Problem kacenja atacha na YAHOO...

B

Biom

Gost
Imam problem da prikacim atach na Yahoo..Od skora sam korisnik ovog korisnika maila...napisem tekst, onda kliknem na "atach files" , pa browse file gde ima za tri fajla, nadjem slikicu onda kliknem atach files i pocne listanje i cekanje, otvori se strana ataching files i tako lista do beskonacnosti... Da li je to pravi nacin slanja slika ili sam ja negde pogresio, a inace fajl nije veliki (oko 25 kb )....Pomozite...Inace, atach mogu da primim, znaci problem je samo kad saljem...
 
Ne bih vam znao odgovoriti na to ali samo mogu da kazem da yahoo koristim vec vise od 3 godina i do sada nisam imao problema.. Pokusajte prvo sa svojim vezama ili mozda, kazem mozda ima neki virus kod vas pa yahoo nece da prihvati atac, imao sam jednom slican problem ali nisam to drzao za problem jer sam odmah posto mi nije prihvatio atac skenirao komp i ocistio virus a samim i tim i fajl koji sam htio poslati kao atac i naravno kasnije je islo sve OK. Poz..
 
Proveri brzinu ostvarene konekcije. Zapravo, proveri uopste Status tvoje trenutne konekcije. Da li uopste primas ikakve podatke sa NET-a? Mozda je samo to u pitanju. Ako neide neko vreme a i nemas protoka, pokusaj da se diskonektujes i ponovo konektujes pa prvo na Attachment a tek onda pisanje poruke.
U svakom slucaju, mislim samo da je do trenutnog zastoja u protoku kod tvog provajdera.
Pozdrav!
 

Back
Top