Leva ruka

milos_94

Zainteresovan član
Poruka
347
Opet nisam znao gde da postavim temu pa cu je postaviti ovde:
E ovako,leva ruka mi je daleko slabija od desne,dok igram basket levom rukom gotovo nista ne mogu uraditi na pravilan nacin,nemam snage da polozim njom,isti takav slucaj mi je i sa lefom nogom dok su mi desna noga i ruka vrlo jake,imam veoma snazan udarac i sa nogom i sa rukom,pitanje je kako da ojacam levu ruku i nogu?
 
Vežbaj tu stranu mnogo više i videćeš, sve se može kada se hoće !
Ja sam tako izvežbala levu ruku toliko dobro da sam njom pisala skoro isto kao sa desnom, ali bila sam baš uporana. Htela sam da dokažem da se to može postići vežbanjem ako se stvarno želi.
 
Bio si mlad i zelen;)mozes celog zivota ici u teretanu i ostati isti ako ne radis pravilno..ako se ne hranis kako treba u onom pravcu u kom zelis napredovati..da ne pominjem neke proteine i dodatke ishrani.
Dakle ja sam sad na moru radio svaki dan sklekove..plivao..hranio se kvalitetno..setao i ojacao da sam se iznenadio koliko mogu uraditi zgibova.
 
Ako pocnes sa 14 godina da dizes tegove svaki dan jos vise i vise jacas misice

pazi ga ovaj genijalac :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::klap:

1.misic nece rasti ukoliko se ne ispune sledece tri stavke: ishrana,trening,ODMOR (48h minimum)...ako bi svaki dan vezbao time bi samo ubijao misic....
2.nema to veze sa godinama,misici rastu pod uticajem testo. tako da momci navise misica dobiju u pubertetu kada se on najvise luci...

ima tu i pod 3. i pod 4. itd. ali me mrzi sad da kucam...odoh da spavam....
 
nije baš pametno...

sklekove, propadanje, obični zgibovi... su dovoljni
tek posle 17-18 god kreni.
Nemoj da ga ložiš, pa da ostane mali i posle da se pita zašto ga neću devojke...:mrgreen:
a nabildovao je levu ruku....:hahaha:

Poznajem mnoge momke koji su krenuli u teretanu kada su bili mojih godina i nijedan od njih nije ostao nizak...bas naprotiv,ukoliko pametno vezbas,hranis se i odmaras to ti moze samo pozitivne efekte doneti....jedino sto ne bih preporucila je da rade mladji momci trening za noge sa opterecenjem,to nikako,bas zbog toga sto si naveo,zbog rasta...i naravno ne neke lude tezine,tipa da se sad nadmecu koji ce vise dici i da izigravaju fajere pa se posle povrede i sjebu.... :thumbdown: nazalost,moracu da vas razocaram da mnoge devojke (ne racunajuci mene i jos par devojaka koje poznajem :mrgreen: ) ne vole misice :eek: sto je meni bas glupo,al eto tako je...nemaju svi ukusa... :lol::lol::lol: misici su bre zakon :mrgreen: jel tako,momci? :mrgreen:
 
Malo grešiš...:mrgreen:
Žene vole mišiće, ali ne prenabildovane i napumpane, ni ja to ne volim i meni je bljak, jer si previše krut i ružno se krećeš, ali lepo usklađeno većina voli
 

Back
Top