subota

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

okodku

Obećava
Poruka
62
Evo jos jedna subota.Treba zaleciti prehladu,tek toliko da se izdrzi do sledeceg petka,skuvati kelj,supu,pojesti nesto kasikom.Pripremiti se za ponedeljak, pokupovati opremu neophodnu za odlazak na posao:kozmetiku,carape,neki nov dzemper.
Srediti haos u stanu.
A kako je tek onima koji rade i subotom.
Jedne od proslih subota krenem tako do dm prodavnice pri vrhu Kneza Milosa,a na povratku sednem na metalnu klupu ispod stanicne strehe iscekujuci trolu.Padala je kisa i kisobran mi se cedio u cipele kad nesto puce i citav grad se umiri.Kneza Milosa ispred mene bila je prazna.Dode neka zena sa zelenom bojom ispod ociju i rece:"aeromiting",a malo zatim"nista nas ne sme iznenaditi".Posle devedeset minuta dosli su autobusi.
Iz njih se bacakaju decije nogice u belim carapama, ali ne, to su vojnicke ruke u belim rukavicama.Masu pokislim zatocenicima na autobuskim stanicama.
Pale se svetla,crveno-zelena reklama pri vrhu Beogradanke.Stanicna reklama pali se crveno,udaram po njoj smrznutom nogom.Na njoj pise,parafraziram,kupi nove patike.
Pojavljuje se baka:"nemoj tako duso,ovo je veliki dan za njih."
 
okodku, ljuti se koliko hoces, ali ovo jednostavno nije tema za drustvene nauke i bice zakljucana sve dok Madoni ili meni na privatnu poruku ne posaljes kakve ovo veze ima sa drustvenim naukama. Imas http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=3 i podforum Filozofija, takodje za ovakvu vrstu tekstova postoji i blog. Lepo ti je receno da definises sta predstavlja tvoja poruka... Sroci neko pitanje, daj tekstu smisao...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top