GASPROMOVIJADA
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: GASPROMOVIJADA

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano GASPROMOVIJADA

citam ovaj blog i nikako da dokucim da li su podaci istiniti ili ne...
    mozda mi pomognete da dodjem do nekog zakljucka ... ko koga ovde muze....

GASPROMOVIJADA

Da ne padnemo u letargiju, još jedno podsećanje na gasni sporazum. Piše moj prijatelj Dragan Bgd.
    Neki građani Srbije koji su priželjkivali da će ih ruski gas grejati već iduće zime,a ruski gas ne greje samo telo,greje i dušu, moraće malo da sačekaju.

Prema pisanju ruskog dnevnika “Vedomosti” a prema internoj dokumentaciji “Gasproma”, taj “magistralni, fenomenalni, Južni tok” kroz Srbiju ce proći najranije do 2015. a najkasnije do 2024.godine, piše nedeljna oslobođena “Politika”.

Setih se one čuvene Đekne mog pokojnog prijatelja Živka Nikolića – “Oće, a ka’ će, ne znamo”. Eto Đekna nam je došla u Srbiju, zahvaljujući Koštunici dr. Vojislavu i Ilić mr. Velimiru uz pregovaračku snagu Dejana Mihailova, Nenada Popovića i još nekih iz sada drugoligaške “narodnjačke koalicije”.

Bugari koji su pristali na zajednicki gasovod po sistemu fifti-fifti i bez ikakvih ustupaka naterali su Putina i Medvedeva da dođu u Sofiju (jer je Sofija decenijama išla Rusiji na noge), a mi smo brže bolje potrčali u Moskvu kao nekad sultanu u Istambul na poklonjenje. Mogu da zamislim scenu u Kremlju, bilo je malo smeškanja, protokolarnog ali i bratskog i onda su stavljeni potpisi i popila votka za zdravicu (Davaj,ispjom za družbu).

Posle kratkog vremena ruska strana je vec počela da pritiskuje, preko ministara, ambasadora, predstanika “Gasproma”, a nisu se loše pokazali ni lokalni narodnjački političari. Svaki dan po rasporedu, neko od njih je plašio narod da ćemo se narednih godina smrznuti od zime i da nam neće raditi nijedna fabrika i da smo načisto propali bez Rusije.

Tim povodom, nikad mi nije bilo jasno žašto su Srbi koji protežiraju evropske vrednosti u Srbiji za jedan deo naroda izdajnici a Srbi koji više vole Rusiju od Srbije, smatraju se patriotama. Stalo mi odzvanjaju “majčica Rusija”, pa dobro ako je majčica, zašto mi imamo najgori gasni sporazum. Zašto će kroz Bugarsku prolaziti magistralni gasovod, a kroz Srbiju (možda 2024.) južni potok ili u prevodu lokalna dzada.
    http://blog.b92.net/text/4759/GASPROMOVIJADA/

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: GASPROMOVIJADA

i procitajte obavezno ceo blog. ima jos interesantnih "podataka"

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    339

Talking Re: GASPROMOVIJADA

http ://blog.b92.net/text/4759/GASPROMOVIJADA/
    :shock: ne verovati ničemu sem Pravdi i Kuriru
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

gost 67981 nije na forumu
    ...Men should never marry their muse. It ruins the illusion.
    Veoma poznat gost 67981 (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Chudo da josh nema Glavica......da pojasni...i ovo odlaganje...

Ističe se rale74 (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Sad ce Tihi da nam pojasni da je Biljana u stvari narkomanka...i izdajnik...i strani placenik...

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio rale74 Pogledaj poruku
    Sad ce Tihi da nam pojasni da je Biljana u stvari narkomanka...i izdajnik...i strani placenik...
    da li je razlog sto viznate sve oovj "prodaji" ili vam tema nije interesantna...:???::???:

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •