako joj se vide tange.. ako koristi internet.. Mislim, daleko od toga da ne mogu da kre$em te zgodne radodajke, ali znam da od neke veze nema ni$ta

Ja bih rekla da je i negativno pričanje o njima i njihovima negativno. Zašto bi neko ko ne sluša i ne toleriše to sranje uopšte pominjao taj svet? Čim mi neko pomene neke šund stvari, meni se koži ježa i teško da tu može nečega da bude. To je, na primer, nešto što se na prvom sastanku može smatrati pogledom u srž bića osobe koju ispitujemo. :lol:
(ovo zbilja mislim, samo sam se setila alergičnih na ozbiljnost, pa sam začinila.)
 
mnogi kažu da je temelj svakog odnosa sazdan već prilikom prvog susreta
ja npr. ne mogu kratko definisati šta me to sve privuče prilikom prvog susreta sa nekim ali tačno znam šta me može veoma lako odbiti
-neprijatan zadah
-nedostatak,neurednost zuba
-prljava obuća
-neuredne ruke
pitanje glasi: šta vam definitvno može ubiti želju za bilo kakvim druženjem sa nekim, još pri prvom susretu?

ne volim da formiram svoj sud o nekome samo na osnovu prvog susreta, jer nekad griješim u takvim situacijama...priznajem :neutral:
u principu, ne volim neuredne ljude, ali pri tom ne mislim na loš dan za nečiju frizuru ili odabir odjeće (to uopšte ne primjećujem)
nego kad vidim da je neko "sistematično" neuredan...ono baš-baš...
a mnogo više me odbijaju ljudi koji posmatraju sve oko sebe sa visine,
arogancija i nedruželjubivost "s predumišljajem"...to je minus koji se teško briše i kod trećeg, desetog ili n-tog susreta...
nekad nije u pitanju ništa od navedenog, ali mi je neka nova osoba jednostavno...čudna, ne mogu uspostaviti nikakvu komunikaciju, i to je to...
 
Ja bih rekla da je i negativno pričanje o njima i njihovima negativno. Zašto bi neko ko ne sluša i ne toleriše to sranje uopšte pominjao taj svet? Čim mi neko pomene neke šund stvari, meni se koži ježa i teško da tu može nečega da bude. To je, na primer, nešto što se na prvom sastanku može smatrati pogledom u srž bića osobe koju ispitujemo. :lol:
(ovo zbilja mislim, samo sam se setila alergičnih na ozbiljnost, pa sam začinila.)

Ako si se izrazila.. ako si napisala ono $to te ti$ti. Nego, $to ti nema$ fotku u profilu. Jel treba da te prijavljujem modu ili $ta?
 
Godinu dana citam tvoje postove?
Mozda nisam u pravu,ne iskljucujem tu mogucnost.
A koliko traje los dan :D ;)

Draga, za glupe ljude imam konstantno loše dane. Ne volim vas bre, shvatite to i ne gnjavite. Zaobiđite već jednom, ne mogu da vidim tu vašu skrivenu pamet nikako. Dokazujte se nekome koga zanima da je traži. Imam ja preča posla.
 

Back
Top