Problem kacenja atacha na YAHOO...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Problem kacenja atacha na YAHOO...

Biom
    Guest

Podrazumevano Problem kacenja atacha na YAHOO...

Imam problem da prikacim atach na Yahoo..Od skora sam korisnik ovog korisnika maila...napisem tekst, onda kliknem na "atach files" , pa browse file gde ima za tri fajla, nadjem slikicu onda kliknem atach files i pocne listanje i cekanje, otvori se strana ataching files i tako lista do beskonacnosti... Da li je to pravi nacin slanja slika ili sam ja negde pogresio, a inace fajl nije veliki (oko 25 kb )....Pomozite...Inace, atach mogu da primim, znaci problem je samo kad saljem...

triptih
    Guest

Podrazumevano

I ja imam takav problem, moze li ko pomoci..?

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne bih vam znao odgovoriti na to ali samo mogu da kazem da yahoo koristim vec vise od 3 godina i do sada nisam imao problema.. Pokusajte prvo sa svojim vezama ili mozda, kazem mozda ima neki virus kod vas pa yahoo nece da prihvati atac, imao sam jednom slican problem ali nisam to drzao za problem jer sam odmah posto mi nije prihvatio atac skenirao komp i ocistio virus a samim i tim i fajl koji sam htio poslati kao atac i naravno kasnije je islo sve OK. Poz..

Obećava
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Ume da potraje

Proveri brzinu ostvarene konekcije. Zapravo, proveri uopste Status tvoje trenutne konekcije. Da li uopste primas ikakve podatke sa NET-a? Mozda je samo to u pitanju. Ako neide neko vreme a i nemas protoka, pokusaj da se diskonektujes i ponovo konektujes pa prvo na Attachment a tek onda pisanje poruke.
    U svakom slucaju, mislim samo da je do trenutnog zastoja u protoku kod tvog provajdera.
    Pozdrav!

Slične teme

1. problem sa yahoo HELP MEE
    Autor nolina u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.06.2007., 22:02
  2. Problem "kačenja" na tuđoj mreži
    Autor QuickTime u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.10.2006., 19:03
  3. PROBLEM SA YAHOO MESSENGEROM - HELP
    Autor ULTRAVUTRA u forumu Softver