dSta vi mislite ljudi - da li nas jevrejirze u logorima ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

YOF13

Primećen član
Banovan
Poruka
636
A sta vi mislite ? Yeebote bre danas kod njihovog groblja , postavljene kamere e ! Kipovi sve sija bre . Bolje tamo nego mojoj kuci bogte . Idem da zivim na jevrejskom groblju . Ima ih u Beogradu ko mrava . Ja ne znam sta raditi sa njima . To jes oni ne znaju sta da rade sa nama .

Pa ljudi bre sve jevreji na visokim pozicijama . A niko to ne znade :lol: . I ova kriza u Americi to je bre delo neke drevne jevrejske organizacije ciju kicmu drze ideali . To namerno pred izbore . Dolazi do smene sila . To su isto radili 1929 . Qrci od ljudi bre .

I vidim sad davidovu zvezu prave od 12 manjih zvezda ili tacaka i u sredini stavljaju trinaestu kao znak pokoravanja djavolu vrhovnog arhitekte svega vidljivog i nevidljivog . Kako god .

Nema nijedan jevrejin da nije zavrsio fakultet . Drze se svojih organizacija jer nemaju drzavu - anjihova drzava je cela planeta zato sto vec hiljdama godina od kad nemaju svoju jevreinu oni imaju organizacije , bratstva , druzine , kumstva i tako opstaju . Te organizacije pomazu jevrejima u krizi i zahtevaju od njih da svi imaju visoke skole i sda rade za njih ili nema davidove zvezde na grobu .

I dobro sta vi mislite da li nas drze u logorima kao robove ? Ustvari svi znamo odgovor .


Aj uzdravlje idemi se u WC .
 
Joo , e samo kad bi ste videli koliko sam goovno iskeenjaoo sad e . A nije ni bitno nego bre ti jevreji imaju veliku moc i kad negde zatreba deluju sa velikim pritiskom i preko 20 000 atmosfera . Ne zanam koliko je to Paskala . U svakom slucaju dobiju ono sto zele .

Pa samim tim sto su svi obrazovani ( obrezani ) logicno je da su na viskom pozicijama . Cim su na visokim pozicijama znaci da ovi nizi rade za njih . A ti nizi su uglavnom srbi - gledajuci Srbiju .

Oni su bre izmislili to da je Hitler imao kukasti krst . E stvarno ce , yeebu nas u mozak . A taj znak nema veze sa krstom i vec sa drevnim indiskim znakom koji je mnogo stariji od krsta . Hitler im je bre yeebo majku one davne kristalne noci kada je rokno svakog jevreina u Berlinu - onda je sve bilo kristalno jasno - nema jevreja i nedoumica .

Hitler nije bio toliko los cova , vec je samo zadao veliki udarac jevrejima tj. njihovim organizacijama .
 
Јеше послали комунисте на Цара, ал’ им се после комуниста Стаљин отео контроли, па онда направише Хитлера да уништи Стаљина, ал’ их ни он не слушаше много, него их све по списку... само, што се и ми изгубисмо у свему томе иако то са нама није имало никакве везе. Покушаће Јеше да направе један велики кибуц, све са својим месијом на челу. Опет кажем, можда... видећемо за неко време.
 
Отиђи до чика Рајка, дочекаће те широм раширених руку.

A taj Rajko sigurno ima obavestajce u svakoj pekari i mesari, i odma javlja putem kablovske televizije ko kupuje prase, a ko kupuje jagnje.
Ovaj koji kupi prase dobija otkaz u narednih 6. meseci, ako ga vec nije dobio, kad je jeo prase za Novu godinu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top