Pa, je l' "naše vreme" uvek najbolje vreme?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Ovako;

Vrlo često se čuje kako su muškarci danas popederastili, da se tako duhovito izrazim što bi rekao pičvajz. U stvari, to je suština gomile diskusija, navodno je pojava koja je uzela maha ili, ako ne kapirate u startu na šta mislim, mislim na ono - muškarci su danas izgubili identitet i muškarci su danas postali žene i tako dalje.........

E sad meni nešto došlo da uporedim onog masnog, pomalo smrducavog ratnika iz, uzmimo, 18-og veka, kada je vodovod još uvek bio pojam, a da ga je kojim slučajem imao, verovatno bi ga samo smarao. Da, tog i takvog čiku i eto nekog čiku koji je egzistirao pre pedesetak godina..... tako čovek lako dođe do zaključka da je ovaj od pre 50-ak godina i dalje bio muškarčina, a da je ovaj masni i neobrijani čova u stvari ne baš poželjno stvorenje 21-og veka.

Poenta je da muškarci nisu izgubili identitet. A OK i da jesu, uvek će se to smatrati gorom tragedijom nego žene koje bi eventualno izgubile identitet. Da se čovek zapita da nije to ono podsvesno u nama progovorilo - ma ko ebe žene, njih ionako uvek možemo da silujemo, zabranimo abortuse i sl. a šta čemo ako nam se momci ulenje??? :( eeeee

Dokle bre ljudi? Možda je metroseksualac muškarac budućnosti ma koliko se mi opirali tome. Ni žene nisu oduvek izbrijavale, da izvinete, ulaz u svoju školjku smisla postojanja :rumenko: pa se to sada smatra savršeno normalnom pojavom, zašto je muškarac koji obrije pazuh ili se preterano tušira, ili usisava dva puta dnevno (ili uopšte usisava :lol: ) uvek pre pederko nego neko ko pati od blagog opsesivno kompulsivnog poremećaja?

I, najzad, ko smo mi da kažemo šta je "praaavi muškarac"? Muškarac se tokom vremena isto menja kao što se menja samo vreme, tehnologija, navike, ljudski prioriteti, prosto se menja i to je tako savršeno normalno. Čemu tako silovita težnja da održite stvari onakvim kakve su bile kad ste vi vodili glavnu reč ili, da malo jasnije izložim ovu veliku glavolomku, u vaše vreme?
 
Poslednja izmena:
Pa jes al' reci da upravo nisi dokazao ono iz uvodnog posta..... mislim taj fenser baš misli za sebe da je lep i faca i sve što uz to ide jer je rođen u vreme kad je to normalno, mada je i to vreme još u budućnosti :whistling: baš kao što ti misliš, da karikiram, kako su brkovi izraz muškosti...
 
Metroseksualac? Kakva je to podela?
Inače, pravi muškarac je svako ko se rodi kao muškarac. Ja još nisam čuo za lažne muškarce... (dobro, ajd' jesam, ali nije to toliko bitno :lol:)

Pretpostavljam da misliš na manire koje muškarac treba da poseduje.
P.S. Zašto bi uopšte zapadnjački "stil" trebao da bude budućnost?
 
Ne to nije budutjnost
to je trend
trend nije budutjnost
da si se recimo rukovodila trebndom kasnih 60-ti i ranih 70-tih danas bi mushkarci svi bili chupavi dzankiji sa zvoncarama i shiljatim cipelama...ali kao shto znamo...
Dobro Dereru, opiši onda budućnost.

Znači kad temu okrenemo ovako onda nije budućnost nego trend i muškarci nisu "izgubili identitet" i nikoga ne moramo da alarmiramo, već su se samo privremeno primili na neki trendić, OK, jasno :cool:
 
ja ne znam ko se primio...
tih bash metro i nema neshto mnogo
na trendove se uvek primaju debili
Pa opet nisi rekao šta je budućnost. Pitam zbog ovih silnih apela kako na forumu, tako na televizii a bogUmi i u svetu, u stvarnom svetu oko nas..... da je muškarac danas popederastio, nije više Muško, izgubio identitet i sve to..... pa se pitam šta je budućnost i kako će to muškarac nadalje da gubi identitet i zašto je muškarac manje muškarac ako obrije svoje potpazušne malje na primer?
 

Back
Top